Kryengritja Sandstorm Hacks

Gjeni të gjitha Kryengritjet më të mira: Hacks Sandstorm pikërisht këtu në GamePron! Ne kemi numrat # 1 Aimbot, Wallhack, ESP dhe gjithçka tjetër që mund të imagjinoni kur bëhet fjalë për mashtrime.

JUMP TE Hacks

Tashmë keni blerë një Hack Sandstorm të Kryengritjes? Gjeni hapat e ardhshëm këtu

Ju lutemi vini re: Para se të blini hacks tona Insurgence Sandstorm, sigurohuni që mjeti që po kërkoni të blini është azhurnuar së fundmi ose është akoma në internet. Ndërsa ne jemi gjithmonë duke azhurnuar mjetet tona, ka një vonesë në kohën e dorëzimit në disa situata; ndërsa është zakonisht i menjëhershëm, mund të zgjasë edhe disa orë. Të gjitha mjetet tona janë HWID të kyçura, që do të thotë që mund t'i përdorni vetëm në një kompjuter - sigurohuni që kompjuteri juaj është i pajtueshëm me të gjitha mjetet tona paraprakisht gjithashtu. Asnjë rimbursim nuk do të jepet sapo SHIKONI çelësin e produktit!

Të zgjedhurit tanë Kryengritja Sandstorm Hacks

Hacke të Sandstormit të Kryengritjes, Aimbot, Norecoil, ESP, Hacke Muri dhe më shumë

INTEL Hack

Mëso më shumë

Gamepron nuk rinovon automatikisht produktet. Kjo është një pagesë e vetme. Gamepron vetëm automatikisht rinovon anëtarësimet VIP, ju mund ta anuloni në çdo kohë.
Gamepron nuk ruan detajet e kartës së kreditit. Ato përpunohen përmes procesorëve tanë të pagesave.

Blej Kryengritja Sandstorm Hacks në 4 Hapat

Hacke të Sandstormit të Kryengritjes, Aimbot, Norecoil, ESP, Hacke Muri dhe më shumë

1

Zgjidhni lojën që dëshironi të luani

Zgjidhni lojën që po kërkoni të hakoni nga zgjedhja jonë e gjerë e titujve këtu në GamePron

2

Zgjidhni hack që i përshtatet nevojës tuaj

Zgjidhni kollitjen që i përshtatet më mirë nevojave tuaja (kemi shumë karakteristika për të zgjedhur!)

3

Paguani duke përdorur metodat tona të sigurta të pagesës

Bëni pagesën tuaj duke përdorur procesorin tonë ekskluziv dhe 100% të sigurt të pagesave këtu në GamePron

4

Merrni qasje në çelësin tuaj dhe shkarkoni mashtrimin

Pasi të keni paguar, mund të fitoni akses në mashtrimet duke përdorur çelësin e produktit tuaj!

Pse Gamepron Kryengritja: Stuhitë e rërës?

Kryengritja: Sandstorm është një qitës ushtarak realist që u krijua për të shpërblyer vetëm lojtarët më me përvojë përreth. Edhe pse loja është azhurnuar vazhdimisht, kjo nuk do të thotë se mjetet tona do të jenë të parëndësishme! Ne jemi duke azhurnuar vazhdimisht mjetet vetë për t'u siguruar që ato jo vetëm që funksionojnë, por përmbushin standardet e larta të përdoruesve tanë të GamePron. Zhvilluesit e tjerë të hack nuk do të shqetësohen me azhurnimin e mjeteve të tyre, dhe gjithçka që duhet është një azhurnim i rëndësishëm për t'i bërë produktet e tyre të padobishme; nuk ndodh kurrë këtu në GamePron. Kjo është arsyeja pse njerëzit mbështeten tek ne për Kryengritjen e tyre: Nevojat Hack të Sandstorm, pasi ata e dinë që ne ofrojmë mjete që do të funksionojnë mirë në të ardhmen e parashikueshme!

