⬤   Statusi: PĂ«rditĂ«simi

Intel Rust Hack

Hack Rust, Aimbot, pa tërheqje, ESP, Wallhacks & More

Provoje tani

Aksesi 1 ditor

Ju jeni vetëm një klik larg nga arritja e aksesit në Rust Intel! Bleni një çelës produkti 1-ditor sot!

$ 35.00

Blerja e Aksesit

Hyrja 1 javore

Pavarësisht nëse nuk e keni provuar tashmë ose thjesht dëshironi qasje për më gjatë, kjo është për ju. Bleni një çelës produkti 1-javor sot!

$ 95.00

Blerja e Aksesit

Aksesi 1 Muaj

Gamepron është më se i lumtur të mirëpresë anëtarët në familje. Bleni një çelës produkti 1- mujor sot!

$ 210.00

Blerja e Aksesit

Hack Rust, Aimbot, pa tërheqje, ESP, Wallhacks & More

Informacioni i ndryshkut Intel

Ky hack Intel Rust është aq i lodhur dhe i vërtetë sa vijnë, veçanërisht pasi ka kaq shumë mundësi të neveritshme në internet. Gamepron do t'u ofrojë klientëve tanë një mjet yjor për të gjitha lojërat e tyre të preferuara, dhe Rust është duke ndjekur shembullin në mënyrë të përsosur. Edhe pse loja në vetvete ka dalë prej vitesh, ne jemi vazhdimisht duke punuar në azhurnime dhe lëshime të reja kur bëhet fjalë për hacks tona të Rust. Rust Intel është kolapsi më i fundit i Rustit që ne duhet të ofrojmë këtu në Gamepron dhe jemi të sigurt se do të dojë shumica e klientëve tanë!

Kombinueshmëria
Vetëm CPU Intel
Operimit të Sistemit
Windows 10 (1903 20H2)
Gjuhe
Menuja angleze
Siguri
HWID I mbyllur
aksesorë
PĂ«rfshihet Spoofer

Vlerësimi i Hack: ✩

⬤   Statusi: PĂ«rditĂ«simi

Lehtësinë e përdorimit: ✩

karakteristika

Të gjitha tiparet tuaja të preferuara bëjnë një paraqitje në Rust Intel, pasi përfshin një Rust Aimbot yjor, ESP / Wallhack, Shkarkime, Kontrollime të Shikimit dhe shumë më tepër. Numri i karakteristikave është aq tronditës sa është gati e pamundur të thuash jo përdorimit të një mjeti kaq të papërlyer (atëherë përsëri, pse do?).

Vizual

 • Armiku ESP / NPC (kuti)
 • Informacioni i Armikut (shĂ«ndeti, largĂ«sia, kafshĂ«t, inventari)
 • Artikulli ESP me filtra
 • Kontroll skuadre / miqesore
 • Kontrollet e dukshmĂ«risĂ«

aimbot

 • Rregullueshme Aimbot FOV & Smooth me filtra
 • Helikopter Aimbot
 • PĂ«rzgjedhĂ«si i çelĂ«sit Aimbot
 • Synoni pĂ«rzgjedhĂ«sin e kockave
 • Kontrollet e dukshmĂ«risĂ«
 • Qellim i heshtur
 • Bllokoni shĂ«njestrĂ«n & NdĂ«rroni shĂ«njestrĂ«n pas vrasjes

TĂ« ndryshme

 • Hack Radar
 • ShumĂ«zuesi i shpejtĂ«sisĂ« sĂ« plumbit
 • I rregullueshĂ«m pa tĂ«rheqje
 • No pĂ«rhapur
 • Jo lĂ«kundje
 • Plumb i trashĂ« / i gjerĂ«
 • Eoka e menjĂ«hershme
 • Regjimi Spider-man
 • Flamuri i administratorit
 • Nuk ka dĂ«me nĂ« rĂ«nie
 • GjithmonĂ« ditĂ«n
 • Shpella tĂ« ndritshme
 • FermĂ« e heshtur
 • Fly Hack
 • Mbledh automatikisht
 • ShĂ«rimi i menjĂ«hershĂ«m
 • Mbyll automatikisht dyert
 • PĂ«rleshje e heshtur
 • Ringjallja e menjĂ«hershme
 • Ecni mbi ujĂ«
 • Modifikuesi i gravitetit

