COD Lufta e Ftohtë Hacks

Dominoni siç do të bënit në çdo titull tjetër të Call of Duty duke përdorur hacket tona të mahnitshme COD Black Ops të Luftës së Ftohtë! Me mjetet e Gamepron ju do të keni sukses, pavarësisht aftësive tuaja.

JUMP TE Hacks

Tashmë keni blerë një COD Black Ops: Hack i Luftës së Ftohtë? Gjeni hapat e ardhshëm këtu

Ju lutemi vini re: Para se të blini hacks COD Black Ops: Lufta e Ftohtë, sigurohuni që mjeti që po kërkoni të blini është azhurnuar së fundmi ose është akoma në internet. Ndërsa ne jemi gjithmonë duke azhurnuar mjetet tona, ka një vonesë në kohën e dorëzimit në disa situata; ndërsa është zakonisht i menjëhershëm, mund të zgjasë edhe disa orë. Të gjitha mjetet tona janë HWID të kyçura, që do të thotë që mund t'i përdorni vetëm në një kompjuter - sigurohuni që kompjuteri juaj është i pajtueshëm me të gjitha mjetet tona paraprakisht gjithashtu. Asnjë rimbursim nuk do të jepet sapo SHIKONI çelësin e produktit!

Të zgjedhurit tanë COD Black Ops: Lufta e Ftohtë Hacks

COD Black Ops: Hack War Fold, Aimbot, Norecoil, ESP, Wall Hacks & More

SC Hack

Mëso më shumë

Hush Hack

Mëso më shumë

Hack lojë e gjahut

Mëso më shumë

Intel Hack

Mëso më shumë

Gamepron nuk rinovon automatikisht produktet. Kjo është një pagesë e vetme. Gamepron vetëm automatikisht rinovon anëtarësimet VIP, ju mund ta anuloni në çdo kohë.
Gamepron nuk ruan detajet e kartës së kreditit. Ato përpunohen përmes procesorëve tanë të pagesave.

Blej COD Black Ops: Lufta e Ftohtë Hacks në 4 Hapat

COD Black Ops: Hack War Fold, Aimbot, Norecoil, ESP, Wall Hacks & More

1

Zgjidhni lojën që dëshironi të luani

Zgjidh COD Black Ops: Lufta e Ftohtë nga lista e gjerë e lojërave këtu në Gamepron pikërisht këtu

2

Zgjidhni hack që i përshtatet nevojës tuaj

Zgjidh të gjitha tiparet e kollitjes që ke kërkuar! Ne kemi gjithçka që ju nevojitet

3

Paguani duke përdorur procesorin tonë ekskluziv të pagesave

Bëni pagesën tuaj duke përdorur procesorin tonë të pagesës 100% të sigurt, duke siguruar sigurinë e klientit

4

Merrni qasje në çelësin tuaj dhe shkarkoni chea

Pasi të keni blerë çelësin e produktit, mund të fitoni qasje dhe të shkarkoni hacks tona të Luftës së Ftohtë!

Pse të përdorësh Gamepron COD Black Ops: Hack Luftës së Ftohtë?

Gamepron është konsideruar ofruesi kryesor kur bëhet fjalë për hacket e Call of Duty për vite me rradhë, dhe vetëm kjo përvojë na ka lejuar të zhvillojmë kollitjen më efikase të Luftës së Ftohtë. Edhe pse kjo është një lojë krejt e re, ju mund të prisni që të merrni të njëjtën fuqi ndaluese që gjendet në çdo mjet tjetër Gamepron - me çdo lëshim një shtresë e re e vështirësisë hidhet në përzierje, por thirrjet tona të Luftës së Ftohtë Call of Duty Black Ops gjithmonë do t'ju mbajë të përgatitur. Nëse jeni një lojtar konkurrues dhe humbja thjesht nuk është në fjalorin tuaj, përdorimi i mashtrimeve tona të Luftës së Ftohtë do të sigurojë suksesin tuaj në çdo mënyrë loje. Pavarësisht nëse jeni duke u përpjekur të luani Warzone ose Multiplayer, përdorimi i Gamepron dhe mashtrimi ynë COD Black Ops i Luftës së Ftohtë do t'ju mbajë përpara konkurrentëve tuaj.

