Statusi: Përditësimi

WR Legjendat Apex Hack

Sa shpesh hasni në një mashtrim të Apex Legends që nuk duket krejtësisht i padobishëm? Përfitoni nga kjo mundësi për të shkatërruar kundërshtarët tuaj.

Aksesi 1 ditor

Ju nuk duhet të zhyteni drejt në artin e piraterisë - Bleni një Çelës Produkti 1-ditor sot!

Jo aktualisht në dispozicion

Hyrja 1 javore

Një ditë qasje nuk është e mjaftueshme për shumicën e njerëzve! - Bleni një Çelës Produkti 1-javor sot!

Jo aktualisht në dispozicion

Aksesi 1 Muaj

Nëse dëshironit më shumë akses, e keni! - Bleni një Çelës Produkti 1-mujor sot!

$ 200.00

Blerja e Aksesit

Pasi të keni blerë një çelës produkti, mund të fitoni qasje në mashtrimin tonë Apex Legends WR. Procesi i shkarkimit është i thjeshtë, kështu që çfarë po prisni?

Apex Legends WR Hack Informacione

A keni menduar ndonjëherë se si ndihet të luash Apex Legends me një sulm që nuk do të rrëzojë lojën tënde, ose nuk do të të detyrojë të luash në modalitetin e dritareve? Çfarëdo që të jetë ajo që ju kërkoni në një mashtrim të Apex Legends, ne sinqerisht besojmë se nuk do të gjeni një mundësi më të mirë se Apex Legends WR. I zhvilluar për Windows 10, ky kollitem i Apex Legends mbështet CPU-të Intel dhe AMD. Offeredshtë ofruar në anglisht dhe nuk vjen me një mashtrues HWID, edhe pse nëse keni një ndalim për të shmangur, gjithmonë mund ta blini një nga GamePron.

Kombinueshmëria
Intel & AMD
Operimit të Sistemit
Windows 10 (1903 20H2)
Gjuhe
Menuja angleze
Siguri
HWID I mbyllur

Vlerësimi i Hack:

  Statusi: Përditësimi

Lehtësinë e përdorimit:

karakteristika

Hack-u ynë Apex Legends është i mbushur plotësisht me tiparet që ju duhen për të arritur suksesin. Ju mund të përfitoni si nga Player ESP ashtu edhe nga Aimbot në mënyrë të barabartë, edhe pse përdorimi i të dyve së bashku është kombinimi përfundimtar. Dominoni si kurrë më parë me GamePron!

Visuals

  • Lojtari ESP (Kuti)
  • Informacioni i lojtarit (Largësia, Shëndeti)
  • Artikulli ESP me filtra
  • Kontroll i dukshëm

aimbot

  • Aimbot i saktë
  • Kontroll i dukshëm
  • Parashikim
  • Lartësia e Aimbotit

Të ndryshme

  • Radari 2D

Rreth Apex Legends WR

Apex Legends WR është ideale për lojtarët me përvojë dhe fillestarë, pasi niveli i aftësive tuaja nuk ka rëndësi. Vetë mashtrimi nuk do të kufizojë përdoruesit tanë në asnjë mënyrë, pasi menyja në lojë bën që rregullimi i cilësimeve tuaja të jetë i thjeshtë dhe rezolucioni i ekranit të plotë është i disponueshëm. Nuk ka nevojë të shqetësoheni për shikimin e shpejtë në modalitetin e dritares për të parë se çfarë po ndodh më! Jo vetëm kaq, por mashtrimi është i Jashtëm - kjo do të thotë që ju mund ta transmetoni atë pa ekspozuar mënyrat tuaja të mashtrimit para shikuesve. Lojtarët e tjerë në hollin tuaj mund të jenë duke luftuar për të gjetur sukses, por nuk ka asnjë ndeshje të vetme në të cilën do të luftoni me Apex Legends WR të aktivizuar.

Blerja e Aksesit

Pse të përdorni Apex Legends WR mbi ofruesit e tjerë?

Ofruesit e tjerë nuk kanë në mendje interesat më të mirë të përdoruesve, dhe kjo është arsyeja pse ne kemi qenë në gjendje të ndahemi nga konkurrenca. Shumicën e kohës, njerëzit e gjejnë veten duke blerë mashtrime që thjesht nuk e kryejnë punën - kur ndiheni të pakënaqur me rezultatin dhe keni shpenzuar një shumë të mirë parash për mjetin, ka kuptim vetëm të mërziteni! Fatmirësisht, nuk keni pse të shqetësoheni për këtë më gjatë. Investoni pak para në argëtimin tuaj dhe blini Apex Legends WR sot, vetëm atëherë më në fund do të shihni se çfarë e bën atë më të mirën.

Blerja e Aksesit
"
Jarod McpheePërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse nuk kam hakuar kurrë më parë, Gamepron e bëri të gjithë këtë një proces shumë të thjeshtë."

"
Aneesa CallahanPërdorues me përvojë

"Shumë më e butë se shumica e mjeteve të tjera që kam përdorur më parë, dhe më të fuqishme."