Rreth Rust Intel

Rust Intel është zhvilluar vetëm për CPU-të e bazuara në Intel, e cila është mirë për pjesën më të madhe pasi Intel bën një produkt mahnitës. Ajo vjen në anglisht do të ofrojë një Spoofer HWID nëse ID-ja juaj e pajisjes do të ndalohet nga përpjekjet e mëparshme, dhe madje është Vërtetim Stream! Ju mund të transmetoni në mijëra adhurues të adhuruar dhe ata nuk do të kenë asnjë të dhënë që ju po hakoni, gjithçka që ata do të jenë në gjendje të shohin është që ju të mbizotëroni në konkurs pa u djersitur. Easyshtë e lehtë për t’u instaluar dhe madje edhe më e lehtë për t’u përdorur, gjë që e bën atë zgjidhjen perfekte si për hakerat fillestarë ashtu edhe për ata me përvojë. Fito një avantazh dhe bleni hyrjen në Rust Intel sot!

Blerja e Aksesit

Pse të përdorni Rust Intel mbi ofruesit e tjerë?

Ofruesit e tjerë të hackeve kanë vetëm një gjë në mendjet e tyre: paratë. Kur ata nuk mund të marrin një fitim, ata nuk do të vazhdojnë të mbështesin një mjet specifik - në momentin që ndalet së sjelluri para, ata ose do ta heqin atë ose do t'i lënë përdoruesit të vuajnë nga një mjet i vjetër. Jo vetëm që i mbajmë gjithmonë të azhurnuara mjetet tona, por përfshijmë tipare që shumica e zhvilluesve të tjerë mund t'i ëndërrojnë vetëm! Nëse dëshironit një përvojë të rrumbullakosur të hakimit nga mashtrimet tuaja Rust, përdorimi i Rust Intel është bastja juaj më e mirë. Saktësia juaj dhe aftësitë e skanimit të hartave nuk do të mungojnë kurrë më, ne premtojmë.

Blerja e Aksesit
"
Jarod McpheePërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse nuk kam hakuar kurrë më parë, Gamepron e bëri të gjithë këtë një proces shumë të thjeshtë."

"
Aneesa CallahanPërdorues me përvojë

"Shumë më e butë se shumica e mjeteve të tjera që kam përdorur më parë, dhe më të fuqishme."

"
Alex BarrowHacker profesionist

"Si një haker profesionist kam shumë nevoja, të gjitha këto i plotëson Gamepron!"

"
Joan SilvaPërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse jam i ri në të gjitha këto, unë jam akoma shumë i kënaqur me rezultatet!"

"
Christopher VincentPërdorues me përvojë

"Hack-et nuk do të jenë gjithmonë të dobishme, përveç nëse jeni prej tyre nga Gamepron."

"
Lionët e RomësHacker profesionist

"Meqenëse nuk mund të mbështetem te shokët e mi të skuadrës, unë duhet të mbështetem te Gamepron për të mbetur konkurrues!"

"
Yousaf AminPërdoruesi për herë të parë

"Ju nuk duhet të jeni ekspert për të përdorur këto mjete, gjë që është një prekje e bukur."

"
Simon ChaneyPërdorues me përvojë

"Nga sa mund të them, Gamepron do të ketë një mjet për ju pavarësisht nga niveli i aftësive tuaja."

"
Nojus SniderHacker profesionist

"Mendoni për të gjitha ato fitore që mund të grumbulloni tani me një krisje Gamepron në anën tuaj!"

"
Calvin PricePërdoruesi për herë të parë

"Mos kini frikë të provoni këto mashtrime nëse jeni fillestar, pasi është shumë e thjeshtë."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Emmy RatcliffePërdorues me përvojë

"Vajzat haker bashkohen! Me Gamepron nuk më ndalon në të gjitha lojërat që dua."

"
Gemma JohnstonHacker profesionist

"Skena e piraterisë profesionale ka qenë në nevojë të dëshpëruar për një shërbim si Gamepron për mjaft kohë tani."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Meerab MirëPërdoruesi për herë të parë

"Ishte hera ime e parë duke hakuar dhe duhet ta pranoj, Gamepron i bëri gjërat LEHT!"