Pavarësisht nëse jeni në një holl me djersitje dhe duhet të rritni gjërat, ose thjesht po përpiqeni të luftoni për të dalë nga një situatë e pamundur, duke përdorur mashtrimin tonë të Black Ops të Luftës së Ftohtë do të pompojë jetën në lojën tuaj . Ju nuk keni pse të vini me majë të gishtërinjve rreth hartës dhe të luteni që të mos ziheni, ju mund ta merrni drejtpërdrejt me armiqtë tuaj kur përdorni mjete nga Gamepron!

Një ekip profesionistësh është ai që përbën Gamepron, në krahasim me vetëm disa fëmijë që bëjnë mjete në bodrumin e prindërve të tij. Të gjitha produktet tona janë krijuar nga "artistë të hakut" në mënyrë që të flasin, që do të thotë që ju gjithmonë do të merrni vlerën e parave tuaja. Humbja e parave në mjete të padenja jo vetëm që do t'ju mbush me keqardhje, por do të thajë edhe llogarinë tuaj bankare. Ju do të vazhdoni të provoni njëri pas tjetrit derisa të kuptoni më në fund se kishim të drejtë! I vetmi vend që ka mjete të besueshme të Luftës së Ftohtë është Gamepron, dhe pasi t’i keni provuar vetë, do të këndoni të njëjtën melodi.

Përdoruesit tanë mund të hakojnë me besim, pasi çdo lëshim nga Gamepron është i pajisur me mbrojtje yjore anti-mashtrim. Llogaritë tuaja janë në duar të mira me ne, pasi që shumica e shërbimeve të automatizuara të zbulimit të mashtrimeve nuk do ta nënvizojnë llogarinë tuaj gjatë përdorimit të hackeve tona COD Black Ops të Luftës së Ftohtë. Nëse keni një llogari të moshuar ose një që është me gradë të lartë, nuk keni pse të vini në rrezik gjithë atë përparim për të shijuar mashtrimet tona. Haket tona paraqesin mbrojtjen më moderne kundër mashtrimit të mundshëm, prandaj merrni frymë lehtë! Rruga për në majë është e lehtë këtu në Gamepron.

  • Hack Muri i Luftës së Ftohtë (ESP)
  • Informacioni i Lojtarit të Luftës së Ftohtë ESP (Emri, shiritat shëndetësorë, distanca)
  • Artikulli ESP i Luftës së Ftohtë me filtra
  • Lufta e Ftohtë Aimbot
  • Sinjalizime paralajmëruese të armikut të Luftës së Ftohtë
  • Modaliteti i super kërcimit të Luftës së Ftohtë (nuk ka dëmtime në rënie kur aktivizohet).
  • Kocka e Luftës së Ftohtë dhe çelësi i synimit i konfigurueshëm.
  • Kompensatori i tërheqjes së luftës së ftohtë
hak i luftës së ftohtë
hak i luftës së ftohtë
deti i hajdutëve hack

optimale COD Black Ops: Lufta e Ftohtë Kollitem karakteristika

COD Black Ops: Hack War Fold, Aimbot, Norecoil, ESP, Wall Hacks & More

COD Black Ops: Lojtari i Luftës së Ftohtë ESP

Shikoni se ku ndodhen armiku (dhe shokët tuaj të skuadrës) duke mundësuar funksionin Player ESP. Vendosni skelete të lojtarit dhe informacione të tjera të dobishme nga e gjithë harta!