Fitimi i qasjes në një mjet që mund të konsiderohet "me tipare të plota" është gjithashtu i rëndësishëm. Kur ju mbetet një mjet që ofron shumë pak në lidhje me numrin e veçorive të disponueshme, përdoruesit nuk do të marrin rezultatet që dëshirojnë. Arsyeja prapa mashtrimit është që ju të keni më shumë sukses gjatë lojës, gjë që mund të jetë kritike në një lojë si Insurgence: Sandstorm. Marrja e vendimeve të shpejta dhe koordinimi optimal i syve duar nuk do të jetë një kostum i fortë për të gjithë, por fatmirësisht, ju thjesht mund të mundësoni Kryengritjen tonë: Sandstorm Zero Hack dhe ta kompensoni atë! Ndërsa mund t'ju mungojnë aftësitë e nevojshme për të vazhduar me lojtarët më të mirë tani, e vetmja gjë që qëndron mes jush dhe madhështisë do të ishte Kryengritja jonë: Storm Zero Cheat.

Siguria e gjetur në të gjitha mjetet tona shpesh neglizhohet, por ata që janë seriozë në lidhje me mënyrat e tyre të piraterisë e dinë se sa e rëndësishme është. Kur mund të mashtroni pa ndjerë presionin e ndalesave të mundshme, patjetër që do të përfitoni sa më shumë nga përvoja juaj e lojrave. Nëse jeni duke përdorur mjetin tonë për të miratuar hakmarrjen apo thjesht bëheni më të mirë në lojë, nuk ka rëndësi, pasi gjithmonë do të qëndroni të sigurt pavarësisht. Shërbimet e automatizuara të mashtrimit kurrë nuk do të zbulojnë Insurgence: Sandstorm Zero Hack, që do të thotë se jeni të lirë të hakoni siç dëshironi!

Mbajtja e gjërave të thjeshta është gjithashtu e rëndësishme për ne, pasi ne e kuptojmë se përdoruesit e rinj po kërkojnë mashtrime çdo ditë. Nëse nuk keni instaluar ose blerë një hack në të kaluarën, mund të duket si një detyrë shqetësuese; është gjithashtu ai me të cilin mund të keni frikë të kërkoni ndihmë. Nuk ka nevojë të shqetësoheni për këtë këtu në GamePron, pasi mjetet tona janë krijuar për të ofruar një proces të thjeshtë instalimi.

  • Hack Muri i Kryengritjes Sandstorm (ESP)
  • Insurgence Sandstorm Informacioni i lojtarit ESP (Emri, shiritat shĂ«ndetĂ«sorĂ«, distanca)
  • Insurgence Sandstorm Item ESP me filtra
  • Kryengritja Stuhia e rĂ«rĂ«s Aimbot
  • ParalajmĂ«rimet e armikut tĂ« Kryengritjes Sandstorm
  • Regjimi i super kĂ«rcimit tĂ« Sandstorm-it tĂ« kryengritjes (nuk ka dĂ«me nĂ« rĂ«nie kur aktivizohet).
  • Kocka e rebelimit tĂ« rĂ«rĂ«s dhe çelĂ«si i synimit i konfigurueshĂ«m.
  • Kompensatori i rebelimit tĂ« rrymĂ«s sĂ« rebelimit
dreq le të lirojë hack
dreq le të lirojë hack
menuja e kollitjes së skuadrës

optimale Kryengritja Sandstorm Kollitem karakteristika

Hacke të Sandstormit të Kryengritjes, Aimbot, Norecoil, ESP, Hacke Muri dhe më shumë

Kryengritja: Player Sandstorm Player ESP

Lojtari ESP do t'ju lejojë të shfletoni mjedisin tuaj dhe të kuptoni vendndodhjen e armiqve dhe të shokëve të skuadrës. Shihni të gjitha me Player ESP!

Kryengritja: Informacion i lojtarit për Sandstorm (ESP, emri, shiritat shëndetësorë)

Informacioni i Lojtarit ESP do t'ju lejojë të kuptoni emrin, shiritin shëndetësor dhe madje distancën kur bëhet fjalë për armiqtë dhe shokët e skuadrës në hartë.

Kryengritja: Stuhia e rërës Pika ESP me filtra

Artikulli ESP me filtra mund të përdoret për të identifikuar plaçkën më të dobishme në lojë, kështu që mos të humbni kohën tuaj me asgjë tjetër!

Kryengritja: Stuhia e rërës Aimbot

Përdorni Kryengritjen: Stuhia e rërës Aimbot për të fituar të gjitha përleshjet tuaja, pavarësisht se kush ndodh të jetë në fundin e marrjes së plumbave tuaj.

