⬤   Statusi: PĂ«rditĂ«simi

Atom Kulmi i majës

Dëshironi të merrni përpara ndërsa luani Apex Legends? Mos kërkoni më tej, pasi GamePron mund t'ju japë mundësinë e hyrjes në krye të Apex Legends Hacks të gjetura në internet.

Provoje tani

Aksesi 1 ditor

Bleni një çelës produkti tuajin sot dhe fitoni hyrjen në Apex Legends Atom duke përdorur një çelës 1-Ditor

$ 11.00

Blerja e Aksesit

Hyrja 1 javore

Ju gjithashtu mund të blini një çelës produkti që ju jep më shumë kohë duke blerë një çelës 1-javor

Jo aktualisht në dispozicion

Aksesi 1 Muaj

Ne nuk i vendosim kufijtë, ti! Bleni një Çelës 1-Mujor sot dhe fitoni qasje menjëherë!

$ 100.00

Blerja e Aksesit

Sa shpesh e gjeni një mjet që do t'ju kthejë në një makinë pa ndërprerje fituese? GamePron ka vetëm suksesin e përdoruesve tanë në mendje, kështu që kur doni rezultate, përdorimi i Apex Legends Hack është mënyra e vetme.

Apex Legends Atom Hack Information

Apex Legends do të provojë aftësitë dhe kapacitetin tuaj mendor duke ju vendosur kundër qindra lojtarëve të tjerë me përvojë. Jo vetëm që duhet të shqetësoheni për ekipet për të cilat jeni duke zbritur, por edhe të gjithë të tjerët! Përdorimi i hackit tonë të Apex Legends Atom do t'ju japë përparësinë e nevojshme për të lulëzuar në çdo situatë, pavarësisht nga sa i aftë jeni si lojtar. Me karakteristika të mahnitshme dhe shumë mbrojtje anti-mashtrim për t'u marrë në konsideratë, është një befasi që nuk po përdorni tashmë mashtrimet tona Apex Legends! Zgjidhni nga shumëllojshmëria jonë e madhe e opsioneve ESP!

Kombinueshmëria
Intel & AMD
Operimit të Sistemit
Windows 10 (1903 ~ 2004)
Gjuhe
Menuja angleze
Siguri
HWID I mbyllur

Vlerësimi i Hack: ✩

⬤   Statusi: PĂ«rditĂ«simi

Lehtësinë e përdorimit: ✩

karakteristika

Ju mund të bëni maksimumin duke mundësuar një nga shumë funksionet tona mahnitëse, të tilla si Radarin ose kamët; ose thjesht mund të zgjidhni të përfitoni nga Aimbot-i ynë Apex Legends. Numri i veçorive është joshëse për të thënë të paktën, veçanërisht kur keni Enemy / Item ESP.

Visuals

  • Armiku ESP dhe çamĂ«t
  • Informacioni i Armikut (LargĂ«sia / bartja e armĂ«s)
  • Artikulli ESP i konfigurueshĂ«m me ikonĂ«

aimbot

  • QĂ«llimi i rregullueshĂ«m FOV & Smooth
  • QĂ«llimi i konfigurueshĂ«m i çelĂ«sit
  • Synoni pĂ«rzgjedhĂ«sin e kockave
  • Parashikimi i Aimbot

TĂ« ndryshme

  • Ngjyra tĂ« rregullueshme tĂ« armikut / mikut.
  • No zbythje
  • Radar Hack

Rreth Apex Legends Atom

Megjithëse mund të pyesni veten se çfarë na bën më të “mirin”, Gamepron është një kompani që nuk do të lëkundet kurrë para vështirësive. Kjo do të thotë që ne gjithmonë do të lëshojmë mashtrime me cilësi të lartë Apex Legends për sa kohë që jemi aktivë! Ju mund të aktivizoni X-Ray Mod dhe të shihni pothuajse gjithçka që dëshironi, ose madje edhe të ndizni
Paralajmërimet e armikut për të pasur kujdestarin tuaj personal. Mashtrimi është tepër i lehtë për t’u përdorur dhe mund të instalohet edhe nga përdoruesi më fillestar, kështu që çfarë po prisni? Bleni hyrjen në hack-in tonë të mahnitshëm Apex Legends Atom sot dhe nuk do t'ju mungojë kurrë besimi gjatë lojës.

