⬤   Statusi: PĂ«rditĂ«simi

Hoplit Rust Hack

Hack Rust, Aimbot, pa tërheqje, ESP, Wallhacks & More

Provoje tani

Aksesi 1 ditor

Ju meritoni më shumë nga Rust Hack tuaj - shikoni se çfarë ka të bëjë me një çelës produkti 1-ditor!

$ 14.00

Blerja e Aksesit

Hyrja 1 javore

Nëse e keni provuar Rust Hoplit Hack dhe ju pëlqen, pse të mos kryeni? Blini një çelës produkti 1-javor!

$ 50.00

Blerja e Aksesit

Aksesi 1 Muaj

Po kërkoni të kollitemi në Rust për një distancë të gjatë? Bleni vetes një çelës produkti 1-mujor!

$ 110.00

Blerja e Aksesit

Hack Rust, Aimbot, pa tërheqje, ESP, Wallhacks & More

Informacione për Hack-un e Rust Hoplit

Fraza "mbijetesa e më të fortit" nuk ka qenë kurrë më e vërtetë, pasi Rust është një nga lojërat më të shitura të mbijetesës që kemi parë ndonjëherë. Pavarësisht nëse jeni dikush që ka qenë që nga fillimi ose është i ri në titull, Rust Hoplit është një Rust Hack që do t'ju lejojë të përjetoni disa nga pjesët më të këndshme të lojës - jo vetëm kaq, por edhe mund ta bëni pa punuar shumë. Ju mund të aktivizoni Rust Hoplit tonë Hack dhe të shikoni shfaqjen, pasi Rust Aimbot dhe Rust Wallhack (ndër veçoritë e tjera) të ofruara brenda nuk mund të vlerësohen më mirë.

Kombinueshmëria
Intel & AMD
Operimit të Sistemit
Windows 10 (2004-20H2)
Gjuhe
Menuja angleze
Siguri
HWID I mbyllur

Vlerësimi i Hack: ✩

⬤   Statusi: PĂ«rditĂ«simi

Lehtësinë e përdorimit: ✩

karakteristika

Rust Hoplit Aimbot ynë është me tipare të plota dhe ofron Synim të Rregullueshëm / të Qetë dhe Priorizim të Kockave (Koka ose Trupi). Ju mund të përdorni funksionin FOV Circle për të synuar automatikisht armiqtë në fushën tuaj të shikimit, ose edhe të përdorni funksionin Aim Key Key Selector për më shumë personalizime; është mjeti më i mirë përreth!

Visuals

 • Armiku ESP
 • Informacioni i armikut: (ShĂ«ndeti, emri, distanca, arma)
 • Burimet, kafshĂ«t, kurthet, etj ESP

aimbot

 • I rregullueshĂ«m i butĂ« & FOV
 • QĂ«llimi i kockave (Trupi ose koka)
 • PĂ«rzgjedhĂ«si i tasteve

TĂ« ndryshme

 • No zbythje
 • Spiderman mod
 • GjithmonĂ« mod mod
 • modalizimi i aparatit fotografik
 • paleta ngjyrash

Rreth Rust Hoplit

Ngjashëm me Spiderman Mod dhe NoRecoil janë të pranishëm në Rust Hoplit Hack, por kjo thjesht kruan sipërfaqen e potencialit të mjeteve tona. Ne nuk krijojmë Rust Hacks që do të bien më shpejt sesa pritjet e përdoruesve, pasi kjo është jo vetëm e keqe për biznesin por edhe e keqe për lojën! Ne duam që përdoruesit tanë të fitojnë
çdo ndeshje e vetme e mundshme, dhe kjo do të thotë që duhet të angazhohemi për një standard të caktuar të cilësisë - ky është një standard që plotësohet me çdo lëshim. Sigurohuni që paratë tuaja janë duke u shpenzuar në vendin e duhur, pasi Rust Hoplit Hack ynë është një gjë e domosdoshme.

