Statusi: online

klasik Kulmi i majës

Përdorni Classic Apex Legends Hack tonë për të shkatërruar kundërshtarët tuaj në asnjë kohë fare. Vrisni me lehtësi duke përdorur mjetet tona yjore!

Provoje tani

Aksesi 1 ditor

Shikoni se çfarë është gumëzhitja! Fitoni hyrjen në Hack-in tonë të mrekullueshëm Apex Legends Classic për 1-Ditë!

$ 12.00

Blerja e Aksesit

Hyrja 1 javore

Tashmë e dini sa të mahnitshme janë Hack-et tona Apex Legends? Bleni hyrjen në hacks tonë për 1 javë!

$ 70.00

Blerja e Aksesit

Aksesi 1 Muaj

Hakerëve të dedikuar u duhet sa më shumë kohë që të jetë e mundur - blini një çelës produkti 1-Muaj sot!

$ 140.00

Blerja e Aksesit

Lojtarët me të cilët do të ndesheni nuk do të kenë rëndësi, pasi mashtrimi ynë klasik Apex Legends u krijua për t'ju ndihmuar të lulëzoni pa marrë parasysh çfarë. Pavarësisht nga niveli juaj i tanishëm i aftësive, ju meritoni të fitoni më shumë.

Apex Legends Informacione Klasike

Përdorimi i Apex Legends Classic Hack është mënyra më e lehtë për të zbatuar më shumë energji në lojën tuaj. Ju nuk keni pse të uleni atje dhe të mësoni hartën, madje edhe të kuptoni se cilat armë janë më të mirat, pasi mund të mbështeteni te Apex Legends Classic Hack për t'ju mbajtur garues. Ka lojtarë nga e gjithë bota që luajnë Apex Legends, që do të thotë se do të duhet të sillni A-Game tuaj - këtu hyn në lojë lista jonë masive e veçorive dhe opsioneve të personalizueshme! Pavarësisht nëse është Aimbot apo Visual Hacks, ne kemi veçori që do t'ju ndihmojnë me gjithçka.

Kombinueshmëria
Intel & AMD
Operimit të Sistemit
Windows 10 (1903 20H2)
Gjuhe
Menuja angleze
Siguri
HWID I mbyllur
aksesorë
Përfshihet Spoofer

Vlerësimi i Hack:

  Statusi: online

Lehtësinë e përdorimit:

karakteristika

Hack-i ynë Apex Legends Classic vjen i pajisur me një Aimbot intuitiv, pasi përmban Synim të Rregullueshëm / të Qetë, Rrethi FOV, Parashikimi i Qëllimit, Shënjestrimi Mbylle dhe më shumë! Aspekti vizual i këtij sulmi ofron Enemy dhe Item ESP, si dhe distanca dhe informacione të tjera të dobishme që mund të ndihmojnë të çoni në një fitore.

Visuals

  • Armiku ESP
  • Informacioni i armikut (shiritat shëndetësor / mburoja, distanca)
  • Artikulli ESP me distancën

aimbot

  • I rregullueshëm i butë & FOV
  • Parashikimi i qëllimit
  • Aimbot me shënjestër Lock-on

Të ndryshme

  • No zbythje
  • Jo lëkundje

Rreth Apex Legends Classic

A mendoni se si është të përjetosh sukses në një lojë si Apex Legends? Përmirësimi i qindra lojtarëve të tjerë dhe dalja në krye është një ndjenjë që nuk mund të përshkruhet, por fatmirësisht, ju mund të përdorni Apex Legends Classic Hack tonë për të marrë një fitore për veten tuaj. Mashtrimi është i mbrojtur nga transmetimi dhe mund të përdoret ndërsa jeni drejtpërdrejt, dhe është gjithashtu tepër i thjeshtë për t'u përdorur. Apex Legends Classic Hack ynë gjithashtu vjen i pajisur me një Spoofer HWID, kështu që edhe nëse keni qenë i ndaluar HWID në të kaluarën, përsëri mund të luani pa u shqetësuar! Thjesht mos harroni se ky mashtrim funksionon vetëm në modalitetin e dritares.