COD Black Ops: Informacioni i Lojtarit të Luftës së Ftohtë ESP (Emri, shiritat shëndetësorë, distanca)

Mësoni më shumë rreth armiqve dhe sendeve në lojë pa i parë direkt. Aktivizoni Informacionin e Lojtarit ESP dhe veçoritë e hyrjes si emri, shëndeti dhe distanca.

COD Black Ops: Artikujt e Luftës së Ftohtë ESP me filtra

Nëse jeni duke luajtur Warzone, ju mund të gjeni pre me lehtësi, ose të shmangni baltën në internet! Ky artikull ESP gjithashtu përmban një cilësim filtri për identifikim të lehtë.

COD Black Ops: Lufta e Ftohtë Aimbot

Aimbot është gjithmonë një përbërës kritik i çdo sulmi të Luftës së Ftohtë, dhe kjo është arsyeja pse ne nuk kemi tërhequr asnjë grusht me këtë. Mposhtni armiqtë me lehtësi duke përdorur Gamepron!

COD Black Ops: Pista e Plumbave të Luftës së Ftohtë (efektive në distanca të shkurtra dhe të mesme)

Bullet Track do t'i lejojë përdoruesit të shohin se ku po shtrihen fotografitë e tyre, duke u dhënë atyre një shans për të identifikuar (dhe konfirmuar) vrasjet me nxitim. Nuk ka nevojë të pyesni nëse e keni fituar luftën.

COD Black Ops: Sinjalizime paralajmëruese të armikut të Luftës së Ftohtë

Karakteristika e Paralajmërimit për kollitjen e Luftës së Ftohtë do të shfaqë një mesazh të personalizuar në ekran sa herë që një armik po ju drejton ose ndodh që të jetë afër.

COD Black Ops: Modaliteti i kërcimit super të Luftës së Ftohtë (pa dëmtim të rënies kur aktivizohet)

Modaliteti Super Kërcim është veçanërisht i dobishëm në kollitjen tonë COD Black Ops të Luftës së Ftohtë. Shmangni dëmtimin e rënies dhe rënien nga qielli me këtë mashtrim!

COD Black Ops: Kocka e Luftës së Ftohtë dhe çelësi i synimit i konfigurueshëm

Aimbotët janë po aq të mirë sa cilësimet që lidhen me to, dhe aimbot-i ynë i Luftës së Ftohtë ju jep një shans për të rregulluar pothuajse gjithçka.

COD Black Ops: Kontrolle të dukshme të Luftës së Ftohtë

Kontrollet e dukshme do të ndalojnë aimbot-in tonë të drejtojë automatikisht armiqtë të cilët nuk mund të qëllohen teknikisht, gjë që do të ndihmojë në parandalimin e lëvizjes me pamje të dyshimtë.

COD Black Ops: Kompensatori i zbrazjes së Luftës së Ftohtë

Recoil është bërë një çështje e qartë kur bëhet fjalë për Call of Duty, dhe Lufta e Ftohtë nuk është ndryshe. Shpëtoj prej tij duke mundësuar Kompensatorin tonë të tërheqjes!

Bllok teksti që flet për mënyrën se si hacket tona do t'ju ndihmojnë të bëheni më të mirët në lojë

 

Bëhuni një lojtar më i mirë i Call of Duty sot duke fituar akses në mashtrimet më të mira të Luftës së Ftohtë në internet. Nuk ka rëndësi se çfarë po kërkoni të arrini me mashtrimet tona, ne do ta bëjmë të ndodhë - rritni raportin tuaj K / D, fitoni më shumë lojëra dhe thjesht argëtohuni më shumë në përgjithësi duke përdorur Gamepron! Harrojeni për të gjithë ata ofrues të tjerë që nuk ofrojnë asgjë përveç shpresës së rreme dhe punojnë me ne

Gati për dominojnë Çdo lojë?
"
Jarod McpheePërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse nuk kam hakuar kurrë më parë, Gamepron e bëri të gjithë këtë një proces shumë të thjeshtë."

