HWID Spoofer

As ndalimi i ID-së së pajisjes nuk mund të ndalojë përdoruesit e GamePron të hakojnë në lojërat e tyre të preferuara, pasi gjithçka që duhet të bëni është të përdorni një nga Spoofer-et tona HWID. Ndërsa lojtarët e tjerë do të mendojnë për jetën pas një ndalimi të pajisjes ID, ju mund të relaksoheni! Ne kemi gjithmonë mundësi të reja për identifikimin e pajisjeve për të gjithë përdoruesit tanë këtu në GamePron.

JUMP TE Spoofers

Tashmë keni fituar qasje në HWID Spoofer? Gjeni disa mashtrime yjore për të punuar këtu!

Ju lutemi vini re: Para se të blini Spoofer-in tonë HWID, sigurohuni që mjeti që po kërkoni të blini është azhurnuar së fundmi ose është akoma në internet. Ndërsa ne jemi gjithmonë duke azhurnuar mjetet tona, ka një vonesë në kohën e dorëzimit në disa situata; ndërsa është zakonisht i menjëhershëm, mund të zgjasë edhe disa orë. Të gjitha mjetet tona janë HWID të kyçura, që do të thotë që mund t'i përdorni vetëm në një kompjuter - sigurohuni që kompjuteri juaj është i pajtueshëm me të gjitha mjetet tona paraprakisht gjithashtu. Asnjë rimbursim nuk do të jepet sapo SHIKONI çelësin e produktit!

Zgjidhni një Spoofer

Zgjidhni Spoofer-in e duhur HWID që i përshtatet nevojave tuaja të piraterisë si një dorezë

Spoofer QC

Mëso më shumë

Spoofer lojërash

Mëso më shumë

Gamepron nuk rinovon automatikisht produktet. Kjo është një pagesë e vetme. Gamepron vetëm automatikisht rinovon anëtarësimet VIP, ju mund ta anuloni në çdo kohë.
Gamepron nuk ruan detajet e kartës së kreditit. Ato përpunohen përmes procesorëve tanë të pagesave.

Gjithë sa duhet është 3 hapa të thjeshtë për të arritur rrugën tuaj për një ndalim të ID-ve të pajisjes!

Shmangia e një ndalimi të HWID nuk ka qenë kurrë më e lehtë falë ekipit inovativ në GamePron

1

Zgjidhni lojën që dëshironi të luani

Zgjidh se për cilat lojëra dëshiron të blesh një nga Spooferët tanë HWID, shanset që të kemi ato që kërkon janë tepër të mëdha.

2

Zgjidhni Spoofer HWID që përshtatet më mirë

Ka disa variacione të HWID Spoofer të disponueshëm këtu në GamePron, të gjitha këto do të ofrojnë përfitime të ndryshme.

3

Bëni pagesën tuaj duke përdorur metodat tona të sigurta të pagesës

Ne veprojmë duke përdorur një procesor pagese plotësisht të sigurt për të siguruar që informacioni personal i klientëve tanë nuk është kurrë në rrezik.

Pse do të përdorja një Spoofer HWID nga GamePron?

Disa hakera do të mendojnë se një ndalim i ID-së së pajisjes do t'i japë fund mbretërimit të tyre për pjesën tjetër të përjetësisë nëse nuk janë të gatshëm të blejnë një kompjuter tjetër. Ndalimet për ID të pajisjeve janë të mbrapshta në kuptimin që nuk do të bëheni kurrë të ndaluar, e vetmja mundësi me të cilën duhet të punoni është "mashtrimi". Ky është një proces që shumica e hakerave janë të njohur, megjithëse ata që nuk janë sigurisht që janë në vendin e duhur! Kompjuteri juaj do të ketë ID të pajisjes dhënë disa sendeve brenda, të tilla si kartat tuaja grafike dhe gjëra të kësaj natyre - kur njëra prej tyre shënohet me një ndalim të pajisjes, kompjuteri juaj nuk mund të hyjë më rregullisht në lojë.