Blerja e Aksesit

Pse të përdorni Rust Hoplit mbi ofruesit e tjerë?

Ofruesit e tjerë të hack nuk do të kenë në mendje interesat tuaja më të mira, aq sa ne mund t'ju premtojmë. Pasi të keni bërë blerjen tuaj fillestare, ata nuk kujdesen më për t'ju mbajtur të kënaqur dhe kjo mund të shtrihet potencialisht në mjetin tuaj - nëse ka një azhurnim dhe zhvilluesi nuk pranon të azhurnojë Rust Hack, ku ju lë kjo? Gamepron nuk është i përkushtuar vetëm për të mbajtur të azhurnuara mjetet tona, por ne jemi gjithashtu të përkushtuar për të mbajtur të sigurt edhe përdoruesit tanë. Ndalimi i ndalimit gjatë përdorimit të Rust Hoplit Hack nuk është një dukuri e zakonshme, dhe kjo është edhe një arsye tjetër pse ne jemi opsioni më optimal.

Blerja e Aksesit
"
Jarod McpheePërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse nuk kam hakuar kurrë më parë, Gamepron e bëri të gjithë këtë një proces shumë të thjeshtë."

"
Aneesa CallahanPërdorues me përvojë

"Shumë më e butë se shumica e mjeteve të tjera që kam përdorur më parë, dhe më të fuqishme."

"
Alex BarrowHacker profesionist

"Si një haker profesionist kam shumë nevoja, të gjitha këto i plotëson Gamepron!"

"
Joan SilvaPërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse jam i ri në të gjitha këto, unë jam akoma shumë i kënaqur me rezultatet!"

"
Christopher VincentPërdorues me përvojë

"Hack-et nuk do të jenë gjithmonë të dobishme, përveç nëse jeni prej tyre nga Gamepron."

"
Lionët e RomësHacker profesionist

"Meqenëse nuk mund të mbështetem te shokët e mi të skuadrës, unë duhet të mbështetem te Gamepron për të mbetur konkurrues!"

"
Yousaf AminPërdoruesi për herë të parë

"Ju nuk duhet të jeni ekspert për të përdorur këto mjete, gjë që është një prekje e bukur."

"
Simon ChaneyPërdorues me përvojë

"Nga sa mund të them, Gamepron do të ketë një mjet për ju pavarësisht nga niveli i aftësive tuaja."

"
Nojus SniderHacker profesionist

"Mendoni për të gjitha ato fitore që mund të grumbulloni tani me një krisje Gamepron në anën tuaj!"

"
Calvin PricePërdoruesi për herë të parë

"Mos kini frikë të provoni këto mashtrime nëse jeni fillestar, pasi është shumë e thjeshtë."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Emmy RatcliffePërdorues me përvojë

"Vajzat haker bashkohen! Me Gamepron nuk më ndalon në të gjitha lojërat që dua."

"
Gemma JohnstonHacker profesionist

"Skena e piraterisë profesionale ka qenë në nevojë të dëshpëruar për një shërbim si Gamepron për mjaft kohë tani."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Meerab MirëPërdoruesi për herë të parë

"Ishte hera ime e parë duke hakuar dhe duhet ta pranoj, Gamepron i bëri gjërat LEHT!"

"
Myles ReidPërdorues me përvojë

"Si një haker me përvojë, është e sigurt të thuash Gamepron është ofruesi më i mirë në internet tani."

"
Alys WheelerHacker profesionist

"Pse të shqetësoheni me ato hacks dhe mashtrime të çmendura? Ju gjithmonë mund të mbështeteni në Gamepron për të kryer punën."

"
Daanish GreigPërdoruesi për herë të parë

"Nëse jeni një haker fillestar mos u shqetësoni, pasi Gamepron është i thjeshtë për t’u përdorur dhe për të përfituar."

"
Jaydan KavanaghPërdorues me përvojë

"Do të duhet të më mashtroni larg kompjuterit tim me këto mashtrime të aktivizuara!"