"
Aneesa CallahanPërdorues me përvojë

"Shumë më e butë se shumica e mjeteve të tjera që kam përdorur më parë, dhe më të fuqishme."

"
Alex BarrowHacker profesionist

"Si një haker profesionist kam shumë nevoja, të gjitha këto i plotëson Gamepron!"

"
Joan SilvaPërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse jam i ri në të gjitha këto, unë jam akoma shumë i kënaqur me rezultatet!"

"
Christopher VincentPërdorues me përvojë

"Hack-et nuk do të jenë gjithmonë të dobishme, përveç nëse jeni prej tyre nga Gamepron."

"
Lionët e RomësHacker profesionist

"Meqenëse nuk mund të mbështetem te shokët e mi të skuadrës, unë duhet të mbështetem te Gamepron për të mbetur konkurrues!"

"
Yousaf AminPërdoruesi për herë të parë

"Ju nuk duhet të jeni ekspert për të përdorur këto mjete, gjë që është një prekje e bukur."

"
Simon ChaneyPërdorues me përvojë

"Nga sa mund të them, Gamepron do të ketë një mjet për ju pavarësisht nga niveli i aftësive tuaja."

"
Nojus SniderHacker profesionist

"Mendoni për të gjitha ato fitore që mund të grumbulloni tani me një krisje Gamepron në anën tuaj!"

"
Calvin PricePërdoruesi për herë të parë

"Mos kini frikë të provoni këto mashtrime nëse jeni fillestar, pasi është shumë e thjeshtë."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Emmy RatcliffePërdorues me përvojë

"Vajzat haker bashkohen! Me Gamepron nuk më ndalon në të gjitha lojërat që dua."

"
Gemma JohnstonHacker profesionist

"Skena e piraterisë profesionale ka qenë në nevojë të dëshpëruar për një shërbim si Gamepron për mjaft kohë tani."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Meerab MirëPërdoruesi për herë të parë

"Ishte hera ime e parë duke hakuar dhe duhet ta pranoj, Gamepron i bëri gjërat LEHT!"

"
Myles ReidPërdorues me përvojë

"Si një haker me përvojë, është e sigurt të thuash Gamepron është ofruesi më i mirë në internet tani."

"
Alys WheelerHacker profesionist

"Pse të shqetësoheni me ato hacks dhe mashtrime të çmendura? Ju gjithmonë mund të mbështeteni në Gamepron për të kryer punën."

"
Daanish GreigPërdoruesi për herë të parë

"Nëse jeni një haker fillestar mos u shqetësoni, pasi Gamepron është i thjeshtë për t’u përdorur dhe për të përfituar."

"
Jaydan KavanaghPërdorues me përvojë

"Do të duhet të më mashtroni larg kompjuterit tim me këto mashtrime të aktivizuara!"

"
Miley EastwoodHacker profesionist

"Edhe pse ata më quajnë "Beastwood", kjo për shkak të mjeteve të mahnitshme nga Gamepron."

"
Jayda BarclayPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha shumë e frikësuar, por rezulton se Gamepron e bëri hackimin tepër të lehtë."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Jack DoddPërdorues me përvojë

"Unë e di se si funksionojnë hacks, që do të thotë se nuk kam asnjë problem t'i jap Gamepron një përmbledhje të shkëlqyeshme."

"
Catrina MckinneyHacker profesionist

"Nuk mund të kem asnjë gabim ndërsa pirateria dhe Gamepron është perfekte për këtë"

"
Artizanatit Sammy-JoPërdoruesi për herë të parë

"Mos lejoni që mendimi i piraterisë t'ju ndalojë të arrini qëllimet tuaja të lojërave."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Tiana OdlingHacker profesionist

"Ngjashëm me një verë të shkëlqyer, duket sikur Gamepron ka plakur ashtu si duhet për ne profesionistët."

