⬤   Statusi: online

shik Rust Hack

Hack Rust, Aimbot, pa tërheqje, ESP, Wallhacks & More

Provoje tani

Aksesi 1 ditor

A nuk është e qartë? Ne jemi zgjedhja më optimale për Rust PvP Hacks - blini një Çelës Produkti 1-Ditor sot!

$ 13.00

Blerja e Aksesit

Hyrja 1 javore

Përdorni Rust Posh Hack në avantazhin tuaj për më shumë se një ditë nëse dëshironi - blini një Çelës Produkti 1-Javor sot!

Jo aktualisht në dispozicion

Aksesi 1 Muaj

Pse të mos i përkushtohesh madhështisë? Mund të kollitni edhe më gjatë - blini një Çelës Produkti 1-Mujor sot!

Jo aktualisht në dispozicion

Hack Rust, Aimbot, pa tërheqje, ESP, Wallhacks & More

Informacione për Hack të Rust Posh

A jeni një lojtar Rust që tenton të përqendrohet në aspektin PvP të gjërave? Oneshtë një nga mënyrat më të neglizhuara të lojës, dhe është disi zhgënjyese që më shumë njerëz nuk e luajnë atë! Me sa u tha, kjo mund të jetë për shkak të të gjitha "super djersitjeve" që presin në hije për lojtarët fillestarë - nëse keni qenë në anën e gabuar të një goditjeje noob në Rust PvP, ky është mjeti perfekt për ju. Rust Posh Hack ynë është plotësisht i dedikuar për PvP, kështu që nëse kjo është mënyra juaj e zgjedhjes, ky është një mjet i domosdoshëm.

Kombinueshmëria
Intel & AMD
Operimit të Sistemit
Windows 10 (1903 20H2)
Gjuhe
Menuja angleze
Siguri
HWID I mbyllur
aksesorë
PĂ«rfshihet Spoofer

Vlerësimi i Hack: ✩

⬤   Statusi: online

Lehtësinë e përdorimit: ✩

karakteristika

Ka shumë karakteristika të PvP për tu marrë në konsideratë, si Enemy ESP dhe Enemy Info (sa shëndet kanë lënë, distanca, skeleti ESP, etj.) Dhe një Rust Aimbot i larmishëm. Ndërsa nuk ka veçori PVE, është ende një mjet i vlefshëm për ata që kërkojnë të thonë konkurrues.

Posh është një mashtrim i orientuar drejt PVP. Nuk ka veçori PVE.

Visuals

 • Enemy ESP (Kuti, kocka)
 • Informacione tĂ« armikut (ShĂ«ndeti, fjetĂ«sit, etj)
 • Paleta me ngjyra ESP

aimbot

 • QĂ«llimi i rregullueshĂ«m FOV
 • PĂ«rzgjedhĂ«si i ÇelĂ«sit tĂ« QĂ«llimit
 • Aimbot me parashikim
 • Distanca e synimit
 • PĂ«rzgjedhĂ«si i kockave

TĂ« ndryshme

 • No zbythje
 • No pĂ«rhapur
 • Spiderman mod
 • Skinchanger
 • Modaliteti gjithmonĂ« ditor

Rreth Rust Posh

Rust Posh është një mashtrim shumë i thjeshtë i PvP që mund të zbatohet nga çdokush, pasi gjithçka që duhet të bësh është të ekzekutosh hackin. Mashtrimi është i Jashtëm dhe nuk mund të përdoret në modalitetin e ekranit të plotë, gjithashtu nuk vjen me një Spoofer HWID (megjithëse ne ofrojmë një opsion HWID Spoofer për Rust!). Ky është mjeti më optimal PvP që është lëshuar ndonjëherë për Rust, prandaj mos e humbni mundësinë tuaj për të fituar avantazhin. Nëse jeni të sëmurë dhe jeni lodhur duke humbur ndaj lojtarëve më me përvojë, apo edhe hakerave, ju mund të mbështeteni tek Rust Posh Hack për t'ju mbajtur përpara.

Blerja e Aksesit

Pse të përdorni Rust Posh mbi ofruesit e tjerë?

Rust Posh është zgjidhja perfekte për lojtarët e PvP në të gjithë globin. Siç kemi thënë më parë, asaj i mungon çdo lloj përbërësi PvE, por gjithsesi ju jep një avantazh masiv ndërsa konkurroni në internet. Ju do të sulmoni bazat dhe do të vrisni lojtarë të niveleve më të larta me nxitim kur të aktivizohet Rust Posh Hack, pasi është ndërtuar vetëm për t'ju kthyer në një makinë vrasëse. Rust Aimbot i përfshirë brenda është i pakonkurueshëm për sa i përket cilësisë, si dhe veçorive të sigurisë! Nëse dëshironi të hakoni në Rust PvP me qetësi, nuk ka asnjë alternativë më të mirë për Rust Posh Hack të Gamepron!

