Statusi: online

klasik Rust Hack

Hack Rust, Aimbot, pa tërheqje, ESP, Wallhacks & More

Provoje tani

Aksesi 1 ditor

Merrni akses në Rust Hack Classic tonë të mahnitshëm për një çmim të ulët! Bleni një çelës 1-ditor sot.

$ 13.00

Blerja e Aksesit

Hyrja 1 javore

Ju nuk keni pse të kufizoheni vetëm në një ditë kur punoni me ne. Bleni një çelës produkti 1-javor!

Jo aktualisht në dispozicion

Aksesi 1 Muaj

Po kërkoni të bëheni një anëtar i çertifikuar i Gamepron? Bleni vetes një Çelës Produkti 1-Mujor sot!

$ 140.00

Blerja e Aksesit

Hack Rust, Aimbot, pa tërheqje, ESP, Wallhacks & More

Informacione klasike të hakut të ndryshkut

Lojërat e mbijetesës kanë tendencë të kufizojnë mënyrën e mënyrave të ndryshme që mund të luani, edhe pse Rust është i ndryshëm në atë rast. Ju mund të zgjidhni të ndërtoni një bazë me miqtë tuaj ose gjëra të përafërta si një solo, me pak PvP të hedhur në përzierje për masë të mirë! Ka shumë për t'u arritur duke luajtur Rust, dhe përdorimi i Rust Classic Hack do ta bëjë vetëm procesin më të lehtë! Ndërsa disa lojtarë do të jenë të përgatitur dhe shumë më të fortë në krahasim, ata nuk do të jenë në gjendje të përputhen me fuqinë e zjarrit të mashtruesve tanë.

Kombinueshmëria
Intel & AMD
Operimit të Sistemit
Windows 10 (1903 20H2)
Gjuhe
Menuja angleze
Siguri
HWID I mbyllur
aksesorë
Përfshihet Spoofer

Vlerësimi i Hack:

  Statusi: online

Lehtësinë e përdorimit:

karakteristika

Karakteristikat vizuale përfshijnë Enemy ESP, Enemy Info, Resource ESP (Ores, Stashes, Caches, Arka, etj.) Përveç të tjerëve! Ju do të gjeni një Spiderman Mod dhe asnjë tërheqje brenda, si dhe një Rust Aimbot që ofron Rregullim / Qëllim i Qetë (si dhe Parashikimi dhe Distanca e Qëllimit) dhe Rrethi FOV.

Visuals

  • Armiku ESP (Kutia)
  • Informacioni i armikut (shiritat shëndetësorë, emri, distanca)
  • Burimet ESP (xeherore, bllokime, arka, etj)

aimbot

  • I rregullueshëm i butë & FOV
  • Çelësi i synueshëm i konfigurueshëm
  • Aimbot me parashikim
  • Distanca e synimit

Të ndryshme

  • No zbythje
  • Spiderman mod

Rreth Rust Classic

Siç do të sugjeronte emri "Classic", ky është një mjet i përsosur për ata që duan t'i mbajnë gjërat e thjeshta gjatë piraterisë. Ka shumë karakteristika të përparuara të përfshira brenda, megjithëse ato bien në të njëjtat linja të Rust Hacks tradicionale. Mashtrimi është i mbrojtur nga rryma, që do të thotë që ju mund të transmetoni të gjitha ato që dëshironi gjatë mashtrimit; është një mjet i jashtëm që nuk kërkon një strukturë të gjerë. Megjithëse mund të luani vetëm në Modalitetin e Dritares, Rust Classic Hack ynë vjen me një Spoofer HWID për përdoruesit e ndaluar më parë! Ju mund të mbuloni të gjitha bazat tuaja me Gamepron dhe Rust Classic Hack.

Blerja e Aksesit

Pse të përdorni Rust Classic mbi ofruesit e tjerë?

Rust është një lojë e vështirë kur bëhet fjalë për nivelin e aftësive që ju sportoni, dhe kjo është arsyeja pse lojtarët e rastësishëm priren të anojnë nga ajo. Nëse keni luajtur për një kohë të gjatë dhe nuk keni marrë rezultatet e duhura, ose sapo po filloni, duke përdorur Rust Classic Cheat tonë do t'ju sjellë në një pozicion për të lulëzuar. Nuk ka rëndësi se çfarë llojesh armësh kanë lojtarët e tjerë, apo edhe sa të mëdha janë ndërtuar bazat e tyre - me mbështetjen e tipave të Rust Classic Hack, asgjë nuk do t'ju ndalojë të arrini qëllimet tuaja. Ju mund të bastisni lojtarët e tjerë sipas dëshirës.

Blerja e Aksesit
"
Jarod McpheePërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse nuk kam hakuar kurrë më parë, Gamepron e bëri të gjithë këtë një proces shumë të thjeshtë."

"
Aneesa CallahanPërdorues me përvojë

"Shumë më e butë se shumica e mjeteve të tjera që kam përdorur më parë, dhe më të fuqishme."

"
Alex BarrowHacker profesionist

"Si një haker profesionist kam shumë nevoja, të gjitha këto i plotëson Gamepron!"