"
SneekiBoi JacobsonPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim nuk dija çfarë të prisja, por përvoja e piraterisë ishte një përvojë e mrekullueshme!"

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Aurora AldredPërdorues me përvojë

"Pse dikush refuzon të përdorë Gamepron? Likeshtë si të refuzosh para falas!"

"
Caroline LivingstonHacker profesionist

"Unë kam pasur mjaft hacks & cheats pa shkëlqim, e cila është arsyeja pse unë gjithmonë dyqan në Gamepron."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Elodie McintyrePërdoruesi për herë të parë

"Ju mund të përfitoni nga këto mjete edhe nëse jeni fillestar si unë!"

"
Olly HumphriesHacker profesionist

"Gamepron ofron mashtrime 100% të pazbuluara, që është gjithçka që kam dashur ndonjëherë."

"
Bronte BonnerPërdoruesi për herë të parë

"Pavarësisht nëse është një Aimbot ose Wall Hack / ESP, Gamepron do të ketë diçka që ju kërkoni."

"
Joanne MerrittPërdorues me përvojë

"Hakerat me përvojë dhe me përvojë do të duan ende atë që Gamepron ka për të ofruar."

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Millie CortezHacker profesionist

"Pse nuk do të dëshironit të hakonit me Gamepron? Ata e kryejnë punën siç duhet."

"
Mjegullt NievesPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha skeptik, por mësova shumë shpejt që Gamepron është më i miri."

"
Arnold BowersHacker profesionist

"Pjesa më e mirë për Gamepron duhet të jetë e gjithë shkathtësia që ata kanë për të ofruar."

"
Ema WalshPërdorimi i herës së parë

"Unë prisja të hidhesha te ujqërit, por Gamepron e bëri procesin e shkarkimit / instalimit shumë të thjeshtë."

"
Hanna KinneyPërdorues me përvojë

"Ndërsa shumica e zhvilluesve të hakut do të më linin të kalbet, mbështetja ndaj klientit më ndihmoi!"

"
Dominik YuHacker profesionist

"Kur kam pyetje mund të pres që Mbështetja e Klientit të më japë ndihmën e nevojshme!"

"
Shigjetari GarrettPërdoruesi për herë të parë

"Si një përdorues për herë të parë, Gamepron e bëri shumë të lehtë për të kuptuar se si funksionon pirateria."

"
Arley GrahamPërdorues me përvojë

"Me karakteristika të mahnitshme dhe një pikë të shkëlqyeshme çmimi për t'u marrë parasysh, Gamepron mund të jetë në diçka."

"
Fusha e VerësHacker profesionist

"Lëreni profesionistët! Po shkatërroj njerëzit me të gjitha këto mashtrime dhe mashtrime."

"
Issa VargasPërdorues me përvojë

"Askush nga miqtë e mi nuk luan lojëra video, dhe unë duhet të përdorë Gamepron për të qëndruar konkurrues!"

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Kellan HessPërdoruesi për herë të parë

"Ka shumë lojëra për të zgjedhur këtu në Gamepron, kështu që nuk ka asnjë arsye për të refuzuar ndihmën e tyre."

"
Henri WardlePërdorues me përvojë

"Mendova se isha "njeriu i madh në kampus", kjo derisa të përdorja Gamepron!"

"
Lucas CostaHacker profesionist

"Ju do të humbni kaq shumë mundësi nëse nuk përfitoni nga Gamepron!"

"
Jusha PapaPërdorues me përvojë

"Ne nuk mund të jemi të gjithë të shkëlqyeshëm! Kjo përveç nëse të gjithë po përdorin Gamepron për të ecur përpara."