Blerja e Aksesit

Pse të përdorni Apex Legends Atom mbi ofruesit e tjerë?

Siguria e llogarisë tuaj është e rëndësishme këtu në Gamepron, e cila është arsyeja pse ne nuk marrim shkurtore në lidhje me mbrojtjen tonë anti-mashtrim. Ju jeni gjithmonë në duar të mira kur vendosni të punoni me mjetet që kemi kuruar këtu, e cila është diçka që nuk mund të thuhet për ofruesit e tjerë. Ndërsa zhvilluesit e tjerë të kollitjes janë përqendruar në bërjen e parave, ne jemi të përkushtuar t'u sigurojmë përdoruesve tanë veçori ekskluzive si Aimbot me Smart Lock (dhe Përzgjedhësin e Çelësit të Qëllimit!). Me një gamë të gjerë opsionesh Enemy ESP dhe Item ESP për të zgjedhur, ka shumë pak që nuk do të jeni në gjendje të shihni.

Blerja e Aksesit
"
Jarod McpheePërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse nuk kam hakuar kurrë më parë, Gamepron e bëri të gjithë këtë një proces shumë të thjeshtë."

"
Aneesa CallahanPërdorues me përvojë

"Shumë më e butë se shumica e mjeteve të tjera që kam përdorur më parë, dhe më të fuqishme."

"
Alex BarrowHacker profesionist

"Si një haker profesionist kam shumë nevoja, të gjitha këto i plotëson Gamepron!"

"
Joan SilvaPërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse jam i ri në të gjitha këto, unë jam akoma shumë i kënaqur me rezultatet!"

"
Christopher VincentPërdorues me përvojë

"Hack-et nuk do të jenë gjithmonë të dobishme, përveç nëse jeni prej tyre nga Gamepron."

"
Lionët e RomësHacker profesionist

"Meqenëse nuk mund të mbështetem te shokët e mi të skuadrës, unë duhet të mbështetem te Gamepron për të mbetur konkurrues!"

"
Yousaf AminPërdoruesi për herë të parë

"Ju nuk duhet të jeni ekspert për të përdorur këto mjete, gjë që është një prekje e bukur."

"
Simon ChaneyPërdorues me përvojë

"Nga sa mund të them, Gamepron do të ketë një mjet për ju pavarësisht nga niveli i aftësive tuaja."

"
Nojus SniderHacker profesionist

"Mendoni për të gjitha ato fitore që mund të grumbulloni tani me një krisje Gamepron në anën tuaj!"

"
Calvin PricePërdoruesi për herë të parë

"Mos kini frikë të provoni këto mashtrime nëse jeni fillestar, pasi është shumë e thjeshtë."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Emmy RatcliffePërdorues me përvojë

"Vajzat haker bashkohen! Me Gamepron nuk më ndalon në të gjitha lojërat që dua."

"
Gemma JohnstonHacker profesionist

"Skena e piraterisë profesionale ka qenë në nevojë të dëshpëruar për një shërbim si Gamepron për mjaft kohë tani."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Meerab MirëPërdoruesi për herë të parë

"Ishte hera ime e parë duke hakuar dhe duhet ta pranoj, Gamepron i bëri gjërat LEHT!"

"
Myles ReidPërdorues me përvojë

"Si një haker me përvojë, është e sigurt të thuash Gamepron është ofruesi më i mirë në internet tani."

"
Alys WheelerHacker profesionist

"Pse të shqetësoheni me ato hacks dhe mashtrime të çmendura? Ju gjithmonë mund të mbështeteni në Gamepron për të kryer punën."

"
Daanish GreigPërdoruesi për herë të parë

"Nëse jeni një haker fillestar mos u shqetësoni, pasi Gamepron është i thjeshtë për t’u përdorur dhe për të përfituar."