Blerja e Aksesit
"
Jarod McpheePërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse nuk kam hakuar kurrë më parë, Gamepron e bëri të gjithë këtë një proces shumë të thjeshtë."

"
Aneesa CallahanPërdorues me përvojë

"Shumë më e butë se shumica e mjeteve të tjera që kam përdorur më parë, dhe më të fuqishme."

"
Alex BarrowHacker profesionist

"Si një haker profesionist kam shumë nevoja, të gjitha këto i plotëson Gamepron!"

"
Joan SilvaPërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse jam i ri në të gjitha këto, unë jam akoma shumë i kënaqur me rezultatet!"

"
Christopher VincentPërdorues me përvojë

"Hack-et nuk do të jenë gjithmonë të dobishme, përveç nëse jeni prej tyre nga Gamepron."

"
Lionët e RomësHacker profesionist

"Meqenëse nuk mund të mbështetem te shokët e mi të skuadrës, unë duhet të mbështetem te Gamepron për të mbetur konkurrues!"

"
Yousaf AminPërdoruesi për herë të parë

"Ju nuk duhet të jeni ekspert për të përdorur këto mjete, gjë që është një prekje e bukur."

"
Simon ChaneyPërdorues me përvojë

"Nga sa mund të them, Gamepron do të ketë një mjet për ju pavarësisht nga niveli i aftësive tuaja."

"
Nojus SniderHacker profesionist

"Mendoni për të gjitha ato fitore që mund të grumbulloni tani me një krisje Gamepron në anën tuaj!"

"
Calvin PricePërdoruesi për herë të parë

"Mos kini frikë të provoni këto mashtrime nëse jeni fillestar, pasi është shumë e thjeshtë."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Emmy RatcliffePërdorues me përvojë

"Vajzat haker bashkohen! Me Gamepron nuk më ndalon në të gjitha lojërat që dua."

"
Gemma JohnstonHacker profesionist

"Skena e piraterisë profesionale ka qenë në nevojë të dëshpëruar për një shërbim si Gamepron për mjaft kohë tani."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Meerab MirëPërdoruesi për herë të parë

"Ishte hera ime e parë duke hakuar dhe duhet ta pranoj, Gamepron i bëri gjërat LEHT!"

"
Myles ReidPërdorues me përvojë

"Si një haker me përvojë, është e sigurt të thuash Gamepron është ofruesi më i mirë në internet tani."

"
Alys WheelerHacker profesionist

"Pse të shqetësoheni me ato hacks dhe mashtrime të çmendura? Ju gjithmonë mund të mbështeteni në Gamepron për të kryer punën."

"
Daanish GreigPërdoruesi për herë të parë

"Nëse jeni një haker fillestar mos u shqetësoni, pasi Gamepron është i thjeshtë për t’u përdorur dhe për të përfituar."

"
Jaydan KavanaghPërdorues me përvojë

"Do të duhet të më mashtroni larg kompjuterit tim me këto mashtrime të aktivizuara!"

"
Miley EastwoodHacker profesionist

"Edhe pse ata më quajnë "Beastwood", kjo për shkak të mjeteve të mahnitshme nga Gamepron."

"
Jayda BarclayPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha shumë e frikësuar, por rezulton se Gamepron e bëri hackimin tepër të lehtë."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Jack DoddPërdorues me përvojë

"Unë e di se si funksionojnë hacks, që do të thotë se nuk kam asnjë problem t'i jap Gamepron një përmbledhje të shkëlqyeshme."

"
Catrina MckinneyHacker profesionist

"Nuk mund të kem asnjë gabim ndërsa pirateria dhe Gamepron është perfekte për këtë"

"
Artizanatit Sammy-JoPërdoruesi për herë të parë

"Mos lejoni që mendimi i piraterisë t'ju ndalojë të arrini qëllimet tuaja të lojërave."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Tiana OdlingHacker profesionist

"Ngjashëm me një verë të shkëlqyer, duket sikur Gamepron ka plakur ashtu si duhet për ne profesionistët."

"
SneekiBoi JacobsonPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim nuk dija çfarë të prisja, por përvoja e piraterisë ishte një përvojë e mrekullueshme!"

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Aurora AldredPërdorues me përvojë

"Pse dikush refuzon të përdorë Gamepron? Likeshtë si të refuzosh para falas!"

"
Caroline LivingstonHacker profesionist

"Unë kam pasur mjaft hacks & cheats pa shkëlqim, e cila është arsyeja pse unë gjithmonë dyqan në Gamepron."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Elodie McintyrePërdoruesi për herë të parë

"Ju mund të përfitoni nga këto mjete edhe nëse jeni fillestar si unë!"

"
Olly HumphriesHacker profesionist

"Gamepron ofron mashtrime të pazbuluara, që është gjithçka që kam dashur ndonjëherë."

"
Bronte BonnerPërdoruesi për herë të parë

"Pavarësisht nëse është një Aimbot ose Wallhack / ESP, Gamepron do të ketë diçka që ju kërkoni."