Blerja e Aksesit

Pse të përdorni Apex Legends Classic mbi ofruesit e tjerë?

Ju nuk do të investonit në një stok që padyshim po vdes, kështu që pse të blini një Mashtrim të Apex Legends që dihet të jetë me shkëlqim? Edhe nëse nuk dini shumë për një zhvillues specifik, ju tashmë e dini që Gamepron ka interesat tuaja më të mira në mendje. Mos shikoni askund tjetër kur të keni nevojë për një Mashtrim Apex Legends "të denjë"! Ka një arsye pse përdoruesit e Gamepron po kthehen vazhdimisht për më shumë, dhe kjo sepse të gjitha mjetet tona e kryejnë punën në mënyrë të përsosur.

Jo vetëm kaq, por e gjithë kjo bëhet në mënyrë të sigurt dhe të sigurt për të gjithë përdoruesit tanë këtu në Gamepron!

Blerja e Aksesit
"
Jarod McpheePërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse nuk kam hakuar kurrë më parë, Gamepron e bëri të gjithë këtë një proces shumë të thjeshtë."

"
Aneesa CallahanPërdorues me përvojë

"Shumë më e butë se shumica e mjeteve të tjera që kam përdorur më parë, dhe më të fuqishme."

"
Alex BarrowHacker profesionist

"Si një haker profesionist kam shumë nevoja, të gjitha këto i plotëson Gamepron!"

"
Joan SilvaPërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse jam i ri në të gjitha këto, unë jam akoma shumë i kënaqur me rezultatet!"

"
Christopher VincentPërdorues me përvojë

"Hack-et nuk do të jenë gjithmonë të dobishme, përveç nëse jeni prej tyre nga Gamepron."

"
Lionët e RomësHacker profesionist

"Meqenëse nuk mund të mbështetem te shokët e mi të skuadrës, unë duhet të mbështetem te Gamepron për të mbetur konkurrues!"

"
Yousaf AminPërdoruesi për herë të parë

"Ju nuk duhet të jeni ekspert për të përdorur këto mjete, gjë që është një prekje e bukur."

"
Simon ChaneyPërdorues me përvojë

"Nga sa mund të them, Gamepron do të ketë një mjet për ju pavarësisht nga niveli i aftësive tuaja."

"
Nojus SniderHacker profesionist

"Mendoni për të gjitha ato fitore që mund të grumbulloni tani me një krisje Gamepron në anën tuaj!"

"
Calvin PricePërdoruesi për herë të parë

"Mos kini frikë të provoni këto mashtrime nëse jeni fillestar, pasi është shumë e thjeshtë."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Emmy RatcliffePërdorues me përvojë

"Vajzat haker bashkohen! Me Gamepron nuk më ndalon në të gjitha lojërat që dua."

"
Gemma JohnstonHacker profesionist

"Skena e piraterisë profesionale ka qenë në nevojë të dëshpëruar për një shërbim si Gamepron për mjaft kohë tani."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Meerab MirëPërdoruesi për herë të parë

"Ishte hera ime e parë duke hakuar dhe duhet ta pranoj, Gamepron i bëri gjërat LEHT!"

"
Myles ReidPërdorues me përvojë

"Si një haker me përvojë, është e sigurt të thuash Gamepron është ofruesi më i mirë në internet tani."

"
Alys WheelerHacker profesionist

"Pse të shqetësoheni me ato hacks dhe mashtrime të çmendura? Ju gjithmonë mund të mbështeteni në Gamepron për të kryer punën."

"
Daanish GreigPërdoruesi për herë të parë

"Nëse jeni një haker fillestar mos u shqetësoni, pasi Gamepron është i thjeshtë për t’u përdorur dhe për të përfituar."

"
Jaydan KavanaghPërdorues me përvojë

"Do të duhet të më mashtroni larg kompjuterit tim me këto mashtrime të aktivizuara!"