COD Black Ops: Lufta e Ftohtë Aimbot

Aimbotët nuk do të anashkalohen kurrë ndërsa jeni duke studiuar hacks (ose të paktën, nuk duhet të jenë!). Ata kanë qenë një element kryesor për shumë sulme gjatë viteve, zakonisht, ato që shoqërohen me lojëra qitje - siç mund ta shihni, të keni saktësi të patëmetë do t'ju ndihmojë në shumë mënyra. Pavarësisht nëse po i shmangeni armiqve për të mbajtur të mbuluar shokët tuaj të skuadrës, ose thjesht duke luajtur rolin e ujkut të vetëm dhe duke vrarë sipas dëshirës, ​​përdorimi i mashtrimeve tona COD Black Ops të Luftës së Ftohtë do t'ju lejojë ta realizoni. Ky është një mjet për të dy solo dhe lojtarët e ekipit, sepse ju mund të rregulloni karakteristikat në përputhje me nevojat tuaja deri te tee.

Ne nuk kemi krijuar një madhësi të njëjtë që i përshtatet të gjitha hackeve, dhe opsionet kryesore të kockave të konfigurueshme dhe qëllimit e bëjnë atë të dukshme. Aktivizoni dhe fikni aimbotin me lehtësi duke përdorur menunë tonë në lojë, e cila është vendi ku mund të rregulloni llojet e pëlqyera të Rrethit tuaj FOV.

COD Black Ops: Lufta e Ftohtë ESP dhe Wallhack

Hack-et ESP janë ato që shumica e hakerave janë mësuar të përdorin pasi që janë kaq të besueshme. Pavarësisht nëse jeni duke u përpjekur të fitoni një avantazh ndaj kundërshtarëve tuaj ose thjesht po kërkoni të plaçkitni me ritëm, përdorimi i ESP dhe Wallhack do t'ju shërbejë mirë. Ju mund të dalloni si lojtarët ashtu edhe sendet me kollitjen e Luftës së Ftohtë ESP, kështu që argjilat dhe pajisjet e tjera shpërthyese nuk do t'ju befasojnë më këndshëm. Shumica e lojtarëve janë shumë të frikësuar për të përshkuar hartën për shkak të rreziqeve që fshihen rreth çdo cepi, por tani ju mund të vraponi përreth me besim! Asgjë nuk mund të fshihet nga syri juaj gjithë-shikues, dhe kjo falë ESP-së dhe Wallhack-ut tonë të Luftës së Ftohtë.

Jo vetëm kaq, por ju mund të dalloni armiq nga e gjithë harta! ESP qëndron për Perceptim Ndijor Ekstra dhe mundësimi i kësaj veçorie do t'ju lejojë të shihni modelet e luajtësit (dhe modelet e artikujve) përmes sipërfaqeve të forta / të errëta. Tani e dini që asgjë nuk ju pengon në rrugën e fitores!

Gjurmë këmbësh, Dëmtimi i Lartë dhe Hack në Distancë

Ne ofrojmë më shumë sesa veçoritë tradicionale të kollitjes këtu në Gamepron, dhe shembulli i përsosur duhet të jetë opsioni ynë Gjurmë. Ju mund ta aktivizoni këtë veçori për të gjurmuar armiqtë tuaj duke përdorur gjurmët e tyre, të cilat mund të bëhen edhe më të sakta me funksionin Distanca. Distanca do t'ju tregojë se sa larg është objektivi, kështu që nuk do të gjurmoni kurrë dikë dhe nuk do të dini vendndodhjen e tij. Nëse dikush kap mënyrat tuaja të ndjekjes, ata mund t'ju çojnë në një pritë, por kjo nuk është e mundur me aktivizimin e Distancës. Goditja më shumë sesa kundërshtarët tuaj do të paraqesë më shumë mundësi për të fituar natyrshëm, dhe këtu paraqitet Dëmtimi i Lartë.

Dëmtimi i lartë do të bëjë që të gjitha gjuajtjet tuaja të numërohen, duke synuar vetëm zonat vdekjeprurëse të trupit mbi armiqtë tuaj. Humbja e një përplasjeje me armë dhe lufta për të gjetur kundërshtarët janë dy mënyra kryesore për të gjetur veten në anën e humbjes, prandaj përdorni këtë mjet për të shmangur të gjitha ato.