Kryengritja: Rruga e plumbit Sandstorm (efektive në distanca të shkurtra dhe të mesme)

Bullet Track mund të përdoret për të dy betejat e shkurtra dhe të mesme, duke ju lejuar të shihni se ku po ndikojnë plumbat tuaj.

Kryengritja: Alarmet paralajmëruese të armikut nga stuhia e rërës

Paralajmërimi i Armikut është një tipar që do të paralajmërojë përdoruesin me një mesazh të personalizuar që shfaqet në ekranin tuaj! Do të shfaqet kur rreziku është i pashmangshëm (armiqtë janë afër ose ju synojnë).

Kryengritja: Regjimi super i stuhisë së rërës (pa dëmtime të rënies kur aktivizohet)

Modaliteti Super Kërcim është ideal për këdo që kërkon të kryejë gjërat. Dëmtimi nga rënia nuk është më shqetësimi juaj me këtë funksion të aktivizuar!

Kryengritja: Kocka e stuhisë së rërës dhe çelësi i synimit i konfigurueshëm

Zgjedhja se ku do të donit që aimboti ynë të synonte armiqtë tuaj nuk ka qenë kurrë kaq e thjeshtë! Ju mund të zgjidhni se ku aimbot do të përqendrojë zjarrin e tij, si dhe mundësi të tjera.

Kryengritja: Stuhi rëre aimbot kontroll i dukshëm

Kontrolli i dukshëm është një tipar i dobishëm që do të parandalojë që Aimbot-i ynë të drejtojë armiqtë përmes mureve, duke ju dhënë një ndjesi më të natyrshme ndërsa hack-u ynë është aktivizuar.

Kryengritja: Kompensatori i rënies së stuhisë së rërës

Recoil është një shqetësim i dukshëm që mund të hiqet lehtësisht nga loja, gjithçka që duhet të bësh është të aktivizosh Kompensatorin tonë të Recoil!

Bllok teksti që flet për mënyrën se si hacket tona do t'ju ndihmojnë të bëheni më të mirët në lojë

Të jesh lojtari më i mirë i Kryengritjes: Stuhi rëre që mund të ishe arrihet lehtë këtu në GamePron. Ndërsa homologët tuaj do të kalojnë orë të panumërta të jetës së tyre duke u përpjekur të zotërojnë lojën, ju thjesht mund të aktivizoni mashtrimet tona dhe t'i mundni ato çdo herë! Pavarësisht nga sa ndihmë po kërkoni, duke përdorur Insurgence: Hacking tuaj në rërë mund të rregullohet për t'iu përshtatur të gjitha nevojave tuaja. GamePron me të vërtetë i ka të gjitha!

Gati për dominojnë Çdo lojë?
"
Jarod McpheePërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse nuk kam hakuar kurrë më parë, Gamepron e bëri të gjithë këtë një proces shumë të thjeshtë."

"
Aneesa CallahanPërdorues me përvojë

"Shumë më e butë se shumica e mjeteve të tjera që kam përdorur më parë, dhe më të fuqishme."

"
Alex BarrowHacker profesionist

"Si një haker profesionist kam shumë nevoja, të gjitha këto i plotëson Gamepron!"

"
Joan SilvaPërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse jam i ri në të gjitha këto, unë jam akoma shumë i kënaqur me rezultatet!"

"
Christopher VincentPërdorues me përvojë

"Hack-et nuk do të jenë gjithmonë të dobishme, përveç nëse jeni prej tyre nga Gamepron."

"
Lionët e RomësHacker profesionist

"Meqenëse nuk mund të mbështetem te shokët e mi të skuadrës, unë duhet të mbështetem te Gamepron për të mbetur konkurrues!"

"
Yousaf AminPërdoruesi për herë të parë

"Ju nuk duhet të jeni ekspert për të përdorur këto mjete, gjë që është një prekje e bukur."

"
Simon ChaneyPërdorues me përvojë

"Nga sa mund të them, Gamepron do të ketë një mjet për ju pavarësisht nga niveli i aftësive tuaja."

"
Nojus SniderHacker profesionist

"Mendoni për të gjitha ato fitore që mund të grumbulloni tani me një krisje Gamepron në anën tuaj!"

"
Calvin PricePërdoruesi për herë të parë

"Mos kini frikë të provoni këto mashtrime nëse jeni fillestar, pasi është shumë e thjeshtë."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Emmy RatcliffePërdorues me përvojë

"Vajzat haker bashkohen! Me Gamepron nuk më ndalon në të gjitha lojërat që dua."