Kjo është një çështje për arsye të dukshme, sepse kjo do të parandalojë përdoruesit të luajnë lojërat për të cilat kanë paguar. Sigurisht, thyerja e TOS (Kushtet e Shërbimit) është gjithmonë e zbatueshme kur hakoni, duke përdorur Spoofer-in tonë HWID do t'ju lejojë të mashtroni pa kujdes në botë! Edhe nëse përfundoni duke u ndaluar, thjesht mund të lëshoni HWID Spoofer dhe të mashtroni sistemin tuaj duke përdorur një nga ID-të tona të gjeneruara. Administratorët e serverit dhe programet e automatizuara të zbulimit të mashtrimeve (si BattlEye ose Vanguard) po forcohen me kalimin e kohës, por ata kurrë nuk do të jenë në gjendje të ndalojnë të gjitha ID-të tuaja.

Të kesh lirinë për të bërë gjithçka që dëshiron në lojërat e tua të preferuara është ndriçuese, për të thënë të paktën. Ju e kuptoni që ka shumë përdorues të tjerë që mashtrojnë, dhe ata e kanë bërë këtë gjatë gjithë kohës; sapo e morët memorandumin pak vonë është e gjitha! Tani që keni gjetur GamePron mund të kolliteni derisa zemra juaj të kënaqet, pasi përdorimi i Spoofer-it tonë HWID do të parandalojë që çdo ndalim i paparashikuar të përfundojë kohën tuaj të mirë. Easy Anti-Cheat, COD Anti-Cheat dhe shumë shërbime të tjera do të mbështeten automatikisht kur punoni me GamePron, duke siguruar sigurinë tuaj ndërsa luani çdo lojë që i përdor ato.
Procesi i mashtrimit do të mbetet aktiv derisa dritaret tuaja të rindizen.

  • OS i mbĂ«shtetur: Windows 10 (tĂ« gjitha ndĂ«rtimet)
  • CPU e mbĂ«shtetur: Intel & AMD
  • GPU e mbĂ«shtetur: Nvidia & AMD
  • Gjuha: English
  • Siguria: Hwid mbyllur
  • Anti-mashtrime tĂ« mbĂ«shtetura: Battleye, Easy Anti Cheat, COD Anti cheat, Vanguard.
hack fortnite
hack fortnite
hack fortnite

HWID Spoofer Lojra të mbështetura

Vlerësimi

Pune

Kërkon Reformat dhe MODE BIOS: UEFI, nuk do të funksionojë më Legacy

Apex Legends

Pune

Fortnite

Pune

KĂ«rkon Reformat

Ndryshk

Pune

COD Modern Warfare & Warzone

Pune

EFT

Pune

R6S

Pune

PUBG

Pune

COD Lufta e Ftohtë

Pune

DayZ

Pune

Disa gjëra për të ditur rreth Spoofer-it tonë HWID

Ne kemi qenë gjithmonë në lidhje me vendosjen e energjisë direkt në duart e përdoruesve tanë këtu në GamePron, dhe HWID Spoofer do t'ju tregojë se çfarë nënkuptojmë me këtë. Ju nuk keni mbetur më të merreni me pasojat që ju janë dhënë nga programet e automatizuara kundër mashtrimit dhe pse duhet të jeni? Ju keni paguar për lojën dhe meritoni ta luani sidoqoftë dëshironi, edhe nëse kjo do të thotë të futni disa hacks në përzierje (të cilat gjithashtu mund t'i gjeni këtu në GamePron!).

Individëve përbërës të kompjuterit tuaj u jepet një numër unik serial kur prodhohen, dhe ky është një numër serial që ata mbajnë gjatë gjithë tërësisë së "jetës" së tyre. Kurdoherë që kompjuteri juaj goditet me një ndalim të pajisjes ID mund të duket si fundi i botës, pasi ky është një lloj ndalimi që nuk do të përmbyset kurrë.

Ne mund të ndihmojmë në eliminimin e ndalimeve të ID-ve të pajisjeve duke mashtruar sistemin tuaj dhe duke prezantuar ID-të e pastra të pajisjeve për t'ju ndihmuar të anashkaloni atë që keni bërë në të kaluarën, por ka disa raste kur shumat gjurmë të ndalimit lihen pas. Kjo nuk ndodh kurrë me GamePron (kur kemi të bëjmë me lojëra BattlEye dhe Vanguard), pasi vjen me një program ekskluziv pastrues të përdorur për të identifikuar dhe pastruar skedarët gjurmë.

"
Jarod McpheePërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse nuk kam hakuar kurrë më parë, Gamepron e bëri të gjithë këtë një proces shumë të thjeshtë."