Ops të tjera të Zezë COD: Hacks dhe Cheats të Luftës së Ftohtë

Merrni një qasje unike ndaj procesit tuaj të piraterisë duke fituar akses në mashtrimet tona COD Black Ops të Luftës së Ftohtë sot. Të gjitha mjetet tona do të vijnë me veçori shtesë që nuk do t'i gjeni shumë shpesh, disa prej të cilave janë ekskluzivisht të disponueshme në Gamepron. Radari është një nga tiparet më të dobishme që mund të zbatoni ndërsa përdorni hacks e Luftës së Ftohtë, sepse njohja e pozicionit të armiqve tuaj është padyshim e dobishme! Ju mund të joshni
ata në kurthe ose madje shmangin çdo pritë të mundshme që kanë ngritur vetë, si dhe thjesht përgatiten për një luftë më shpejt se të tjerët. Ju merrni për të diktuar shpejtësinë e ndeshjeve tuaja me mashtrimet tona të Black Ops të Luftës së Ftohtë, dhe vetëm kjo është e mjaftueshme për të kaluar përpara.

Heqja është një tipar që lejon lojtarin të heqë disa nga aspektet më të bezdisshme që lidhen me lojërat Call of Duty. Pavarësisht nëse është tërheqje, tym, lëkundje, apo edhe dëmtim nga rënia, ju mund të mbështeteni në mjetin tonë për t'ju ndihmuar të keni sukses në çdo rast.

e bëra më shpesh
COD Black Ops: Hack Luftës së Ftohtë pyetjet

COD Black Ops: Hack War Fold, Aimbot, Norecoil, ESP, Wall Hacks & More

Pse opsionet tona të zezë COD: Hacks e Luftës së Ftohtë

Gamepron i ka qëndruar kushtuar përdoruesit që kur kemi filluar fillimisht, dhe kjo është ajo që i bën mashtrimet tona kaq të besueshme. Përmirësimi i përvojës së përdoruesit të klientëve tanë është përparësia kryesore dhe ju mund të thoni që ne kujdesemi për cilësinë e çdo lëshimi duke i përdorur ato vetë. Bëhuni një anëtar i shërbimit më të popullarizuar të piraterisë të disponueshëm sot në internet dhe bashkohuni me ne në Gamepron.

Pse COD Black Ops: Aimbot i Luftës së Ftohtë

Saktësia nuk është kurrë një çështje kur regjistroheni në Gamepron sepse hack-u ynë i Luftës së Ftohtë COD Black Ops është i pajisur me një aimbot të një niveli më të lartë të artit. Ju mund të rregulloni cilësimet në mënyrë që aimbot të jetë i përshtatshëm për nevojat tuaja, në krahasim me detyrimin për të përdorur cilësimet e fabrikës çdo herë! Konfiguroni shpejtësinë, butësinë dhe synimet që do të funksionojë aimbot-i juaj.

Pse COD Black Ops: Lufta e Ftohtë ESP

ESP do të thotë Perceptim Ndjesor Ekstra, i cili është pothuajse si të shtosh një sens ekstra! Megjithëse mund të ndryshojnë në cilësi, Gamepron ka Black Ops ESP më optimale që gjendet në internet. Ju mund të përdorni Player tonë ESP për të gjetur armiq dhe shokë të skuadrës, si dhe Artikullin tonë ESP (me filtra) për të kuptuar se ku ndodhen sende të dobishme dhe eksplozivë të rrezikshëm.