"
Miley EastwoodHacker profesionist

"Edhe pse ata më quajnë "Beastwood", kjo për shkak të mjeteve të mahnitshme nga Gamepron."

"
Jayda BarclayPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha shumë e frikësuar, por rezulton se Gamepron e bëri hackimin tepër të lehtë."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Jack DoddPërdorues me përvojë

"Unë e di se si funksionojnë hacks, që do të thotë se nuk kam asnjë problem t'i jap Gamepron një përmbledhje të shkëlqyeshme."

"
Catrina MckinneyHacker profesionist

"Nuk mund të kem asnjë gabim ndërsa pirateria dhe Gamepron është perfekte për këtë"

"
Artizanatit Sammy-JoPërdoruesi për herë të parë

"Mos lejoni që mendimi i piraterisë t'ju ndalojë të arrini qëllimet tuaja të lojërave."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Tiana OdlingHacker profesionist

"Ngjashëm me një verë të shkëlqyer, duket sikur Gamepron ka plakur ashtu si duhet për ne profesionistët."

"
SneekiBoi JacobsonPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim nuk dija çfarë të prisja, por përvoja e piraterisë ishte një përvojë e mrekullueshme!"

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Aurora AldredPërdorues me përvojë

"Pse dikush refuzon të përdorë Gamepron? Likeshtë si të refuzosh para falas!"

"
Caroline LivingstonHacker profesionist

"Unë kam pasur mjaft hacks & cheats pa shkëlqim, e cila është arsyeja pse unë gjithmonë dyqan në Gamepron."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Elodie McintyrePërdoruesi për herë të parë

"Ju mund të përfitoni nga këto mjete edhe nëse jeni fillestar si unë!"

"
Olly HumphriesHacker profesionist

"Gamepron ofron mashtrime 100% të pazbuluara, që është gjithçka që kam dashur ndonjëherë."

"
Bronte BonnerPërdoruesi për herë të parë

"Pavarësisht nëse është një Aimbot ose Wall Hack / ESP, Gamepron do të ketë diçka që ju kërkoni."

"
Joanne MerrittPërdorues me përvojë

"Hakerat me përvojë dhe me përvojë do të duan ende atë që Gamepron ka për të ofruar."

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Millie CortezHacker profesionist

"Pse nuk do të dëshironit të hakonit me Gamepron? Ata e kryejnë punën siç duhet."

"
Mjegullt NievesPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha skeptik, por mësova shumë shpejt që Gamepron është më i miri."

"
Arnold BowersHacker profesionist

"Pjesa më e mirë për Gamepron duhet të jetë e gjithë shkathtësia që ata kanë për të ofruar."

"
Ema WalshPërdorimi i herës së parë

"Unë prisja të hidhesha te ujqërit, por Gamepron e bëri procesin e shkarkimit / instalimit shumë të thjeshtë."

"
Hanna KinneyPërdorues me përvojë

"Ndërsa shumica e zhvilluesve të hakut do të më linin të kalbet, mbështetja ndaj klientit më ndihmoi!"

"
Dominik YuHacker profesionist

"Kur kam pyetje mund të pres që Mbështetja e Klientit të më japë ndihmën e nevojshme!"

"
Shigjetari GarrettPërdoruesi për herë të parë

"Si një përdorues për herë të parë, Gamepron e bëri shumë të lehtë për të kuptuar se si funksionon pirateria."

"
Arley GrahamPërdorues me përvojë

"Me karakteristika të mahnitshme dhe një pikë të shkëlqyeshme çmimi për t'u marrë parasysh, Gamepron mund të jetë në diçka."

"
Fusha e VerësHacker profesionist

"Lëreni profesionistët! Po shkatërroj njerëzit me të gjitha këto mashtrime dhe mashtrime."

"
Issa VargasPërdorues me përvojë

"Askush nga miqtë e mi nuk luan lojëra video, dhe unë duhet të përdorë Gamepron për të qëndruar konkurrues!"

