Statusi: online

QC Hwid Spoofer

Shumëllojshmëria është erëza e jetës në fund të fundit!

Provoje tani

Aksesi 1 ditor

Kthehuni në veprim me Spoofer tonë HWID! Bleni një çelës produkti 1-ditor sot

$ 7.00

Blerja e Aksesit

Hyrja 1 javore

Ndalimet nuk janë në përputhje me ata që u regjistruan në Gamepron! Bleni një çelës produkti 1-javor sot

$ 25.00

Blerja e Aksesit

Aksesi 1 Muaj

Ndalimet e shpeshta mund të jenë problem për disa, por jo ju! Bleni një çelës produkti 1-mujor sot

$ 65.00

Blerja e Aksesit

Ju mund të përdorni Spoofer-in tonë QC HWID për të shmangur ndalimet që keni marrë në të kaluarën, duke ju lejuar të luani ende disa nga titujt tuaj të preferuar. Ndalimet e ID-ve të pajisjeve nuk lejojnë që kompjuteri juaj të luajë lojën, por ne mund të mashtrojmë një ID për ju!

Informacion mbi QC Spoofer HWID

Krijuar për Windows 10, HWID Spoofer QC ynë është mashtruesi i përsosur i ID-ve të pajisjes për të gjithë përdoruesit e Gamepron. Mashtrimi është procesi i bërjes së ndryshimeve në informacionin brenda kompjuterit tuaj, duke revokuar ndalimet e mëparshme të ID-ve të pajisjeve që ju ishin shkaktuar në të kaluarën. Çdo pjesë e këtij mjeti ka një numër të caktuar pasi të jetë instaluar! Kur skadon një, thjesht mund ta ndërroni për një të re. Shmangia e ndalimeve të mëparshme dhe marrja e lojërave lojërat tuaja të preferuara tingëllon si argëtim, por është e mundur vetëm përmes Gamepron. Harrojeni për të kaluarën dhe luani lojërat tuaja të preferuara sot!

Kombinueshmëria
Intel & AMD
Operimit të Sistemit
Dritaret 10
Gjuhe
Albanian
Siguri
HWID I mbyllur
Anti-mashtrim i mbështetur
Battleye, Easy Anti Cheat.

Vlerësimi i Hack:

  Statusi: online

Lehtësinë e përdorimit:

karakteristika

Të gjitha lojërat BE dhe EAC mbështeten ndërsa përdorni QW tonë Spoofer HWID, ndërsa disa lojëra të tjera do të kërkojnë një riformatim. Procesi është i thjeshtë, pasi gjithçka që duhet të bësh është të ekzekutosh HWID Spoofer dhe të mashtrosh ID-në tënde. Mjeti bën gjithçka për ju!

Lojërat e Mbështetura HWID Spoofer

  • Apex Legends
  • Arma 3
  • Dead By Dritë dite
  • DayZ
  • H1Z1
  • PUBG
  • Rainbow Six Siege
  • Ndryshk
  • Shpëtuar nga Tarkov

Rreth HWID Spoofer QC

I ndërtuar për jetëgjatësi, ky është një Spoofer HWID që do t'u lejojë përdoruesve të shmangin ndalimet e tyre të mëparshme për periudha të zgjatura. Për sa kohë që ju keni qasje në HWID Spoofer QC, nuk ka asgjë që do t'ju ndalojë të shijoni hacks tuaj. Importantshtë e rëndësishme të theksohet se një mashtrues mund të ndryshojë vetëm një pjesë të numrave serialë dhe se do të dëshironi të aktivizoni "Auto-Connect" për WiFi tuaj (pasi kjo do t'ju ndihmojë të mos shkëputeni gjatë procesit të mashtrimit). Kurdo që të keni mbaruar së luajturi dhe nuk keni më nevojë për spoofer të aktivizuar, rinisni kompjuterin tuaj dhe programi do të pastrojë memorjen e kujtesës së pajisjes suaj.

Blerja e Aksesit

Pse të përdorni HWID Spoofer QC mbi ofruesit e tjerë?