"
Gemma JohnstonHacker profesionist

"Skena e piraterisë profesionale ka qenë në nevojë të dëshpëruar për një shërbim si Gamepron për mjaft kohë tani."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Meerab MirëPërdoruesi për herë të parë

"Ishte hera ime e parë duke hakuar dhe duhet ta pranoj, Gamepron i bëri gjërat LEHT!"

"
Myles ReidPërdorues me përvojë

"Si një haker me përvojë, është e sigurt të thuash Gamepron është ofruesi më i mirë në internet tani."

"
Alys WheelerHacker profesionist

"Pse të shqetësoheni me ato hacks dhe mashtrime të çmendura? Ju gjithmonë mund të mbështeteni në Gamepron për të kryer punën."

"
Daanish GreigPërdoruesi për herë të parë

"Nëse jeni një haker fillestar mos u shqetësoni, pasi Gamepron është i thjeshtë për t’u përdorur dhe për të përfituar."

"
Jaydan KavanaghPërdorues me përvojë

"Do të duhet të më mashtroni larg kompjuterit tim me këto mashtrime të aktivizuara!"

"
Miley EastwoodHacker profesionist

"Edhe pse ata më quajnë "Beastwood", kjo për shkak të mjeteve të mahnitshme nga Gamepron."

"
Jayda BarclayPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha shumë e frikësuar, por rezulton se Gamepron e bëri hackimin tepër të lehtë."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Jack DoddPërdorues me përvojë

"Unë e di se si funksionojnë hacks, që do të thotë se nuk kam asnjë problem t'i jap Gamepron një përmbledhje të shkëlqyeshme."

"
Catrina MckinneyHacker profesionist

"Nuk mund të kem asnjë gabim ndërsa pirateria dhe Gamepron është perfekte për këtë"

"
Artizanatit Sammy-JoPërdoruesi për herë të parë

"Mos lejoni që mendimi i piraterisë t'ju ndalojë të arrini qëllimet tuaja të lojërave."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Tiana OdlingHacker profesionist

"Ngjashëm me një verë të shkëlqyer, duket sikur Gamepron ka plakur ashtu si duhet për ne profesionistët."

"
SneekiBoi JacobsonPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim nuk dija çfarë të prisja, por përvoja e piraterisë ishte një përvojë e mrekullueshme!"

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Aurora AldredPërdorues me përvojë

"Pse dikush refuzon të përdorë Gamepron? Likeshtë si të refuzosh para falas!"

"
Caroline LivingstonHacker profesionist

"Unë kam pasur mjaft hacks & cheats pa shkëlqim, e cila është arsyeja pse unë gjithmonë dyqan në Gamepron."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Elodie McintyrePërdoruesi për herë të parë

"Ju mund të përfitoni nga këto mjete edhe nëse jeni fillestar si unë!"

"
Olly HumphriesHacker profesionist

"Gamepron ofron mashtrime 100% të pazbuluara, që është gjithçka që kam dashur ndonjëherë."

"
Bronte BonnerPërdoruesi për herë të parë

"Pavarësisht nëse është një Aimbot ose Wall Hack / ESP, Gamepron do të ketë diçka që ju kërkoni."

"
Joanne MerrittPërdorues me përvojë

"Hakerat me përvojë dhe me përvojë do të duan ende atë që Gamepron ka për të ofruar."

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Millie CortezHacker profesionist

"Pse nuk do të dëshironit të hakonit me Gamepron? Ata e kryejnë punën siç duhet."

"
Mjegullt NievesPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha skeptik, por mësova shumë shpejt që Gamepron është më i miri."

"
Arnold BowersHacker profesionist

"Pjesa më e mirë për Gamepron duhet të jetë e gjithë shkathtësia që ata kanë për të ofruar."

"
Ema WalshPërdorimi i herës së parë

"Unë prisja të hidhesha te ujqërit, por Gamepron e bëri procesin e shkarkimit / instalimit shumë të thjeshtë."

"
Hanna KinneyPërdorues me përvojë

"Ndërsa shumica e zhvilluesve të hakut do të më linin të kalbet, mbështetja ndaj klientit më ndihmoi!"

"
Dominik YuHacker profesionist

"Kur kam pyetje mund të pres që Mbështetja e Klientit të më japë ndihmën e nevojshme!"