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Kellan HessPërdoruesi për herë të parë

"Ka shumë lojëra për të zgjedhur këtu në Gamepron, kështu që nuk ka asnjë arsye për të refuzuar ndihmën e tyre."

"
Henri WardlePërdorues me përvojë

"Mendova se isha "njeriu i madh në kampus", kjo derisa të përdorja Gamepron!"

"
Lucas CostaHacker profesionist

"Ju do të humbni kaq shumë mundësi nëse nuk përfitoni nga Gamepron!"

"
Jusha PapaPërdorues me përvojë

"Ne nuk mund të jemi të gjithë të shkëlqyeshëm! Kjo përveç nëse të gjithë po përdorin Gamepron për të ecur përpara."

Menyja në lojë

Pse të shqetësohesh me të gjithë ata Hack Rust të zhvilluar dobët atje, kur thjesht mund të mbështetesh te Gamepron për të ofruar? Menuja në lojë është një nga gjërat më të rëndësishme për t'u marrë parasysh përpara se të blini ndonjë lloj mashtrimi, veçanërisht kur bëhet fjalë për Rust - fatmirësisht, Rust Hoplit Hack ynë ka menunë më të optimizuar në lojë të mundshme. Krijuar për t'ju dhënë më shumë hapësirë ​​vizuale, menuja jonë në lojë ju lejon të personalizoni plotësisht cilësimet tuaja të Rust Hack! Nuk ka nevojë të dilni nga loja dhe të luani me cilësimet tuaja, pasi mund të bëni të gjitha ndryshimet tuaja gjatë lojës.

Blerja e Aksesit

Fotografitë në lojë

FAQ

P1. A është kjo mashtrim e lehtë për t'u përdorur?

A1 Ky mashtrim është shumë i lehtë dhe i thjeshtë për t’u përdorur. Ekzekutoni kutinë> Ekzekutoni lojën> Rregullo cilësimet tuaja> Luaj.

P2. A është kjo provë mashtrimi?

A2 Po, mund të transmetosh me këtë mashtrim dhe nuk do të jetë i dukshëm për shikuesit.

P3. A është mashtrimi i Brendshëm apo i Jashtëm?

A3 Ky mashtrim është i Jashtëm.

P4. A duhet të çaktivizoj mbrojtjen dhe anti-virusin për të përdorur mashtrimin?

A4 Importantshtë e rëndësishme që mbrojtja të jetë me aftësi të kufizuara, veçanërisht boot-i i sigurt në BIOS që të jetë në gjendje ta përdorë këtë mashtrim pasi që të mos e kesh të paaftë do të përfundojë duke dhënë Gabim gjatë lëshimit.

P5. A vjen me Hwid Spoofer?

A5. Jo, kjo mashtrim nuk përfshin një mashtrues të shpejtë. Ne ofrojmë një spoofer të ndarë hwid për Rust.

P6. A mund të luaj në rezolucion të ekranit të plotë?

A6. Jo, ky mashtrim funksionon në modalitetin e dritares.

Provoje tani

Aksesi 1 ditor

Ju meritoni më shumë nga Rust Hack tuaj - shikoni se çfarë ka të bëjë me një çelës produkti 1-ditor!

$ 14.00

Blerja e Aksesit

Hyrja 1 javore

Nëse e keni provuar Rust Hoplit Hack dhe ju pëlqen, pse të mos kryeni? Blini një çelës produkti 1-javor!

$ 50.00

Blerja e Aksesit

Aksesi 1 Muaj

Po kërkoni të kollitemi në Rust për një distancë të gjatë? Bleni vetes një çelës produkti 1-mujor!

$ 110.00

Blerja e Aksesit

Hack Rust, Aimbot, pa tërheqje, ESP, Wallhacks & More

Gati për dominojnë me Rust Hoplit tonë Hack?

⬤   Statusi: PĂ«rditĂ«simi