"
Alex BarrowHacker profesionist

"Si një haker profesionist kam shumë nevoja, të gjitha këto i plotëson Gamepron!"

"
Joan SilvaPërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse jam i ri në të gjitha këto, unë jam akoma shumë i kënaqur me rezultatet!"

"
Christopher VincentPërdorues me përvojë

"Hack-et nuk do të jenë gjithmonë të dobishme, përveç nëse jeni prej tyre nga Gamepron."

"
Lionët e RomësHacker profesionist

"Meqenëse nuk mund të mbështetem te shokët e mi të skuadrës, unë duhet të mbështetem te Gamepron për të mbetur konkurrues!"

"
Yousaf AminPërdoruesi për herë të parë

"Ju nuk duhet të jeni ekspert për të përdorur këto mjete, gjë që është një prekje e bukur."

"
Simon ChaneyPërdorues me përvojë

"Nga sa mund të them, Gamepron do të ketë një mjet për ju pavarësisht nga niveli i aftësive tuaja."

"
Nojus SniderHacker profesionist

"Mendoni për të gjitha ato fitore që mund të grumbulloni tani me një krisje Gamepron në anën tuaj!"

"
Calvin PricePërdoruesi për herë të parë

"Mos kini frikë të provoni këto mashtrime nëse jeni fillestar, pasi është shumë e thjeshtë."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Emmy RatcliffePërdorues me përvojë

"Vajzat haker bashkohen! Me Gamepron nuk më ndalon në të gjitha lojërat që dua."

"
Gemma JohnstonHacker profesionist

"Skena e piraterisë profesionale ka qenë në nevojë të dëshpëruar për një shërbim si Gamepron për mjaft kohë tani."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Meerab MirëPërdoruesi për herë të parë

"Ishte hera ime e parë duke hakuar dhe duhet ta pranoj, Gamepron i bëri gjërat LEHT!"

"
Myles ReidPërdorues me përvojë

"Si një haker me përvojë, është e sigurt të thuash Gamepron është ofruesi më i mirë në internet tani."

"
Alys WheelerHacker profesionist

"Pse të shqetësoheni me ato hacks dhe mashtrime të çmendura? Ju gjithmonë mund të mbështeteni në Gamepron për të kryer punën."

"
Daanish GreigPërdoruesi për herë të parë

"Nëse jeni një haker fillestar mos u shqetësoni, pasi Gamepron është i thjeshtë për t’u përdorur dhe për të përfituar."

"
Jaydan KavanaghPërdorues me përvojë

"Do të duhet të më mashtroni larg kompjuterit tim me këto mashtrime të aktivizuara!"

"
Miley EastwoodHacker profesionist

"Edhe pse ata më quajnë "Beastwood", kjo për shkak të mjeteve të mahnitshme nga Gamepron."

"
Jayda BarclayPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha shumë e frikësuar, por rezulton se Gamepron e bëri hackimin tepër të lehtë."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Jack DoddPërdorues me përvojë

"Unë e di se si funksionojnë hacks, që do të thotë se nuk kam asnjë problem t'i jap Gamepron një përmbledhje të shkëlqyeshme."

"
Catrina MckinneyHacker profesionist

"Nuk mund të kem asnjë gabim ndërsa pirateria dhe Gamepron është perfekte për këtë"

"
Artizanatit Sammy-JoPërdoruesi për herë të parë

"Mos lejoni që mendimi i piraterisë t'ju ndalojë të arrini qëllimet tuaja të lojërave."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Tiana OdlingHacker profesionist

"Ngjashëm me një verë të shkëlqyer, duket sikur Gamepron ka plakur ashtu si duhet për ne profesionistët."

"
SneekiBoi JacobsonPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim nuk dija çfarë të prisja, por përvoja e piraterisë ishte një përvojë e mrekullueshme!"

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Aurora AldredPërdorues me përvojë

"Pse dikush refuzon të përdorë Gamepron? Likeshtë si të refuzosh para falas!"

"
Caroline LivingstonHacker profesionist

"Unë kam pasur mjaft hacks & cheats pa shkëlqim, e cila është arsyeja pse unë gjithmonë dyqan në Gamepron."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Elodie McintyrePërdoruesi për herë të parë

"Ju mund të përfitoni nga këto mjete edhe nëse jeni fillestar si unë!"

"
Olly HumphriesHacker profesionist

"Gamepron ofron mashtrime të pazbuluara, që është gjithçka që kam dashur ndonjëherë."

"
Bronte BonnerPërdoruesi për herë të parë

"Pavarësisht nëse është një Aimbot ose Wallhack / ESP, Gamepron do të ketë diçka që ju kërkoni."

"
Joanne MerrittPërdorues me përvojë

"Hakerat me përvojë dhe me përvojë do të duan ende atë që Gamepron ka për të ofruar."

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Millie CortezHacker profesionist

"Pse nuk do të dëshironit të hakonit me Gamepron? Ata e kryejnë punën siç duhet."

"
Mjegullt NievesPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha skeptik, por mësova shumë shpejt që Gamepron është më i miri."

"
Arnold BowersHacker profesionist

"Pjesa më e mirë për Gamepron duhet të jetë e gjithë shkathtësia që ata kanë për të ofruar."