"
Miley EastwoodHacker profesionist

"Edhe pse ata më quajnë "Beastwood", kjo për shkak të mjeteve të mahnitshme nga Gamepron."

"
Jayda BarclayPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha shumë e frikësuar, por rezulton se Gamepron e bëri hackimin tepër të lehtë."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Jack DoddPërdorues me përvojë

"Unë e di se si funksionojnë hacks, që do të thotë se nuk kam asnjë problem t'i jap Gamepron një përmbledhje të shkëlqyeshme."

"
Catrina MckinneyHacker profesionist

"Nuk mund të kem asnjë gabim ndërsa pirateria dhe Gamepron është perfekte për këtë"

"
Artizanatit Sammy-JoPërdoruesi për herë të parë

"Mos lejoni që mendimi i piraterisë t'ju ndalojë të arrini qëllimet tuaja të lojërave."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Tiana OdlingHacker profesionist

"Ngjashëm me një verë të shkëlqyer, duket sikur Gamepron ka plakur ashtu si duhet për ne profesionistët."

"
SneekiBoi JacobsonPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim nuk dija çfarë të prisja, por përvoja e piraterisë ishte një përvojë e mrekullueshme!"

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Aurora AldredPërdorues me përvojë

"Pse dikush refuzon të përdorë Gamepron? Likeshtë si të refuzosh para falas!"

"
Caroline LivingstonHacker profesionist

"Unë kam pasur mjaft hacks & cheats pa shkëlqim, e cila është arsyeja pse unë gjithmonë dyqan në Gamepron."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Elodie McintyrePërdoruesi për herë të parë

"Ju mund të përfitoni nga këto mjete edhe nëse jeni fillestar si unë!"

"
Olly HumphriesHacker profesionist

"Gamepron ofron mashtrime të pazbuluara, që është gjithçka që kam dashur ndonjëherë."

"
Bronte BonnerPërdoruesi për herë të parë

"Pavarësisht nëse është një Aimbot ose Wallhack / ESP, Gamepron do të ketë diçka që ju kërkoni."

"
Joanne MerrittPërdorues me përvojë

"Hakerat me përvojë dhe me përvojë do të duan ende atë që Gamepron ka për të ofruar."

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Millie CortezHacker profesionist

"Pse nuk do të dëshironit të hakonit me Gamepron? Ata e kryejnë punën siç duhet."

"
Mjegullt NievesPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha skeptik, por mësova shumë shpejt që Gamepron është më i miri."

"
Arnold BowersHacker profesionist

"Pjesa më e mirë për Gamepron duhet të jetë e gjithë shkathtësia që ata kanë për të ofruar."

"
Ema WalshPërdorimi i herës së parë

"Unë prisja të hidhesha te ujqërit, por Gamepron e bëri procesin e shkarkimit / instalimit shumë të thjeshtë."

"
Hanna KinneyPërdorues me përvojë

"Ndërsa shumica e zhvilluesve të hakut do të më linin të kalbet, mbështetja ndaj klientit më ndihmoi!"

"
Dominik YuHacker profesionist

"Kur kam pyetje mund të pres që Mbështetja e Klientit të më japë ndihmën e nevojshme!"

"
Shigjetari GarrettPërdoruesi për herë të parë

"Si një përdorues për herë të parë, Gamepron e bëri shumë të lehtë për të kuptuar se si funksionon pirateria."

"
Arley GrahamPërdorues me përvojë

"Me karakteristika të mahnitshme dhe një pikë të shkëlqyeshme çmimi për t'u marrë parasysh, Gamepron mund të jetë në diçka."

"
Fusha e VerësHacker profesionist

"Lëreni profesionistët! Po shkatërroj njerëzit me të gjitha këto mashtrime dhe mashtrime."

"
Issa VargasPërdorues me përvojë

"Askush nga miqtë e mi nuk luan lojëra video, dhe unë duhet të përdorë Gamepron për të qëndruar konkurrues!"