"
Myles ReidPërdorues me përvojë

"Si një haker me përvojë, është e sigurt të thuash Gamepron është ofruesi më i mirë në internet tani."

"
Alys WheelerHacker profesionist

"Pse të shqetësoheni me ato hacks dhe mashtrime të çmendura? Ju gjithmonë mund të mbështeteni në Gamepron për të kryer punën."

"
Daanish GreigPërdoruesi për herë të parë

"Nëse jeni një haker fillestar mos u shqetësoni, pasi Gamepron është i thjeshtë për t’u përdorur dhe për të përfituar."

"
Jaydan KavanaghPërdorues me përvojë

"Do të duhet të më mashtroni larg kompjuterit tim me këto mashtrime të aktivizuara!"

"
Miley EastwoodHacker profesionist

"Edhe pse ata më quajnë "Beastwood", kjo për shkak të mjeteve të mahnitshme nga Gamepron."

"
Jayda BarclayPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha shumë e frikësuar, por rezulton se Gamepron e bëri hackimin tepër të lehtë."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Jack DoddPërdorues me përvojë

"Unë e di se si funksionojnë hacks, që do të thotë se nuk kam asnjë problem t'i jap Gamepron një përmbledhje të shkëlqyeshme."

"
Catrina MckinneyHacker profesionist

"Nuk mund të kem asnjë gabim ndërsa pirateria dhe Gamepron është perfekte për këtë"

"
Artizanatit Sammy-JoPërdoruesi për herë të parë

"Mos lejoni që mendimi i piraterisë t'ju ndalojë të arrini qëllimet tuaja të lojërave."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Tiana OdlingHacker profesionist

"Ngjashëm me një verë të shkëlqyer, duket sikur Gamepron ka plakur ashtu si duhet për ne profesionistët."

"
SneekiBoi JacobsonPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim nuk dija çfarë të prisja, por përvoja e piraterisë ishte një përvojë e mrekullueshme!"

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Aurora AldredPërdorues me përvojë

"Pse dikush refuzon të përdorë Gamepron? Likeshtë si të refuzosh para falas!"

"
Caroline LivingstonHacker profesionist

"Unë kam pasur mjaft hacks & cheats pa shkëlqim, e cila është arsyeja pse unë gjithmonë dyqan në Gamepron."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Elodie McintyrePërdoruesi për herë të parë

"Ju mund të përfitoni nga këto mjete edhe nëse jeni fillestar si unë!"

"
Olly HumphriesHacker profesionist

"Gamepron ofron mashtrime të pazbuluara, që është gjithçka që kam dashur ndonjëherë."

"
Bronte BonnerPërdoruesi për herë të parë

"Pavarësisht nëse është një Aimbot ose Wallhack / ESP, Gamepron do të ketë diçka që ju kërkoni."

"
Joanne MerrittPërdorues me përvojë

"Hakerat me përvojë dhe me përvojë do të duan ende atë që Gamepron ka për të ofruar."

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Millie CortezHacker profesionist

"Pse nuk do të dëshironit të hakonit me Gamepron? Ata e kryejnë punën siç duhet."

"
Mjegullt NievesPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha skeptik, por mësova shumë shpejt që Gamepron është më i miri."

"
Arnold BowersHacker profesionist

"Pjesa më e mirë për Gamepron duhet të jetë e gjithë shkathtësia që ata kanë për të ofruar."

"
Ema WalshPërdorimi i herës së parë

"Unë prisja të hidhesha te ujqërit, por Gamepron e bëri procesin e shkarkimit / instalimit shumë të thjeshtë."

"
Hanna KinneyPërdorues me përvojë

"Ndërsa shumica e zhvilluesve të hakut do të më linin të kalbet, mbështetja ndaj klientit më ndihmoi!"

"
Dominik YuHacker profesionist

"Kur kam pyetje mund të pres që Mbështetja e Klientit të më japë ndihmën e nevojshme!"

"
Shigjetari GarrettPërdoruesi për herë të parë

"Si një përdorues për herë të parë, Gamepron e bëri shumë të lehtë për të kuptuar se si funksionon pirateria."

"
Arley GrahamPërdorues me përvojë

"Me karakteristika të mahnitshme dhe një pikë të shkëlqyeshme çmimi për t'u marrë parasysh, Gamepron mund të jetë në diçka."