"
Aneesa CallahanPërdorues me përvojë

"Shumë më e butë se shumica e mjeteve të tjera që kam përdorur më parë, dhe më të fuqishme."

"
Alex BarrowHacker profesionist

"Si një haker profesionist kam shumë nevoja, të gjitha këto i plotëson Gamepron!"

"
Joan SilvaPërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse jam i ri në të gjitha këto, unë jam akoma shumë i kënaqur me rezultatet!"

"
Christopher VincentPërdorues me përvojë

"Hack-et nuk do të jenë gjithmonë të dobishme, përveç nëse jeni prej tyre nga Gamepron."

"
Lionët e RomësHacker profesionist

"Meqenëse nuk mund të mbështetem te shokët e mi të skuadrës, unë duhet të mbështetem te Gamepron për të mbetur konkurrues!"

"
Yousaf AminPërdoruesi për herë të parë

"Ju nuk duhet të jeni ekspert për të përdorur këto mjete, gjë që është një prekje e bukur."

"
Simon ChaneyPërdorues me përvojë

"Nga sa mund të them, Gamepron do të ketë një mjet për ju pavarësisht nga niveli i aftësive tuaja."

"
Nojus SniderHacker profesionist

"Mendoni për të gjitha ato fitore që mund të grumbulloni tani me një krisje Gamepron në anën tuaj!"

"
Calvin PricePërdoruesi për herë të parë

"Mos kini frikë të provoni këto mashtrime nëse jeni fillestar, pasi është shumë e thjeshtë."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Emmy RatcliffePërdorues me përvojë

"Vajzat haker bashkohen! Me Gamepron nuk më ndalon në të gjitha lojërat që dua."

"
Gemma JohnstonHacker profesionist

"Skena e piraterisë profesionale ka qenë në nevojë të dëshpëruar për një shërbim si Gamepron për mjaft kohë tani."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Meerab MirëPërdoruesi për herë të parë

"Ishte hera ime e parë duke hakuar dhe duhet ta pranoj, Gamepron i bëri gjërat LEHT!"

"
Myles ReidPërdorues me përvojë

"Si një haker me përvojë, është e sigurt të thuash Gamepron është ofruesi më i mirë në internet tani."

"
Alys WheelerHacker profesionist

"Pse të shqetësoheni me ato hacks dhe mashtrime të çmendura? Ju gjithmonë mund të mbështeteni në Gamepron për të kryer punën."

"
Daanish GreigPërdoruesi për herë të parë

"NĂ«se jeni njĂ« haker fillestar mos u shqetĂ«soni, pasi Gamepron Ă«shtĂ« i thjeshtĂ« pĂ«r t’u pĂ«rdorur dhe pĂ«r tĂ« pĂ«rfituar."

"
Jaydan KavanaghPërdorues me përvojë

"Do të duhet të më mashtroni larg kompjuterit tim me këto mashtrime të aktivizuara!"

"
Miley EastwoodHacker profesionist

"Edhe pse ata më quajnë "Beastwood", kjo për shkak të mjeteve të mahnitshme nga Gamepron."

"
Jayda BarclayPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha shumë e frikësuar, por rezulton se Gamepron e bëri hackimin tepër të lehtë."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Jack DoddPërdorues me përvojë

"Unë e di se si funksionojnë hacks, që do të thotë se nuk kam asnjë problem t'i jap Gamepron një përmbledhje të shkëlqyeshme."

"
Catrina MckinneyHacker profesionist

"Nuk mund të kem asnjë gabim ndërsa pirateria dhe Gamepron është perfekte për këtë"

"
Artizanatit Sammy-JoPërdoruesi për herë të parë

"Mos lejoni që mendimi i piraterisë t'ju ndalojë të arrini qëllimet tuaja të lojërave."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Tiana OdlingHacker profesionist

"Ngjashëm me një verë të shkëlqyer, duket sikur Gamepron ka plakur ashtu si duhet për ne profesionistët."

"
SneekiBoi JacobsonPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim nuk dija çfarë të prisja, por përvoja e piraterisë ishte një përvojë e mrekullueshme!"

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Aurora AldredPërdorues me përvojë

"Pse dikush refuzon të përdorë Gamepron? Likeshtë si të refuzosh para falas!"