"
Shigjetari GarrettPërdoruesi për herë të parë

"Si një përdorues për herë të parë, Gamepron e bëri shumë të lehtë për të kuptuar se si funksionon pirateria."

"
Arley GrahamPërdorues me përvojë

"Me karakteristika të mahnitshme dhe një pikë të shkëlqyeshme çmimi për t'u marrë parasysh, Gamepron mund të jetë në diçka."

"
Fusha e VerësHacker profesionist

"Lëreni profesionistët! Po shkatërroj njerëzit me të gjitha këto mashtrime dhe mashtrime."

"
Issa VargasPërdorues me përvojë

"Askush nga miqtë e mi nuk luan lojëra video, dhe unë duhet të përdorë Gamepron për të qëndruar konkurrues!"

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Kellan HessPërdoruesi për herë të parë

"Ka shumë lojëra për të zgjedhur këtu në Gamepron, kështu që nuk ka asnjë arsye për të refuzuar ndihmën e tyre."

"
Henri WardlePërdorues me përvojë

"Mendova se isha "njeriu i madh në kampus", kjo derisa të përdorja Gamepron!"

"
Lucas CostaHacker profesionist

"Ju do të humbni kaq shumë mundësi nëse nuk përfitoni nga Gamepron!"

"
Jusha PapaPërdorues me përvojë

"Ne nuk mund të jemi të gjithë të shkëlqyeshëm! Kjo përveç nëse të gjithë po përdorin Gamepron për të ecur përpara."

Kryengritja: Stuhia e rërës Aimbot

Aimbotët kanë mbetur një nga mjetet më të rëndësishme të përfshira në mashtrime për lojëra qitje që kur ekzistuan, dhe arsyet janë të dukshme. Kurdoherë që hasni një armik ndërsa luani Insurgence: Sandstorm, betejat mund të duken të zhvilluara ndonjëherë. Niveli i realizmit është sigurisht atje, por çka nëse do të donit t’i hidhnit shpejt? Kryengritja jonë: Sandstorm Zero Aimbot ka të gjitha tiparet e nevojshme për të nxjerrë kundërshtarët tuaj shpejt dhe madje mund ta personalizoni përvojën për të siguruar që jeni gjithmonë të kënaqur. Ka raste kur nuk do të jeni në gjendje të rregulloni zonën që synon aimboti juaj, apo edhe sa mirë funksionon - fatmirësisht, nuk ndodh kështu në GamePron.

Ju mund të personalizoni madhësinë e rrethit tuaj FOV, duke ju dhënë një zonë më të madhe në të cilën armiqtë shënjestrohen automatikisht. Jo vetëm kaq, por ju gjithashtu mund të ndryshoni ose fikni aimbotin sipas dëshirës, ​​duke ju dhënë një plan të shpejtë largimi!

Kryengritja: Stuhia e rërës ESP dhe Wallhack

ESP dhe Wallhacks janë gjithashtu diçka që zakonisht do të shihni nëpër hacks për lojëra qitjeje. Kur mund ta shihni armikun para se ata të kenë një shans për t'ju dalluar, është shumë më lehtë të fitosh! Jo vetëm që do të jeni në gjendje t'i qëlloni ata pa shqetësimin e hakmarrjes, por gjithashtu ju jep një shans për të ngritur kurthe dhe prita. Të punosh së bashku me shokët e tu të skuadrës për tu bregdetuar gjatë ndeshjes është e thjeshtë me Kryengritjen tonë: Sandstorm Zero ESP dhe Wallhack! Ju gjithashtu mund ta përdorni këtë veçori për të identifikuar armiqtë e dobësuar që janë afër jush, pasi mund të dalloni edhe shiritat shëndetësorë dhe distancën duke përdorur Player Info ESP.

Wallhacks mund t'ju ndalojë të ecni në një zonë të rrezikshme gjithashtu pasi që do të jeni në gjendje të shihni nëse ekziston një numër i përqendruar i armiqve brenda ndonjë vendi. Pajisjet shpërthyese dhe sende të tjera vdekjeprurëse gjithashtu mund të identifikohen duke përdorur Artikullin ESP (me filtra)!