"
Ema WalshPërdorimi i herës së parë

"Unë prisja të hidhesha te ujqërit, por Gamepron e bëri procesin e shkarkimit / instalimit shumë të thjeshtë."

"
Hanna KinneyPërdorues me përvojë

"Ndërsa shumica e zhvilluesve të hakut do të më linin të kalbet, mbështetja ndaj klientit më ndihmoi!"

"
Dominik YuHacker profesionist

"Kur kam pyetje mund të pres që Mbështetja e Klientit të më japë ndihmën e nevojshme!"

"
Shigjetari GarrettPërdoruesi për herë të parë

"Si një përdorues për herë të parë, Gamepron e bëri shumë të lehtë për të kuptuar se si funksionon pirateria."

"
Arley GrahamPërdorues me përvojë

"Me karakteristika të mahnitshme dhe një pikë të shkëlqyeshme çmimi për t'u marrë parasysh, Gamepron mund të jetë në diçka."

"
Fusha e VerësHacker profesionist

"Lëreni profesionistët! Po shkatërroj njerëzit me të gjitha këto mashtrime dhe mashtrime."

"
Issa VargasPërdorues me përvojë

"Askush nga miqtë e mi nuk luan lojëra video, dhe unë duhet të përdorë Gamepron për të qëndruar konkurrues!"

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Kellan HessPërdoruesi për herë të parë

"Ka shumë lojëra për të zgjedhur këtu në Gamepron, kështu që nuk ka asnjë arsye për të refuzuar ndihmën e tyre."

"
Henri WardlePërdorues me përvojë

"Mendova se isha "njeriu i madh në kampus", kjo derisa të përdorja Gamepron!"

"
Lucas CostaHacker profesionist

"Ju do të humbni kaq shumë mundësi nëse nuk përfitoni nga Gamepron!"

"
Jusha PapaPërdorues me përvojë

"Ne nuk mund të jemi të gjithë të shkëlqyeshëm! Kjo përveç nëse të gjithë po përdorin Gamepron për të ecur përpara."

Menyja në lojë

Pa një kollë të gjithanshme Apex Legends, nuk do të jeni në gjendje të rregulloni cilësimet tuaja dhe t'i përsosni ato siç dëshironi zakonisht. Në vend të kësaj, ju keni mbetur të përdorni cilësimet e fabrikës që ju kanë detyruar! Ky nuk është rasti kur bashkoheni në radhët e GamePron, pasi qëllimi ynë kryesor është të vendosim dorën në duart e përdoruesve tanë. Ju mund të dëshironi që rregullimet tuaja të hackimit të rriten, por kjo nuk është gjithmonë kështu! Ndonjëherë të qenit i qetë paguan, pasi ka situata ku pirateria me delikatesë do t'ju çojë shumë më larg - fatmirësisht, menuja jonë në lojë e bën këtë të thjeshtë!

Blerja e Aksesit

Fotografitë në lojë

FAQ

P1. A është kjo mashtrim e lehtë për t'u përdorur?

A1 Ky mashtrim është shumë i lehtë dhe i thjeshtë për t’u përdorur. Ekzekutoni kutinë> Ekzekutoni lojën> Rregullo cilësimet tuaja> Luaj.

P2. A është kjo provë mashtrimi?

A2 Po, mund të transmetosh me këtë mashtrim dhe nuk do të jetë i dukshëm për shikuesit.

P3. A është mashtrimi i Brendshëm apo i Jashtëm?

A3 Ky mashtrim është i jashtëm me mbështetjen e ekranit të plotë, gjë që e bën atë gjithashtu të transmetueshëm

P4. A duhet të çaktivizoj mbrojtjen dhe anti-virusin për të përdorur mashtrimin?

A4 Importantshtë e rëndësishme që mbrojtja të jetë me aftësi të kufizuara, veçanërisht boot-i i sigurt në BIOS që të jetë në gjendje ta përdorë këtë mashtrim pasi që të mos e kesh të paaftë do të përfundojë duke dhënë Gabim gjatë lëshimit.

P5. A mund të luaj në rezolucion të ekranit të plotë?

A5 Po, kjo mashtrim mbështet rezolucionin në ekran të plotë.

Aksesi 1 ditor

Ju nuk duhet të zhyteni drejt në artin e piraterisë - Bleni një Çelës Produkti 1-ditor sot!

Jo aktualisht në dispozicion

Hyrja 1 javore

Një ditë qasje nuk është e mjaftueshme për shumicën e njerëzve! - Bleni një Çelës Produkti 1-wee sot!

Jo aktualisht në dispozicion

Aksesi 1 Muaj

Nëse dëshironit më shumë akses, e keni! - Bleni një Çelës Produkti 1-mujor sot!

$ 200.00

Blerja e Aksesit

GamePron gjithmonë i është përkushtuar ofrimit të përdoruesve tanë me mjete cilësore dhe Apex Legends WR po e ndjek atë trend në mënyrë të përsosur.

Gati për dominojnë me Apex Legends WR Hack?

  Statusi: Përditësimi