Ofruesit e tjerë nuk do të mbajnë premtimet e tyre, gjë që është ajo që ne bëjmë më mirë në Gamepron. QC ynë Spoofer HWID jo vetëm që do t'ju lejojë të shmangni ndalimet e mëparshme, por ju mund ta bëni këtë pa u shqetësuar - nëse një ID shënohet për shkak të gjurmëve të një ndalimi në sistemin tuaj, ju thjesht mund të zgjidhni një tjetër dhe të ktheheni përsëri në lojë! Asistenca jonë për klientë është e pakonkurueshme gjithashtu, kështu që nëse përfundoni të keni probleme me HWID Spoofer, mund të mbështeteni tek stafi ynë mbështetës që t'ju drejtojë në drejtimin e duhur. Ju mund të kollitni përsëri, thjesht ju duhet Gamepron.

Blerja e Aksesit
"
Jarod McpheePërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse nuk kam hakuar kurrë më parë, Gamepron e bëri të gjithë këtë një proces shumë të thjeshtë."

"
Aneesa CallahanPërdorues me përvojë

"Shumë më e butë se shumica e mjeteve të tjera që kam përdorur më parë, dhe më të fuqishme."

"
Alex BarrowHacker profesionist

"Si një haker profesionist kam shumë nevoja, të gjitha këto i plotëson Gamepron!"

"
Joan SilvaPërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse jam i ri në të gjitha këto, unë jam akoma shumë i kënaqur me rezultatet!"

"
Christopher VincentPërdorues me përvojë

"Hack-et nuk do të jenë gjithmonë të dobishme, përveç nëse jeni prej tyre nga Gamepron."

"
Lionët e RomësHacker profesionist

"Meqenëse nuk mund të mbështetem te shokët e mi të skuadrës, unë duhet të mbështetem te Gamepron për të mbetur konkurrues!"

"
Yousaf AminPërdoruesi për herë të parë

"Ju nuk duhet të jeni ekspert për të përdorur këto mjete, gjë që është një prekje e bukur."

"
Simon ChaneyPërdorues me përvojë

"Nga sa mund të them, Gamepron do të ketë një mjet për ju pavarësisht nga niveli i aftësive tuaja."

"
Nojus SniderHacker profesionist

"Mendoni për të gjitha ato fitore që mund të grumbulloni tani me një krisje Gamepron në anën tuaj!"

"
Calvin PricePërdoruesi për herë të parë

"Mos kini frikë të provoni këto mashtrime nëse jeni fillestar, pasi është shumë e thjeshtë."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Emmy RatcliffePërdorues me përvojë

"Vajzat haker bashkohen! Me Gamepron nuk më ndalon në të gjitha lojërat që dua."

"
Gemma JohnstonHacker profesionist

"Skena e piraterisë profesionale ka qenë në nevojë të dëshpëruar për një shërbim si Gamepron për mjaft kohë tani."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Meerab MirëPërdoruesi për herë të parë

"Ishte hera ime e parë duke hakuar dhe duhet ta pranoj, Gamepron i bëri gjërat LEHT!"

"
Myles ReidPërdorues me përvojë

"Si një haker me përvojë, është e sigurt të thuash Gamepron është ofruesi më i mirë në internet tani."

"
Alys WheelerHacker profesionist

"Pse të shqetësoheni me ato hacks dhe mashtrime të çmendura? Ju gjithmonë mund të mbështeteni në Gamepron për të kryer punën."

"
Daanish GreigPërdoruesi për herë të parë

"Nëse jeni një haker fillestar mos u shqetësoni, pasi Gamepron është i thjeshtë për t’u përdorur dhe për të përfituar."

"
Jaydan KavanaghPërdorues me përvojë

"Do të duhet të më mashtroni larg kompjuterit tim me këto mashtrime të aktivizuara!"

"
Miley EastwoodHacker profesionist

"Edhe pse ata më quajnë "Beastwood", kjo për shkak të mjeteve të mahnitshme nga Gamepron."