"
Caroline LivingstonHacker profesionist

"Unë kam pasur mjaft hacks & cheats pa shkëlqim, e cila është arsyeja pse unë gjithmonë dyqan në Gamepron."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Elodie McintyrePërdoruesi për herë të parë

"Ju mund të përfitoni nga këto mjete edhe nëse jeni fillestar si unë!"

"
Olly HumphriesHacker profesionist

"Gamepron ofron mashtrime 100% të pazbuluara, që është gjithçka që kam dashur ndonjëherë."

"
Bronte BonnerPërdoruesi për herë të parë

"Pavarësisht nëse është një Aimbot ose Wall Hack / ESP, Gamepron do të ketë diçka që ju kërkoni."

"
Joanne MerrittPërdorues me përvojë

"Hakerat me përvojë dhe me përvojë do të duan ende atë që Gamepron ka për të ofruar."

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Millie CortezHacker profesionist

"Pse nuk do të dëshironit të hakonit me Gamepron? Ata e kryejnë punën siç duhet."

"
Mjegullt NievesPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha skeptik, por mësova shumë shpejt që Gamepron është më i miri."

"
Arnold BowersHacker profesionist

"Pjesa më e mirë për Gamepron duhet të jetë e gjithë shkathtësia që ata kanë për të ofruar."

"
Ema WalshPërdorimi i herës së parë

"Unë prisja të hidhesha te ujqërit, por Gamepron e bëri procesin e shkarkimit / instalimit shumë të thjeshtë."

"
Hanna KinneyPërdorues me përvojë

"Ndërsa shumica e zhvilluesve të hakut do të më linin të kalbet, mbështetja ndaj klientit më ndihmoi!"

"
Dominik YuHacker profesionist

"Kur kam pyetje mund të pres që Mbështetja e Klientit të më japë ndihmën e nevojshme!"

"
Shigjetari GarrettPërdoruesi për herë të parë

"Si një përdorues për herë të parë, Gamepron e bëri shumë të lehtë për të kuptuar se si funksionon pirateria."

"
Arley GrahamPërdorues me përvojë

"Me karakteristika të mahnitshme dhe një pikë të shkëlqyeshme çmimi për t'u marrë parasysh, Gamepron mund të jetë në diçka."

"
Fusha e VerësHacker profesionist

"Lëreni profesionistët! Po shkatërroj njerëzit me të gjitha këto mashtrime dhe mashtrime."

"
Issa VargasPërdorues me përvojë

"Askush nga miqtë e mi nuk luan lojëra video, dhe unë duhet të përdorë Gamepron për të qëndruar konkurrues!"

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Kellan HessPërdoruesi për herë të parë

"Ka shumë lojëra për të zgjedhur këtu në Gamepron, kështu që nuk ka asnjë arsye për të refuzuar ndihmën e tyre."

"
Henri WardlePërdorues me përvojë

"Mendova se isha "njeriu i madh në kampus", kjo derisa të përdorja Gamepron!"

"
Lucas CostaHacker profesionist

"Ju do të humbni kaq shumë mundësi nëse nuk përfitoni nga Gamepron!"

"
Jusha PapaPërdorues me përvojë

"Ne nuk mund të jemi të gjithë të shkëlqyeshëm! Kjo përveç nëse të gjithë po përdorin Gamepron për të ecur përpara."

Si funksionon një Spoofer HWID?

Përdorimi i një mashtruesi të ID-së së pajisjes është mjaft i thjeshtë, megjithëse ofruesit e tjerë të hack-ut mund të mos e ofrojnë vetë. Ky është një shërbim që gjendet ekskluzivisht këtu në GamePron dhe ne e ofrojmë atë sepse parandalimi nga luajtja e lojërave tuaja të preferuara është blasfemi në sytë tanë. Ju mund të mbështeteni tek ne për t'ju mbajtur në luftë, edhe nëse ka njerëz (ose programe) atje që përpiqen t'ju mbajnë poshtë! Ndërtimi i një platforme të re lojrash do t'ju kushtojë mijëra dollarë dhe përpjekja për të gjetur një pjesë të pajisjeve që janë ndaluar në kompjuterin tuaj nuk është kurrë ideale; ju thjesht mund të gjeneroni një ID të re hardware duke përdorur GamePron dhe të jeni në rrugën tuaj të gëzuar!
Pasi të keni fituar akses në shërbimin tonë HWID Spoofer, mund të përdorni një nga shumë ID-të e pajisjeve të disponueshme të krijuara nga ne për të mashtruar sistemin tuaj. Kur përpiqeni të lidheni me serverat e ndonjë loje të caktuar, ata nuk do të vërejnë se jeni duke luajtur në një kompjuter të ndaluar! Në vend të kësaj, gjithçka që ata do të shohin është që ju keni një ID të pastër hardware aktiv, dhe kjo është mjaft e mirë për ta. Ofrues të tjerë të hakut pretendojnë të ofrojnë një shërbim të besueshëm mashtrimi, por askush nuk mund ta trajtojë këtë proces si GamePron.