Gjurmë këmbësh, Dëmtimi i Lartë dhe Hack në Distancë

Gjurma është një tipar shumë i dobishëm që mund të gjendet vetëm këtu në GamePron. A keni menduar ndonjëherë se sa e lehtë do të ishte loja nëse mund t'u afroheshit gjërave sikur të gjuanit gjah të egër? Ndjekja e gjurmëve të kundërshtarëve tuaj do të ishte tepër e dobishme për shumicën e përdoruesve, dhe tani ju e bëni saktësisht atë me veçorinë e Gjurmës! Kjo funksionon dorë për dore me haket e Dëmtimit të Lartë dhe Largësisë, pasi mund të kuptoni se sa afër është objektivi duke mundësuar Largësinë dhe duke marrë shënim numrin. Ndërsa i afroheni objektivit dhe vjedhni më afër, atëherë mund të aktivizoni Dëmtimin e Lartë për t’u siguruar që do t’i nxirrni kur të vijë koha. Të shpenzosh gjithë atë kohë për t'u njohur me kundërshtarët, vetëm për t'u përballur me vdekjen është jo vetëm e bezdisshme, por edhe humbje masive e kohës.

Bëhuni një gjahtar efektiv dhe nxirrni kundërshtarët tuaj sipas dëshirës duke fituar akses në Kryengritjen tonë: Cheats Sandstorm!

Kryengritje të tjera: Stuhi rëre Hacks dhe Cheats

Nëse ka ndonjë veçori shtesë që shpresonit të shihni të përfshira në këtë mjet, thjesht na tregoni. Siç kemi thënë më parë, ne jemi gjithmonë duke azhurnuar mjetet tona për të siguruar që përdoruesit e GamePron të marrin maksimumin nga çelësat e produkteve të tyre. Nëse një nga karakteristikat
ju po kërkoni nuk është prezantuar në një azhurnim të ri, ne jemi gjithmonë të hapur për sugjerime! Jo vetëm kaq, por ne tashmë përfshijmë disa veçori shtesë që shpesh nuk gjenden diku tjetër.

Për shembull, Removals nuk është një tipar që gjendet zakonisht. Ju mund të hiqni të dyja tërheqjet dhe të lëkundeni nga të gjitha armët tuaja ndërsa luani Insurgence: Sandstorm, gjithçka që ju nevojitet janë mashtrimet tona! Kontrolli i dukshëm do t'ju parandalojë të shtënat në armiq, të cilët ende fshihen pas mureve, që do të thotë se nuk duhet të shqetësoheni për njerëzit që mund t'ju largojnë si mashtrues. Ky sulm do t'ju bëjë të dukeni saktësisht si një lojtar normal, pak e dinë ata që ju keni disa hile në mëngë!

e bëra më shpesh
Kryengritja: Hacks stuhi rëre pyetjet

Kryengritja: Hacks me stuhi rëre, Aimbot, Norecoil, ESP, Wall Hacks & More

Pse kryengritja jonë: Hacks stuhi rëre

Nëse duhet të pyesni veten pse konsiderohemi më të mirët, ju me siguri nuk keni punuar me GamePron në të kaluarën. Kushdo që provon mjetet tona për veten e tij do ta kuptojë pse jemi kaq të vëmendshëm në industrinë e piraterisë! Kur doni rezultate, nuk ka vend tjetër për t'u kthyer! Ne kemi ndërtuar kompaninë tonë mbi një reputacion që favorizon cilësinë, në krahasim me të njohurit si një kompani "e etur për para".

Pse kryengritja jonë: Stuhia e rërës Aimbot

Aimbots do ta bëjnë përvojën një kënaqësi të madhe, pavarësisht nga niveli i aftësive tuaja, pasi nuk keni pse të shqetësoheni për lojtarët "provë të fortë" që ju tërheqin. Ju mund të qëndroni konkurrues, pavarësisht se me kë jeni ndeshur, pasi Kryengritja: Sandstorm Zero Aimbot është pothuajse e pamundur të merret më mirë. Ju mund të zgjidhni se ku doni që aimbot të drejtojë trupat e kundërshtarëve tuaj, kështu që mos ngurroni ta lini imagjinatën tuaj të egër.

Pse kryengritja jonë: Stuhia e rërës ESP

ESP qëndron për Perceptimin Ndijor Ekstra, i cili është një kuptim shtesë që nuk do ta përjetonit përndryshe. Ju zakonisht mbërtheni me 5, por përdorimi i mjeteve tona ju jep një sens të 6-të! Ju mund t'i dalloni armiqtë përmes mureve dhe sipërfaqeve të forta duke parë skeletin e tyre, madje ka raste kur do të paguajë më shumë të dini se ku ndodhen shokët tuaj të skuadrës.