"
Jaydan KavanaghPërdorues me përvojë

"Do të duhet të më mashtroni larg kompjuterit tim me këto mashtrime të aktivizuara!"

"
Miley EastwoodHacker profesionist

"Edhe pse ata më quajnë "Beastwood", kjo për shkak të mjeteve të mahnitshme nga Gamepron."

"
Jayda BarclayPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha shumë e frikësuar, por rezulton se Gamepron e bëri hackimin tepër të lehtë."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Jack DoddPërdorues me përvojë

"Unë e di se si funksionojnë hacks, që do të thotë se nuk kam asnjë problem t'i jap Gamepron një përmbledhje të shkëlqyeshme."

"
Catrina MckinneyHacker profesionist

"Nuk mund të kem asnjë gabim ndërsa pirateria dhe Gamepron është perfekte për këtë"

"
Artizanatit Sammy-JoPërdoruesi për herë të parë

"Mos lejoni që mendimi i piraterisë t'ju ndalojë të arrini qëllimet tuaja të lojërave."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Tiana OdlingHacker profesionist

"Ngjashëm me një verë të shkëlqyer, duket sikur Gamepron ka plakur ashtu si duhet për ne profesionistët."

"
SneekiBoi JacobsonPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim nuk dija çfarë të prisja, por përvoja e piraterisë ishte një përvojë e mrekullueshme!"

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Aurora AldredPërdorues me përvojë

"Pse dikush refuzon të përdorë Gamepron? Likeshtë si të refuzosh para falas!"

"
Caroline LivingstonHacker profesionist

"Unë kam pasur mjaft hacks & cheats pa shkëlqim, e cila është arsyeja pse unë gjithmonë dyqan në Gamepron."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Elodie McintyrePërdoruesi për herë të parë

"Ju mund të përfitoni nga këto mjete edhe nëse jeni fillestar si unë!"

"
Olly HumphriesHacker profesionist

"Gamepron ofron mashtrime të pazbuluara, që është gjithçka që kam dashur ndonjëherë."

"
Bronte BonnerPërdoruesi për herë të parë

"Pavarësisht nëse është një Aimbot ose Wallhack / ESP, Gamepron do të ketë diçka që ju kërkoni."

"
Joanne MerrittPërdorues me përvojë

"Hakerat me përvojë dhe me përvojë do të duan ende atë që Gamepron ka për të ofruar."

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Millie CortezHacker profesionist

"Pse nuk do të dëshironit të hakonit me Gamepron? Ata e kryejnë punën siç duhet."

"
Mjegullt NievesPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha skeptik, por mësova shumë shpejt që Gamepron është më i miri."

"
Arnold BowersHacker profesionist

"Pjesa më e mirë për Gamepron duhet të jetë e gjithë shkathtësia që ata kanë për të ofruar."

"
Ema WalshPërdorimi i herës së parë

"Unë prisja të hidhesha te ujqërit, por Gamepron e bëri procesin e shkarkimit / instalimit shumë të thjeshtë."

"
Hanna KinneyPërdorues me përvojë

"Ndërsa shumica e zhvilluesve të hakut do të më linin të kalbet, mbështetja ndaj klientit më ndihmoi!"

"
Dominik YuHacker profesionist

"Kur kam pyetje mund të pres që Mbështetja e Klientit të më japë ndihmën e nevojshme!"

"
Shigjetari GarrettPërdoruesi për herë të parë

"Si një përdorues për herë të parë, Gamepron e bëri shumë të lehtë për të kuptuar se si funksionon pirateria."

"
Arley GrahamPërdorues me përvojë

"Me karakteristika të mahnitshme dhe një pikë të shkëlqyeshme çmimi për t'u marrë parasysh, Gamepron mund të jetë në diçka."

"
Fusha e VerësHacker profesionist

"Lëreni profesionistët! Po shkatërroj njerëzit me të gjitha këto mashtrime dhe mashtrime."

"
Issa VargasPërdorues me përvojë

"Askush nga miqtë e mi nuk luan lojëra video, dhe unë duhet të përdorë Gamepron për të qëndruar konkurrues!"