Spoofer ynë HWID vs Konkurrencës

Ju ndoshta po pyesni se cili është ndryshimi midis GamePron dhe të gjithë konkurrentëve tanë, dhe përgjigja është e drejtë para jush! Arsyeja pse të gjithë përdoruesit tanë vazhdojnë të llogarisin në GamePron për nevojat e tyre të mashtrimit HWID është se ne ofrojmë rezultate, dhe ne e bëjmë këtë pa ndonjë varg të bashkangjitur. Nuk ka ndonjë tarifë të fshehur dhe ne nuk do t'i kufizonim kurrë përdoruesit tanë kur bëhet fjalë për tiparet e disponueshme në një Spoofer HWID, kështu që çfarë tjetër mund të kërkoni? Fakti që ne ofrojmë dy lloje të ndryshme anëtarësie (të rregullt dhe VIP) tregon se fleksibiliteti është në krye të listës sonë të përparësive dhe kjo na forcon si fitues kur krahasohet me konkurrentët. Ju mund të gjeni shërbime mashtruese HWID diku tjetër, por ato nuk do të garantojnë sigurinë e llogarisë suaj (gjë që ne jemi të gatshëm të bëjmë këtu).
Bëni një nder vetes dhe hidhni idenë e provës së mashtruesve të tjerë HWID, nuk ka asnjë arsye të kërkoni diku tjetër pasi të keni vizituar GamePron. Disa ndoshta do të thonë që kjo vjen si arrogante, por ne jemi thjesht të sigurt në shërbimet tona - mënyra më e mirë për të marrë një ndjenjë për mashtruesin tonë HWID do të ishte duke e provuar për ndalesat tuaja të HWID.

ÇfarĂ« Ă«shtĂ« ndalimi i HWID?

Ndalimet për ID të pajisjeve kalojnë kur një administrator (ose në shumicën e rasteve, një shërbim i automatizuar i zbulimit të mashtrimeve) sheh se ju po mashtroni dhe jep dënimin më të rreptë të mundshëm. Disa njerëz do të goditen me një ndalim të përkohshëm ose madje edhe me një paralajmërim disa herë, por kjo nuk është rasti kur ju jepet një ndalim i HWID. Këto janë ndalesa që kanë të bëjnë me ID-të unike të lidhura me pajisjen në kompjuterin tuaj, në krahasim me diçka si një "Ndalim IP", i cili do të ndalonte vetëm teknikisht lidhjen tuaj të internetit. Ballafaqimi me një ndalim të ID-së së pajisjes është i pamundur pa procesin e mashtrimit nëse nuk jeni të gatshëm të ndërtoni një kompjuter të ri me të gjitha pjesët e reja. Disa njerëz janë në rregull me këtë nëse do të azhurnohen gjithsesi, por thjesht mendoni se sa para do të humbisni duke e bërë atë çdo herë!
Kurseni njĂ« bollĂ«k tĂ« kohĂ«s dhe parave duke u pĂ«rfshirĂ« nĂ« procesin e mashtrimit tĂ« HWID! Çdo llogari qĂ« krijoni nĂ« njĂ« kompjuter, tĂ« cilit i Ă«shtĂ« ndaluar ID-ja e pajisjes, do tĂ« ndalohet vetvetiu pothuajse menjĂ«herĂ«, kĂ«shtu qĂ« e bĂ«n tĂ« pamundur pĂ«rpjekjen pĂ«r tĂ« luajtur lojĂ«n siç normalisht do tĂ« ishit.