"
Fusha e VerësHacker profesionist

"Lëreni profesionistët! Po shkatërroj njerëzit me të gjitha këto mashtrime dhe mashtrime."

"
Issa VargasPërdorues me përvojë

"Askush nga miqtë e mi nuk luan lojëra video, dhe unë duhet të përdorë Gamepron për të qëndruar konkurrues!"

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Kellan HessPërdoruesi për herë të parë

"Ka shumë lojëra për të zgjedhur këtu në Gamepron, kështu që nuk ka asnjë arsye për të refuzuar ndihmën e tyre."

"
Henri WardlePërdorues me përvojë

"Mendova se isha "njeriu i madh në kampus", kjo derisa të përdorja Gamepron!"

"
Lucas CostaHacker profesionist

"Ju do të humbni kaq shumë mundësi nëse nuk përfitoni nga Gamepron!"

"
Jusha PapaPërdorues me përvojë

"Ne nuk mund të jemi të gjithë të shkëlqyeshëm! Kjo përveç nëse të gjithë po përdorin Gamepron për të ecur përpara."

Menyja në lojë

Përdorni menunë në lojë për të personalizuar përvojën tuaj të hakimit të Rust Intel! Ju mund të ndryshoni cilindo cilësim që dëshironi me menunë në lojë, duke ju lejuar të përfitoni sa më shumë nga ndeshjet tuaja duke mbajtur një "gjendje rrjedhjeje". Kur mund të ndërroni dhe çaktivizoni hacks tuaj, si dhe të rregulloni rregullimet gjatë lëvizjes, nuk ka pothuajse asgjë në botë që mund t'ju ndalojë! Konfiguroni cilësimet tuaja të Rust Aimbot, ose madje zgjidhni se cilat ESP dëshironi të shfaqin wallhacks; Haku ynë Rust Intel i ka të gjitha dhe pastaj disa. Mos u shqetëso me ata zhvillues të errët dhe vendos besimin te Gamepron!

Blerja e Aksesit
hak ndryshk
menyja e kollitjes së ndryshkut

Fotografitë në lojë

Si punon kjo

P1. A është kjo mashtrim e lehtë për t'u përdorur?

A1 Ky mashtrim është shumë i lehtë dhe i thjeshtë për t’u përdorur. Ekzekutoni kutinë> Ekzekutoni lojën> Rregullo cilësimet tuaja> Luaj.

P2. A është kjo provë mashtrimi?

A2 Po, mund të transmetosh me këtë mashtrim dhe nuk do të jetë i dukshëm për shikuesit.

P3. A është mashtrimi i Brendshëm apo i Jashtëm?

A3 Ky mashtrim është i Brendshëm.

P4. A duhet të çaktivizoj mbrojtjen dhe anti-virusin për të përdorur mashtrimin?

A4 Importantshtë e rëndësishme që mbrojtja të jetë me aftësi të kufizuara, veçanërisht boot-i i sigurt në BIOS që të jetë në gjendje ta përdorë këtë mashtrim pasi që të mos e kesh të paaftë do të përfundojë duke dhënë Gabim gjatë lëshimit.

P5. A vjen me Hwid Spoofer?

A5. Po, kjo mashtrim përfshin një spoofer hwid për përdoruesit e ndaluar hwid.

P6. A mund të luaj në rezolucion të ekranit të plotë?

A6. Po, mund të përdoret në modalitetin e ekranit të plotë.

Provoje tani

Aksesi 1 ditor

Ju jeni vetëm një klik larg nga arritja e aksesit në Rust Intel! Bleni një çelës produkti 1-ditor sot!

$ 35.00

Blerja e Aksesit

Hyrja 1 javore

Pavarësisht nëse nuk e keni provuar tashmë ose thjesht dëshironi qasje për më gjatë, kjo është për ju. Bleni një çelës produkti 1-javor sot!

$ 95.00

Blerja e Aksesit

Aksesi 1 Muaj

Gamepron është më se i lumtur të mirëpresë anëtarët në familje. Bleni një çelës produkti 1- mujor sot!

$ 210.00

Blerja e Aksesit

Hack Rust, Aimbot, pa tërheqje, ESP, Wallhacks & More

Gati për dominojnë me Rust Intel Hack tonë?

⬤   Statusi: PĂ«rditĂ«simi