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Kellan HessPërdoruesi për herë të parë

"Ka shumë lojëra për të zgjedhur këtu në Gamepron, kështu që nuk ka asnjë arsye për të refuzuar ndihmën e tyre."

"
Henri WardlePërdorues me përvojë

"Mendova se isha "njeriu i madh në kampus", kjo derisa të përdorja Gamepron!"

"
Lucas CostaHacker profesionist

"Ju do të humbni kaq shumë mundësi nëse nuk përfitoni nga Gamepron!"

"
Jusha PapaPërdorues me përvojë

"Ne nuk mund të jemi të gjithë të shkëlqyeshëm! Kjo përveç nëse të gjithë po përdorin Gamepron për të ecur përpara."

Menyja në lojë

Pasja e një menuje të gjithanshme në lojë që ju lejon të personalizoni përvojën tuaj të piraterisë ishte e rëndësishme për ne këtu në Gamepron. Ne nuk ndiheshim sikur rrëmujat që shihni në shumicën e ekraneve (ndërsa përdorni një Apex Legend Cheat) ia vlen të përfitoni nga përdorimi i një mjeti, prandaj e bëmë detyrën tonë të
menyja më e mirë e mundshme në lojë. Ndërroni dhe çaktivizoni hak-et tuaja me klikimin e një butoni, duke ju lejuar të dominoni të gjitha ndeshjet tuaja me qetësi.

Ndryshoni cilësimet tuaja të sulmit në lëvizje dhe pa ndonjë vështirësi kur përdorni Apex Legends Classic Hack, i gjetur vetëm në Gamepron!

Blerja e Aksesit

Fotografitë në lojë

FAQ

P1. A është kjo mashtrim e lehtë për t'u përdorur?

A1 Ky mashtrim është shumë i lehtë dhe i thjeshtë për t’u përdorur. Ekzekutoni kutinë> Ekzekutoni lojën> Rregullo cilësimet tuaja> Luaj.

P2. A është kjo provë mashtrimi?

A2 Po, mund të transmetosh me këtë mashtrim dhe nuk do të jetë i dukshëm për shikuesit.

P3. A është mashtrimi i Brendshëm apo i Jashtëm?

A3 Ky mashtrim është i Jashtëm.

P4. A duhet të çaktivizoj mbrojtjen dhe anti-virusin për të përdorur mashtrimin?

A4 Importantshtë e rëndësishme që mbrojtja të jetë me aftësi të kufizuara, veçanërisht boot-i i sigurt në BIOS që të jetë në gjendje ta përdorë këtë mashtrim pasi që të mos e kesh të paaftë do të përfundojë duke dhënë Gabim gjatë lëshimit.

P5. A vjen me Hwid Spoofer?

A5. Po, kjo mashtrim përfshin një spoofer hwid për përdoruesit e ndaluar hwid.

P6. A mund të luaj në rezolucion të ekranit të plotë?

A6. Jo, ky mashtrim funksionon në modalitetin e dritares.

Provoje tani

Aksesi 1 ditor

Shikoni se çfarë është gumëzhitja! Fitoni hyrjen në Hack-in tonë të mrekullueshëm Apex Legends Classic për 1-Ditë!

$ 12.00

Blerja e Aksesit

Hyrja 1 javore

Tashmë e dini sa të mahnitshme janë Hack-et tona Apex Legends? Bleni hyrjen në hacks tonë për 1 javë!

$ 70.00

Blerja e Aksesit

Aksesi 1 Muaj

Hakerëve të dedikuar u duhet sa më shumë kohë që të jetë e mundur - blini një çelës produkti 1-Muaj sot!

$ 140.00

Blerja e Aksesit

Për ata që kanë përdorur një mashtrim pa shkëlqim Apex Legends në të kaluarën, mos kërkoni më tej. Ky është klemi # 1 Apex Legends i disponueshëm në internet për një arsye të mirë, pra çfarë po prisni? Fito qasje tani!
Prishni serverin dhe pushtoni të gjithë duke përdorur GamePron

Gati për dominojnë me Hack-in tonë Apex Legends Classic?

  Statusi: online