Si të anashkaloni një Ndalim HWID

Anashkalimi i një ndalimi të HWID mund të jetë një detyrë e vështirë nëse do të donit të dilni në një rrugë alternative, por duke u mbështetur në GamePron dhe Spoofer tonë HWID do të jetë shumë më e thjeshtë. Disa njerëz përpiqen dhe identifikojnë se cila ID në sistemin e tyre është ndaluar dhe merren me të në përputhje me rrethanat, por ky është një proces që kërkon shumë kohë që vetëm një ekspert i çështjes do të jetë në gjendje të trajtojë. Në vend të kësaj, thjesht mund të përdorni listën e ID-ve të pajisjeve të gjeneruara automatikisht që gjenden në Spoofer-in tonë HWID! Ju gjithmonë do të keni qasje në ID-të e besueshme të pajisjeve kur punoni me GamePron, gjë që është e domosdoshme kur dëshironi të kollitni me besim. Përdoruesit nuk kanë më nevojë të ngarkojnë hacks e tyre me shqetësimin e një ndalimi të ID-së së pajisjes, pasi thjesht mund ta mashtroni rrugën tuaj pas kësaj menjëherë.
Programi HWID Spoofer bën që zgjedhja dhe zbatimi i ID-ve të reja të harduerit të jenë shumë më efektive sesa konkurrentët tanë, kështu që të gjitha që ju nevojitet ndonjëherë për të anashkaluar një ndalim të HWID mund të gjenden këtu.

e bëra më shpesh
Hwid Spoofers pyetjet

Zgjidhni nga zgjedhja jonë e gjerë e HWID Spoofers për të përsosur mënyrat tuaja të piraterisë

Pse do ta përdorja HWID Spoofer tuaj?

Ndalimet për ID të pajisjeve janë zakonisht një dënim me vdekje për hakerat, pasi askush nuk do të rindërtojë kompjuterët e tyre nga themeli vetëm për të shmangur një të tillë. Lajmi i mirë është që ju nuk duhet të konsideroni ndërtimin e një platforme të re lojrash, pasi GamePron mund t'ju ndihmojë të kaloni ndalimet e HWID pa shumë
shumë sherr Jo vetëm që do të jeni në gjendje të shmangni ndalimet e mëparshme duke përdorur Spoofer-in tonë HWID, por edhe çdo ndalim tjetër që mund të vijë gjatë udhëtimit tuaj të piraterisë mund të trajtohet gjithashtu! Ne gjithmonë kemi një grup të ri të ID-ve të pajisjeve për të përfituar nga përdoruesit e GamePron, dhe gjithmonë po i azhurnojmë për të siguruar cilësinë më të mirë të mundshme.

Në vend që të humbni paratë tuaja duke u përpjekur të shkëmbeni pjesë të pajisjeve të ndaluara, thjesht mund të bëheni anëtar i GamePron dhe të trajtoni të gjitha ndalimet tuaja të HWID në atë mënyrë. Muchshtë shumë më e lehtë se çdo alternativë tjetër atje, kjo është e sigurt!

Sa ID të pajisjeve keni për të ofruar?

Numri i ID-ve të pajisjes në dispozicion në GamePron do të ndryshojë, por duhet ta dini se ata do të jenë me bollëk pavarësisht. Ndërsa ndonjëherë mund të kemi më shumë për të zgjedhur, nuk është se do të vuani ndonjëherë nga mungesa e opsioneve me GamePron. Ne kemi qindra (nëse jo mijëra) letërnjoftime të pajisjeve për t'u përdorur për mashtrimet tuaja dhe është një listë që rritet vazhdimisht, edhe kur i përdorni ato. Ofruesit e tjerë të këtij shërbimi shpesh do të ofrojnë një numër të kufizuar të ID-ve të pajisjeve për përdoruesit e tyre, dhe nganjëherë kjo mund të rezultojë në pak mbivendosje; kjo është një nga mënyrat më të lehta për tu ndaluar.
Shmangni problemet që vijnë me një mashtrues ID të pajisjes më të dobët dhe bashkohuni në GamePron sot! Fito qasje të pakufizuar në shërbimin më të mirë HWID Spoofing të disponueshëm në internet dhe mos shiko kurrë prapa.

Sa i shtrenjtë do të ishte HWID Spoofer juaj?