"
Joan SilvaPërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse jam i ri në të gjitha këto, unë jam akoma shumë i kënaqur me rezultatet!"

"
Christopher VincentPërdorues me përvojë

"Hack-et nuk do të jenë gjithmonë të dobishme, përveç nëse jeni prej tyre nga Gamepron."

"
Lionët e RomësHacker profesionist

"Meqenëse nuk mund të mbështetem te shokët e mi të skuadrës, unë duhet të mbështetem te Gamepron për të mbetur konkurrues!"

"
Yousaf AminPërdoruesi për herë të parë

"Ju nuk duhet të jeni ekspert për të përdorur këto mjete, gjë që është një prekje e bukur."

"
Simon ChaneyPërdorues me përvojë

"Nga sa mund të them, Gamepron do të ketë një mjet për ju pavarësisht nga niveli i aftësive tuaja."

"
Nojus SniderHacker profesionist

"Mendoni për të gjitha ato fitore që mund të grumbulloni tani me një krisje Gamepron në anën tuaj!"

"
Calvin PricePërdoruesi për herë të parë

"Mos kini frikë të provoni këto mashtrime nëse jeni fillestar, pasi është shumë e thjeshtë."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Emmy RatcliffePërdorues me përvojë

"Vajzat haker bashkohen! Me Gamepron nuk më ndalon në të gjitha lojërat që dua."

"
Gemma JohnstonHacker profesionist

"Skena e piraterisë profesionale ka qenë në nevojë të dëshpëruar për një shërbim si Gamepron për mjaft kohë tani."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Meerab MirëPërdoruesi për herë të parë

"Ishte hera ime e parë duke hakuar dhe duhet ta pranoj, Gamepron i bëri gjërat LEHT!"

"
Myles ReidPërdorues me përvojë

"Si një haker me përvojë, është e sigurt të thuash Gamepron është ofruesi më i mirë në internet tani."

"
Alys WheelerHacker profesionist

"Pse të shqetësoheni me ato hacks dhe mashtrime të çmendura? Ju gjithmonë mund të mbështeteni në Gamepron për të kryer punën."

"
Daanish GreigPërdoruesi për herë të parë

"Nëse jeni një haker fillestar mos u shqetësoni, pasi Gamepron është i thjeshtë për t’u përdorur dhe për të përfituar."

"
Jaydan KavanaghPërdorues me përvojë

"Do të duhet të më mashtroni larg kompjuterit tim me këto mashtrime të aktivizuara!"

"
Miley EastwoodHacker profesionist

"Edhe pse ata më quajnë "Beastwood", kjo për shkak të mjeteve të mahnitshme nga Gamepron."

"
Jayda BarclayPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha shumë e frikësuar, por rezulton se Gamepron e bëri hackimin tepër të lehtë."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Jack DoddPërdorues me përvojë

"Unë e di se si funksionojnë hacks, që do të thotë se nuk kam asnjë problem t'i jap Gamepron një përmbledhje të shkëlqyeshme."

"
Catrina MckinneyHacker profesionist

"Nuk mund të kem asnjë gabim ndërsa pirateria dhe Gamepron është perfekte për këtë"

"
Artizanatit Sammy-JoPërdoruesi për herë të parë

"Mos lejoni që mendimi i piraterisë t'ju ndalojë të arrini qëllimet tuaja të lojërave."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Tiana OdlingHacker profesionist

"Ngjashëm me një verë të shkëlqyer, duket sikur Gamepron ka plakur ashtu si duhet për ne profesionistët."

"
SneekiBoi JacobsonPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim nuk dija çfarë të prisja, por përvoja e piraterisë ishte një përvojë e mrekullueshme!"

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Aurora AldredPërdorues me përvojë

"Pse dikush refuzon të përdorë Gamepron? Likeshtë si të refuzosh para falas!"

"
Caroline LivingstonHacker profesionist

"Unë kam pasur mjaft hacks & cheats pa shkëlqim, e cila është arsyeja pse unë gjithmonë dyqan në Gamepron."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Elodie McintyrePërdoruesi për herë të parë

"Ju mund të përfitoni nga këto mjete edhe nëse jeni fillestar si unë!"

"
Olly HumphriesHacker profesionist

"Gamepron ofron mashtrime të pazbuluara, që është gjithçka që kam dashur ndonjëherë."

"
Bronte BonnerPërdoruesi për herë të parë

"Pavarësisht nëse është një Aimbot ose Wallhack / ESP, Gamepron do të ketë diçka që ju kërkoni."

"
Joanne MerrittPërdorues me përvojë

"Hakerat me përvojë dhe me përvojë do të duan ende atë që Gamepron ka për të ofruar."

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Millie CortezHacker profesionist

"Pse nuk do të dëshironit të hakonit me Gamepron? Ata e kryejnë punën siç duhet."

"
Mjegullt NievesPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha skeptik, por mësova shumë shpejt që Gamepron është më i miri."

"
Arnold BowersHacker profesionist

"Pjesa më e mirë për Gamepron duhet të jetë e gjithë shkathtësia që ata kanë për të ofruar."