Pse kryengritja jonë: Stuhia e rërës Wallhack

Wallhacks ngjajnë shumë me tiparin ESP, me përjashtim të rasteve kur ato përqendrohen në gjetjen e armiqve dhe shokëve të skuadrës, në krahasim me identifikimin e sendeve të dobishme (ose të rrezikshme!) Ju gjithmonë mund të jeni të vetëdijshëm për vendndodhjet e armikut kur jeni duke përdorur Kryengritjen tonë: Sandstorm Zero Wallhack, dhe kjo do të shpërblehet në planin afatgjatë. Duke ditur vendndodhjen e armikut tuaj, ju mund të planifikoni dhe të bëni shfaqje inteligjente gjatë gjithë rrugës! Të fitosh ndeshje nuk ka qenë kurrë më e lehtë.

Pse kryengritja jonë: Stuhia e rërës Norecoil

Zbrazja mund të jetë një dëmtues i vogël në disa raste, dhe ka raste të tjera ku me të vërtetë do t'ju vrasin. Hiqeni atë nga ekuacioni duke aktivizuar funksionin NoRecoil që gjendet në Kryengritjen tonë: Stuhia Zero Hack! Nuk ka rëndësi se cilën armë planifikoni të përdorni, pasi tërheqja mund të hiqet pavarësisht nga madhësia ose lloji i plumbit. Ndonjëherë as nuk do të keni nevojë të aktivizoni aimbot!

Si të shkarkoni kryengritjet më të mira të kryengritjes: Stuhi rëre?

Shkarkimi i Kryengritjes: Stuhitë e Sandstormit shpesh është një detyrë e vështirë për të sapoardhurit, dhe kjo është diçka që ne donim të shmangnim këtu në GamePron. Ne përdorim një shërbim të çelësit të produktit, kështu që pasi të keni blerë çelësin e produktit, ai mund të përdoret për të hyrë në mjet. Nga këtu, thjesht klikoni në butonin "Shkarkoni" dhe kaloni nëpër procesin e instalimit të automatizuar!

Pse janë Kryengritja juaj: Stuhitë e rërës më të shtrenjta se të tjerët

Çmimi do të jetë gjithmonë një temë diskutimi në GamePron, pasi ne jemi konsideruar si një "shërbim premium hakimi". Ka disa mjete atje që do të jenë shumë më të lira, ose edhe falas në raste të caktuara, por asnjëri prej tyre nuk do të japë llojin e fuqisë që gjendet në Kryengritjen tonë: Storm Zero Cheat. Jo vetëm kaq, por mjetet tona janë 100% të sigurta dhe do ta mbajnë llogarinë tuaj të sigurt përgjatë aventurave tuaja mashtruese!

Çfarë afatesh kohore keni?

Ne kemi afate kohore që janë të përshtatshme për t'iu përshtatur nevojave tuaja, pavarësisht se për sa kohë (ose të shkurtër) jeni duke kërkuar të mashtroni. Fitoni hyrjen në mashtrimet tona për një fundjavë turneu, ose angazhohuni për një distancë të gjatë dhe bëhuni një hacker master! Kemi një mundësi kyçe produkti 1-ditore, 1-javore dhe madje edhe 1-mujore për të gjithë përdoruesit tanë të GamePron, kështu që ju të zgjidhni se sa fleksibël do të donit të ishin gjërat.

Të zgjedhurit tanë Kryengritja: Rërës së rërës Hacks

Kryengritja: Hacks me stuhi rëre, Aimbot, Norecoil, ESP, Wall Hacks & More

INTEL Hack

Mëso më shumë

Gamepron nuk rinovon automatikisht produktet. Kjo është një pagesë e vetme. Gamepron vetëm automatikisht rinovon anëtarësimet VIP, ju mund ta anuloni në çdo kohë.
Gamepron nuk ruan detajet e kartës së kreditit. Ato përpunohen përmes procesorëve tanë të pagesave.

Mbresëlënës Kryengritja: Rërës së rërës Kollitem karakteristika

Kryengritja: Hacks me stuhi rëre, Aimbot, Norecoil, ESP, Wall Hacks & More

Bashkohuni me Revolucionin Hack Tani