"
Jayda BarclayPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha shumë e frikësuar, por rezulton se Gamepron e bëri hackimin tepër të lehtë."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Jack DoddPërdorues me përvojë

"Unë e di se si funksionojnë hacks, që do të thotë se nuk kam asnjë problem t'i jap Gamepron një përmbledhje të shkëlqyeshme."

"
Catrina MckinneyHacker profesionist

"Nuk mund të kem asnjë gabim ndërsa pirateria dhe Gamepron është perfekte për këtë"

"
Artizanatit Sammy-JoPërdoruesi për herë të parë

"Mos lejoni që mendimi i piraterisë t'ju ndalojë të arrini qëllimet tuaja të lojërave."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Tiana OdlingHacker profesionist

"Ngjashëm me një verë të shkëlqyer, duket sikur Gamepron ka plakur ashtu si duhet për ne profesionistët."

"
SneekiBoi JacobsonPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim nuk dija çfarë të prisja, por përvoja e piraterisë ishte një përvojë e mrekullueshme!"

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Aurora AldredPërdorues me përvojë

"Pse dikush refuzon të përdorë Gamepron? Likeshtë si të refuzosh para falas!"

"
Caroline LivingstonHacker profesionist

"Unë kam pasur mjaft hacks & cheats pa shkëlqim, e cila është arsyeja pse unë gjithmonë dyqan në Gamepron."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Elodie McintyrePërdoruesi për herë të parë

"Ju mund të përfitoni nga këto mjete edhe nëse jeni fillestar si unë!"

"
Olly HumphriesHacker profesionist

"Gamepron ofron mashtrime të pazbuluara, që është gjithçka që kam dashur ndonjëherë."

"
Bronte BonnerPërdoruesi për herë të parë

"Pavarësisht nëse është një Aimbot ose Wallhack / ESP, Gamepron do të ketë diçka që ju kërkoni."

"
Joanne MerrittPërdorues me përvojë

"Hakerat me përvojë dhe me përvojë do të duan ende atë që Gamepron ka për të ofruar."

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Millie CortezHacker profesionist

"Pse nuk do të dëshironit të hakonit me Gamepron? Ata e kryejnë punën siç duhet."

"
Mjegullt NievesPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha skeptik, por mësova shumë shpejt që Gamepron është më i miri."

"
Arnold BowersHacker profesionist

"Pjesa më e mirë për Gamepron duhet të jetë e gjithë shkathtësia që ata kanë për të ofruar."

"
Ema WalshPërdorimi i herës së parë

"Unë prisja të hidhesha te ujqërit, por Gamepron e bëri procesin e shkarkimit / instalimit shumë të thjeshtë."

"
Hanna KinneyPërdorues me përvojë

"Ndërsa shumica e zhvilluesve të hakut do të më linin të kalbet, mbështetja ndaj klientit më ndihmoi!"

"
Dominik YuHacker profesionist

"Kur kam pyetje mund të pres që Mbështetja e Klientit të më japë ndihmën e nevojshme!"

"
Shigjetari GarrettPërdoruesi për herë të parë

"Si një përdorues për herë të parë, Gamepron e bëri shumë të lehtë për të kuptuar se si funksionon pirateria."

"
Arley GrahamPërdorues me përvojë

"Me karakteristika të mahnitshme dhe një pikë të shkëlqyeshme çmimi për t'u marrë parasysh, Gamepron mund të jetë në diçka."

"
Fusha e VerësHacker profesionist

"Lëreni profesionistët! Po shkatërroj njerëzit me të gjitha këto mashtrime dhe mashtrime."

"
Issa VargasPërdorues me përvojë

"Askush nga miqtë e mi nuk luan lojëra video, dhe unë duhet të përdorë Gamepron për të qëndruar konkurrues!"

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Kellan HessPërdoruesi për herë të parë

"Ka shumë lojëra për të zgjedhur këtu në Gamepron, kështu që nuk ka asnjë arsye për të refuzuar ndihmën e tyre."

"
Henri WardlePërdorues me përvojë

"Mendova se isha "njeriu i madh në kampus", kjo derisa të përdorja Gamepron!"