"
Ema WalshPërdorimi i herës së parë

"Unë prisja të hidhesha te ujqërit, por Gamepron e bëri procesin e shkarkimit / instalimit shumë të thjeshtë."

"
Hanna KinneyPërdorues me përvojë

"Ndërsa shumica e zhvilluesve të hakut do të më linin të kalbet, mbështetja ndaj klientit më ndihmoi!"

"
Dominik YuHacker profesionist

"Kur kam pyetje mund të pres që Mbështetja e Klientit të më japë ndihmën e nevojshme!"

"
Shigjetari GarrettPërdoruesi për herë të parë

"Si një përdorues për herë të parë, Gamepron e bëri shumë të lehtë për të kuptuar se si funksionon pirateria."

"
Arley GrahamPërdorues me përvojë

"Me karakteristika të mahnitshme dhe një pikë të shkëlqyeshme çmimi për t'u marrë parasysh, Gamepron mund të jetë në diçka."

"
Fusha e VerësHacker profesionist

"Lëreni profesionistët! Po shkatërroj njerëzit me të gjitha këto mashtrime dhe mashtrime."

"
Issa VargasPërdorues me përvojë

"Askush nga miqtë e mi nuk luan lojëra video, dhe unë duhet të përdorë Gamepron për të qëndruar konkurrues!"

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Kellan HessPërdoruesi për herë të parë

"Ka shumë lojëra për të zgjedhur këtu në Gamepron, kështu që nuk ka asnjë arsye për të refuzuar ndihmën e tyre."

"
Henri WardlePërdorues me përvojë

"Mendova se isha "njeriu i madh në kampus", kjo derisa të përdorja Gamepron!"

"
Lucas CostaHacker profesionist

"Ju do të humbni kaq shumë mundësi nëse nuk përfitoni nga Gamepron!"

"
Jusha PapaPërdorues me përvojë

"Ne nuk mund të jemi të gjithë të shkëlqyeshëm! Kjo përveç nëse të gjithë po përdorin Gamepron për të ecur përpara."

Menyja në lojë

Menuja jonë në lojë është një intuitiv, pasi mund të jeni aq preciz sa dëshironi me cilësimet tuaja të kollitjes. Menuja jonë në lojë Rust Classic ju lejon të ndryshoni Kufirin e Distancës së aimbotit tuaj, apo edhe sa shpejt doni të funksionojë Rust Aimbot; gjithashtu mund të zgjidhni të aktivizoni (ose çaktivizoni) opsione të caktuara ESP. Ju mund ta personalizoni përvojën tuaj të lojërave me menunë në lojë të ofruar në Rust Classic Hack, dhe është një arsye e madhe pse kaq shumë përdorues po kthehen në Gamepron për të gjitha nevojat e tyre të piraterisë. Kur mund të ndërroni sipas dëshirës, ​​patjetër që do të fitoni.

Blerja e Aksesit
hak ndryshk
hak ndryshk

Fotografitë në lojë

FAQ

P1. A është kjo mashtrim e lehtë për t'u përdorur?

A1 Ky mashtrim është shumë i lehtë dhe i thjeshtë për t’u përdorur. Ekzekutoni kutinë> Ekzekutoni lojën> Rregullo cilësimet tuaja> Luaj.

P2. A është kjo provë mashtrimi?

A2 Po, mund të transmetosh me këtë mashtrim dhe nuk do të jetë i dukshëm për shikuesit.

P3. A është mashtrimi i Brendshëm apo i Jashtëm?

A3 Ky mashtrim është i Jashtëm.

P4. A duhet të çaktivizoj mbrojtjen dhe anti-virusin për të përdorur mashtrimin?

A4 Importantshtë e rëndësishme që mbrojtja të jetë me aftësi të kufizuara, veçanërisht boot-i i sigurt në BIOS që të jetë në gjendje ta përdorë këtë mashtrim pasi që të mos e kesh të paaftë do të përfundojë duke dhënë Gabim gjatë lëshimit.

P5. A vjen me Hwid Spoofer?

P5. A vjen me Hwid Spoofer?

P6. A mund të luaj në rezolucion të ekranit të plotë?

A6. Jo, ky mashtrim funksionon në modalitetin e dritares.

Provoje tani

Aksesi 1 ditor

Merrni akses në Rust Hack Classic tonë të mahnitshëm për një çmim të ulët! Bleni një çelës 1-ditor sot.

$ 13.00

Blerja e Aksesit

Hyrja 1 javore

Ju nuk keni pse të kufizoheni vetëm në një ditë kur punoni me ne. Bleni një çelës produkti 1-javor!

Jo aktualisht në dispozicion

Aksesi 1 Muaj>

Po kërkoni të bëheni një anëtar i çertifikuar i Gamepron? Bleni vetes një Çelës Produkti 1-Mujor sot!

$ 140.00

Blerja e Aksesit

Hack Rust, Aimbot, pa tërheqje, ESP, Wallhacks & More

Gati për dominojnë me Hack Classic tonë Rust?

  Statusi: online