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Kellan HessPërdoruesi për herë të parë

"Ka shumë lojëra për të zgjedhur këtu në Gamepron, kështu që nuk ka asnjë arsye për të refuzuar ndihmën e tyre."

"
Henri WardlePërdorues me përvojë

"Mendova se isha "njeriu i madh në kampus", kjo derisa të përdorja Gamepron!"

"
Lucas CostaHacker profesionist

"Ju do të humbni kaq shumë mundësi nëse nuk përfitoni nga Gamepron!"

"
Jusha PapaPërdorues me përvojë

"Ne nuk mund të jemi të gjithë të shkëlqyeshëm! Kjo përveç nëse të gjithë po përdorin Gamepron për të ecur përpara."

Menyja në lojë

Nëse menuja në lojë ndihet e rrëmujshme dhe jo e përgjegjshme, do të kaloni një kohë të keqe. Zhvilluesit tanë kanë punuar ngushtë me disa nga lojtarët kryesorë në Apex Legends për të gjetur mënyrën më optimale të menusë në lojë, duke lejuar përdoruesit tanë të përfitojnë më shumë nga koha e tyre e lojës. Ju kurrë nuk do të humbni një mundësi për të kërkuar një vrasje, dhe shanset që ju të fitoni pothuajse çdo ndeshje që luani do të jenë tepër të larta. Bota është goca deti juaj me menunë tonë të mahnitshme në lojë, është e lehtë për t’u përdorur dhe madje edhe më e lehtë për t’u personalizuar! Opsionet janë gati të pafundme.

Blerja e Aksesit
hape kulmi
hape kulmi

Fotografitë në lojë

FAQ

P1. A është kjo mashtrim e lehtë për t'u përdorur?

A1 Ky mashtrim nuk është i vështirë për t'u përdorur. Kërkon regjistrim në ngarkuesin dhe llogarinë e avullit. Thjesht ndiqni "si të përdorim"

P2. A është kjo provë mashtrimi?

A2 Ky mashtrim mund të jetë i transmetueshëm, megjithëse nuk përputhet me të gjitha programet e transmetimit.

P3. A është mashtrimi i Brendshëm apo i Jashtëm?

A3 Ky mashtrim është i Brendshëm.

P4. A duhet të çaktivizoj mbrojtjen dhe anti-virusin për të përdorur mashtrimin?

A4 Importantshtë e rëndësishme që mbrojtja të jetë me aftësi të kufizuara, veçanërisht boot-i i sigurt në BIOS që të jetë në gjendje ta përdorë këtë mashtrim pasi që të mos e kesh të paaftë do të përfundojë duke dhënë Gabim gjatë lëshimit.

P5. A vjen me Hwid Spoofer?

A5. Jo, kjo mashtrim nuk përfshin një mashtrues të shpejtë. Ne ofrojmë një spoofer të veçantë hwid për COD

P6. A mund të luaj në rezolucion të ekranit të plotë?

A6. Po, Mund të përdoret në ekran të plotë.

Provoje tani

Aksesi 1 ditor

Bleni një çelës produkti tuajin sot dhe fitoni hyrjen në Apex Legends Atom duke përdorur një çelës 1-Ditor

$ 11.00

Blerja e Aksesit

Hyrja 1 javore

Ju gjithashtu mund të blini një çelës produkti që ju jep më shumë kohë duke blerë një çelës 1-javor

Jo aktualisht në dispozicion

Aksesi 1 Muaj

Ne nuk i vendosim kufijtë, ti! Bleni një Çelës 1-Mujor sot dhe fitoni qasje menjëherë!

$ 100.00

Blerja e Aksesit

Lojtarët që janë të sëmurë dhe të lodhur nga shkatërrimi në internet nuk kanë pse të merren më me të, pasi Hacket tona të Apex Legends do t'i ndryshojnë gjërat për mirë.
Shpërndani konkurrencën tuaj ndërsa përdorni Apex Legends Atom Hack tonë!

Gati për dominojnë me Apex Legends Atom Hack tonë?

⬤   Statusi: PĂ«rditĂ«simi