Pse COD Black Ops: Lufta e Ftohtë Wallhack

Wallhacks janë disi një specialitet këtu në Gamepron, kështu që për ata prej jush që duan të dinë se nuk po humbin asnjë veprim, mashtrimi ynë COD Black Ops Lufta e Ftohtë është perfekt për ju. Ju mund të shihni gjithçka përmes sipërfaqeve të forta dhe të errëta, duke lejuar përdoruesit tanë të dallojnë rrezikun përmes mureve. Planifikoni përpara dhe surprizoni kundërshtarët tuaj kur ata më pak e presin atë!

Pse COD-i ynë Black Ops: Norecoil i Luftës së Ftohtë

Çdo lojë qitjeje që është lëshuar në tregun modern do të shfaqë tërheqje si një mënyrë për ta bërë të vështirë synimin. Disa njerëz mund të përshtaten dhe të kalojnë ditët e tyre duke kuptuar se cilat armë kanë sasinë më të vogël të tërheqjes, por përdoruesit tanë në Gamepron do të jenë gjithmonë më të zgjuar se kaq! Hiqni tërheqjen dhe mbajeni qëllimin tuaj të qëndrueshëm me Kompensatorin tonë të tërheqjes.

Si të shkarkoni më të mirët COD Black Ops: Hakrat e Luftës së Ftohtë?

Shkarkimi i mashtrimit tonë COD Black Ops Lufta e Ftohtë nuk ka qenë kurrë më e lehtë! Pasi të keni blerë çelësin e produktit tuaj, mund ta përdorni për të hyrë në portalin tonë të shkarkimeve dhe për të filluar të shkarkoni mashtrimet tona. As nuk ka nevojë të shqetësoheni për instalimin, pasi nuk ka nevojë të instaloni manualisht mjetet tona - gjithçka është e automatizuar, gjithçka që duhet të bëni është të filloni hackimin.

Pse janë COD Black Ops: Haket e Luftës së Ftohtë më të shtrenjta se të tjerët

Ju kurrë nuk do të mbeteni në pluhur me Gamepron, pasi siguria jonë është e nivelit të lartë. Ofruesit e tjerë na kërkojnë frymëzim në këtë drejtim, pasi ne kurrë nuk do t'i lejonim përdoruesit tanë të përballen me një ndalim! Jo vetëm kaq, por ne kemi vetëm një numër të kufizuar lojërash elektronike në dispozicion për mashtrimet e Luftës së Ftohtë në çdo kohë të caktuar. Këto dy gjëra të kombinuara rezultojnë në një çmim pak më të lartë!

Çfarë afatesh kohore keni?

Nëse nuk doni të fitoni akses afatgjatë në mashtrimet tona, mos u shqetësoni për këtë! Ne kurrë nuk do të mbanim peng përdoruesit tanë duke i detyruar ata të paguajnë për qasje më të gjatë se sa ata do të donin, pasi ne ofrojmë një opsion kryesor të produktit 1-ditor, 1-javor dhe 1-mujor për sulmet tona të Luftës së Ftohtë. Disa ofrues të hakut do t'ju detyrojnë të angazhoheni për një vit të tërë herë pas here, por Gamepron mbetet fleksibël në çdo kohë.

Të zgjedhurit tanë COD Black Ops: Lufta e Ftohtë Hacks

COD Black Ops: Hack War Fold, Aimbot, Norecoil, ESP, Wall Hacks & More

SC Hack

Mëso më shumë

Hush Hack

Mëso më shumë

Hack lojë e gjahut

Mëso më shumë

Intel Hack

Mëso më shumë

Gamepron nuk rinovon automatikisht produktet. Kjo është një pagesë e vetme. Gamepron vetëm automatikisht rinovon anëtarësimet VIP, ju mund ta anuloni në çdo kohë.
Gamepron nuk ruan detajet e kartës së kreditit. Ato përpunohen përmes procesorëve tanë të pagesave.

Mbresëlënës COD Black Ops: Lufta e Ftohtë Kollitem karakteristika

COD Black Ops: Hack War Fold, Aimbot, Norecoil, ESP, Wall Hacks & More

Bashkohuni me Revolucionin Hack Tani