Kur krahasohet me Spoofers të tjerë HWID, është e qartë që GamePron po ofron shërbimin tonë me një çmim të përballueshëm. Nëse do të ishit të gatshëm të ndërtonit një kompjuter të ri për të shmangur ndalimet tuaja, do të kishte kuptim që të investonit edhe më pak para duke fituar akses në Spoofer-in tonë HWID! Megjithëse ne do ta konsideronim veten një shërbim premium që vendos cilësinë e punës sonë të parë, ne ende duam të mbajmë një pikë çmimi të volitshme. Kjo është gjithashtu një arsye tjetër pse përdoruesit janë kaq të gatshëm të regjistrohen në GamePron, pasi ne nuk po i heqim njerëzit me çmime qesharake.

Alwaysshtë gjithmonë më mirë të investosh në veten tënde si një haker, në krahasim me makinerinë që po përdor. Bëhuni mirë me veten tuaj dhe fitoni hyrjen në shërbimin tonë Spoofing HWID sot.

Si ndodhi që konkurrentët tuaj nuk janë aq të mirë?

Konkurrenca është gjithmonë e ashpër kur bëhet fjalë për industrinë e piraterisë, dhe kjo është arsyeja pse GamePron kurrë nuk do të nxirrte diçka që nuk i ka përmbushur standardet tona. Me HWID Spoofing, ju duhet të bëni një punë të plotë kur bëhet fjalë për procesin e zhvillimit, dhe ky është ndryshimi kryesor midis HWID Spoofer tonë dhe të tjerëve. Ofruesit e tjerë sapo përplasën mjetin e tyre së bashku, me gjasë bashkojnë ID-të e pajisjeve nga një burim dytësor (që mund të çojë në përdorues të shumtë që përpiqen të lidhen me të njëjtën ID të pajisjes, duke shkaktuar një trazim në proces). Kur dikush dëshiron të përjetojë një proces të rregullt të piraterisë duke shmangur një ndalim të identifikimit të pajisjes, GamePron është zgjidhja e vetme e zbatueshme përreth.

Konkurrentët tanë nuk janë në gjendje të mbajnë hapin me numrin e ID-ve të pajisjes në dispozicion në GamePron, dhe sigurisht që nuk mund të përputhen me nivelin tonë të mbështetjes së klientit; kjo është arsyeja pse ata nuk janë aq të mirë!

A duhet thjesht të zëvendësoj kompjuterin tim?

Shumë njerëz të cilët janë goditur me një ndalim të pajisjes ID do të përdorin kompletimin e ndërrimit të lojërave të lojërave që ata përdorin, gjë që mund të jetë problematike në disa raste. Sigurisht, disa njerëz do të azhurnohen gjithsesi, por ai lloj i mposht qëllimin - nuk keni pse të skraponi një kompjuter sepse ju është ndaluar ID-ja e pajisjes nga loja juaj e preferuar! Në vend të kësaj, ju thjesht mund të regjistroheni në shërbimin tonë HWID Spoofing dhe do të luani sikur asgjë nuk ka ndodhur kurrë në radhë të parë. Ndërsa mund të dëshironi të merrni në konsideratë përdorimin e një llogarie të re, nuk do të thotë që do të duhet të zëvendësoni kompjuterin tuaj - përdorimi i një llogarie që është ndaluar HWID në të kaluarën në një kompjuter të falsifikuar mund të çojë përsëri në çështje nëse nuk jeni të kujdesshëm

Kompjuterët do t'ju kushtojnë mijëra dollarë, prandaj pse të shqetësoheni me të gjitha këto kur thjesht mund të mbështeteni në shërbimin tonë Falsifikim HWID për t'ju rikthyer në lojë? Të jetosh me rezultatin e një ndalimi nuk është më realiteti yt, pasi gjithmonë mund të mashtrosh "vdekjen e lojrave" duke përdorur Spoofer-in tonë HWID.

A do të ndalohem përsëri?