"
Lucas CostaHacker profesionist

"Ju do të humbni kaq shumë mundësi nëse nuk përfitoni nga Gamepron!"

"
Jusha PapaPërdorues me përvojë

"Ne nuk mund të jemi të gjithë të shkëlqyeshëm! Kjo përveç nëse të gjithë po përdorin Gamepron për të ecur përpara."

Menyja në lojë

Menutë brenda lojës që lënë shumë për të dëshiruar janë shumë të zakonshme këto ditë, prandaj u kemi dhënë përdoruesve mundësinë të mashtrojnë ID-në e tyre të pajisjes pa e mbyllur lojën! Rightshtë e drejtë, nëse ndodh që të ndaloheni gjatë lojës dhe nuk doni të mbyllni aplikacionin tuaj, mund të aktivizoni HWID Spoofer QC tonë duke përdorur menunë në lojë. Gamepron jo vetëm që ju lejon të personalizoni hacks tuaj për t'iu përshtatur nevojave tuaja në mënyrë të përsosur, por ne gjithashtu i lejojmë përdoruesit të shmangin ndalimet duke zbatuar një spoofer në menunë në lojë! Nëse ka qenë dikur një kohë ku hacks-et tuaja mbretëruan të shkëlqyera mbi serverat tuaj të preferuar, Gamepron do t'ju ndihmojë të arrini madhështinë edhe një herë.

Blerja e Aksesit
hwid spoofer

FAQ

Çfarë është HWID?

ID-ja juaj e pajisjes (HWID) është një grup identifikuesish që përdorin anti-mashtrimet për të përcaktuar se kush jeni.
Këto identifikues bazohen në pjesët e pajisjeve që keni brenda kompjuterit tuaj. Për shembull, pllaka amë i është caktuar një serial specifik dhe mënyra e vetme për ta ndryshuar është duke e mashtruar atë ose duke marrë një pllakë amë të re.

Çfarë është një "Spoofer"

Një spoofer është një pjesë e softuerit që ju jep një HWID të ri. Zakonisht, një spoofer do të duhet të ekzekutohet sa herë që rinisni sistemin tuaj, në varësi të asaj spoofer që përdorni.

A duhet të përdor një Spoofer?

Ju NUK keni nevojë të përdorni gjithmonë një mashtrues. Nëse nuk ju është ndaluar kurrë HWID nga loja që po luani dhe mashtrimi juaj është plotësisht i pazbuluar, atëherë nuk do t'ju duhet një spoofer. Nëse ju ndalohet HWID, gjithsesi do të duhet të mashtroni HWID tuaj në mënyrë që të mos ndaloheni menjëherë.
Këshillohet gjithashtu që gjithmonë të mashtroni për të shmangur ndalimin e paravendosjes së HWID tuaj.

Provoje tani

Aksesi 1 ditor

Kthehuni në veprim me Spoofer tonë HWID! Bleni një çelës produkti 1-ditor sot

$ 7.00

Blerja e Aksesit

Hyrja 1 javore

Ndalimet nuk janë në përputhje me ata që u regjistruan në Gamepron! Bleni një çelës produkti 1-javor sot

$ 25.00

Blerja e Aksesit

Aksesi 1 Muaj

Ndalimet e shpeshta mund të jenë problem për disa, por jo ju! Bleni një çelës produkti 1-mujor sot

$ 65.00

Blerja e Aksesit

Krijoni sa më shumë ID të spoofer-it siç dëshironi duke përdorur Spoofer-in tonë QC HWID, që gjendet vetëm këtu në GamePron. Kur një ofrues është i etur të mbajë përdoruesit të sigurt, ju e dini që ata kanë interesat tuaja më të mira në mendje - ne shpresojmë se kjo është ajo që njerëzit mendojnë kur GamePron vjen në mendje.
Ndalimet nuk mund t'ju ndalojnë të luani lojërat që doni më shumë, veçanërisht me GamePron!

Gati për Çaktivizoj PC tuaj me QC Hwid Spoofer tonë?

  Statusi: online