Marrja e HWID e ndaluar ka të ngjarë të jetë rezultat i sulmit tuaj në një mënyrë të qartë, ose edhe kur jeni duke përdorur mashtrime që nuk janë në të njëjtin nivel me ato që do të gjeni në GamePron. Mënyra më e lehtë për të shmangur ndalimin në radhë të parë do të ishte duke përdorur mashtrime me cilësi të lartë nga një ofrues i besueshëm, e cila është e vetmja gjë që do të gjeni këtu! GamePron ka ndërtuar një biznes të bazuar në reputacionin tonë yjor, që do të thotë se të gjitha mashtrimet e gjetura në faqen tonë të internetit do t'ju shërbejnë mirë. Jo vetëm që mashtrimet tona janë 100% të pazbuluara, por nëse për ndonjë arsye ju përfundoni duke u ndaluar, ju thjesht mund të bini përsëri në Spoofer-in tonë HWID dhe ta bëni gjithçka përsëri!

Ndonjëherë mund të jetë një rreth vicioz, pasi shmangia strategjike e ndalimeve mund të duket si një detyrë e vështirë me ofruesit e tjerë. Ky nuk është më rasti kur regjistroheni për GamePron, pasi do të keni qasje në të gjitha hacket më të mira (dhe të sigurta!) Në internet, si dhe Spooferin kryesor HWID. Theshtë më e mira e të dy botëve kur bëheni anëtar i GamePron, kështu që çfarë po prisni?

Për cilat lojëra mund të përdor HWID Spoofer?

HWID Spoofer mund të përdoret për të gjitha lojërat tuaja të preferuara, pasi nuk është rezervuar për ndonjë titull specifik. Të qenit i ndaluar nga HWID nuk ka asnjë lidhje me vetë lojërat, megjithëse mund t'ju pengojë të keni qasje në disa të caktuara. Ndalimi i HWID do të zgjasë derisa të trajtohet, duke mos ju lejuar të hyni në llogarinë tuaj të ndaluar derisa gjërat të zgjidhen; loja që ju ndalohet është pothuajse e parëndësishme. Për sa kohë që jeni në gjendje të mashtroni HWID tuaj dhe t'i bëni serverat të duken sikur po luani në një makinë tjetër, nuk ka asnjë shans t'ju ndalojë!

Kjo është ideale për kur jeni duke kërkuar të merrni rregullimin tuaj të piraterisë, por ndalimet e HWID po ju pengojnë ta bëni këtë. Mos u mundoni dhe gjeni një lojë specifike HWID Spoofer, pasi nuk ka një gjë të tillë! Cilido lojë që po kërkoni të luani përsëri, mund të përdorni GamePron dhe Spoofer-in tonë HWID për të punuar me siguri në ndalesat e HWID.

Për sa kohë mund të përdor GamePron HWID Spoofer?

Ne i lejojmë përdoruesit tanë të fitojnë qasje për aq kohë sa ata do të dëshironin pasi kemi disa paketa të ndryshme në dispozicion për anëtarët e GamePron. Sasia e kohës që ju është dhënë për të hyrë në HWID Spoofer përcaktohet nga niveli i anëtarësimit tuaj, prandaj ne gjithmonë do t'ju rekomandonim atyre që shpesh sulmojnë të marrin në konsideratë regjistrimin për VIP. Jo vetëm që do të keni një kohë të zgjatur për të përdorur hacks tona, por ka edhe disa përfitime të tjera (si Spoofer HWID!) Për t'u marrë parasysh gjithashtu.
Ne gjithmonë do të rekomandonim që përdoruesit të marrin në konsideratë përdorimin e HWID Spoofer përpara se ata të mos jenë ndaluar në radhë të parë, pasi kjo do të parandalojë që ID-ja e tyre origjinale e pajisjes të ndalohet gjatë piraterisë. Almostshtë pothuajse si të përfshini një masë shtesë sigurie në platformën tuaj të lojërave!

Të zgjedhurit tanë Hwid Spoofers

Hwid Spoofer, Merrni pa ndalim, Hiqni ndalimin e Hwid, Ndryshuesin e pajisjes

Spoofer QC

Mëso më shumë

Spoofer lojërash

Mëso më shumë

Gamepron nuk rinovon automatikisht produktet. Kjo është një pagesë e vetme. Gamepron vetëm automatikisht rinovon anëtarësimet VIP, ju mund ta anuloni në çdo kohë.
Gamepron nuk ruan detajet e kartës së kreditit. Ato përpunohen përmes procesorëve tanë të pagesave.

Mbresëlënës Hwid Spoofer karakteristika

Hwid Spoofer, Merrni pa ndalim, Hiqni ndalimin e Hwid, Ndryshuesin e pajisjes

Bashkohuni me Revolucionin Hack Tani