"
Joanne MerrittPërdorues me përvojë

"Hakerat me përvojë dhe me përvojë do të duan ende atë që Gamepron ka për të ofruar."

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Millie CortezHacker profesionist

"Pse nuk do të dëshironit të hakonit me Gamepron? Ata e kryejnë punën siç duhet."

"
Mjegullt NievesPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha skeptik, por mësova shumë shpejt që Gamepron është më i miri."

"
Arnold BowersHacker profesionist

"Pjesa më e mirë për Gamepron duhet të jetë e gjithë shkathtësia që ata kanë për të ofruar."

"
Ema WalshPërdorimi i herës së parë

"Unë prisja të hidhesha te ujqërit, por Gamepron e bëri procesin e shkarkimit / instalimit shumë të thjeshtë."

"
Hanna KinneyPërdorues me përvojë

"Ndërsa shumica e zhvilluesve të hakut do të më linin të kalbet, mbështetja ndaj klientit më ndihmoi!"

"
Dominik YuHacker profesionist

"Kur kam pyetje mund të pres që Mbështetja e Klientit të më japë ndihmën e nevojshme!"

"
Shigjetari GarrettPërdoruesi për herë të parë

"Si një përdorues për herë të parë, Gamepron e bëri shumë të lehtë për të kuptuar se si funksionon pirateria."

"
Arley GrahamPërdorues me përvojë

"Me karakteristika të mahnitshme dhe një pikë të shkëlqyeshme çmimi për t'u marrë parasysh, Gamepron mund të jetë në diçka."

"
Fusha e VerësHacker profesionist

"Lëreni profesionistët! Po shkatërroj njerëzit me të gjitha këto mashtrime dhe mashtrime."

"
Issa VargasPërdorues me përvojë

"Askush nga miqtë e mi nuk luan lojëra video, dhe unë duhet të përdorë Gamepron për të qëndruar konkurrues!"

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Kellan HessPërdoruesi për herë të parë

"Ka shumë lojëra për të zgjedhur këtu në Gamepron, kështu që nuk ka asnjë arsye për të refuzuar ndihmën e tyre."

"
Henri WardlePërdorues me përvojë

"Mendova se isha "njeriu i madh në kampus", kjo derisa të përdorja Gamepron!"

"
Lucas CostaHacker profesionist

"Ju do të humbni kaq shumë mundësi nëse nuk përfitoni nga Gamepron!"

"
Jusha PapaPërdorues me përvojë

"Ne nuk mund të jemi të gjithë të shkëlqyeshëm! Kjo përveç nëse të gjithë po përdorin Gamepron për të ecur përpara."

Menyja në lojë

Ju mund t'i afroheni përvojës tuaj të PvP me një prekje personale, pasi mund të personalizoni plotësisht cilësimet e kollitjes në dispozicion në Rust Posh. Menuja në lojë është shumë intuitive dhe ju lejon të ndryshoni pothuajse gjithçka, nga shpejtësia me të cilën Rust Aimbot ynë do të lëvizë, deri te opsionet ESP që do të shihni në ekranin tuaj. Ne të gjithë planifikojmë të luajmë lojën ndryshe, prandaj nuk duam t'i kufizojmë përdoruesit tanë në përdorimin e cilësimeve të përgjithshme të kollitjes. Nëse doni të ndryshoni diçka, bëjeni! Jo vetëm kaq, por menyja në lojë nuk ka asnjë mundësi.

Blerja e Aksesit
hak ndryshk
hak ndryshk

Fotografitë në lojë

FAQ

P1. A është kjo mashtrim e lehtë për t'u përdorur?

A1 Ky mashtrim është shumë i lehtë dhe i thjeshtë për t’u përdorur. Ekzekutoni kutinë> Ekzekutoni lojën> Rregullo cilësimet tuaja> Luaj.

P2. A është kjo provë mashtrimi?

A2 Po, mund të transmetosh me këtë mashtrim dhe nuk do të jetë i dukshëm për shikuesit.

P3. A është mashtrimi i Brendshëm apo i Jashtëm?

A3 Ky mashtrim është i Jashtëm.

P4. A duhet të çaktivizoj mbrojtjen dhe anti-virusin për të përdorur mashtrimin?

A4 Importantshtë e rëndësishme që mbrojtja të jetë me aftësi të kufizuara, veçanërisht boot-i i sigurt në BIOS që të jetë në gjendje ta përdorë këtë mashtrim pasi që të mos e kesh të paaftë do të përfundojë duke dhënë Gabim gjatë lëshimit.

P5. A vjen me Hwid Spoofer?

A5. Po, kjo mashtrim përfshin një spoofer hwid.

P6. A mund të luaj në rezolucion të ekranit të plotë?

A6. Jo, kjo mashtrim nuk funksionon me ekranin e plotë

Provoje tani

Aksesi 1 ditor

A nuk është e qartë? Ne jemi zgjedhja më optimale për Rust PvP Hacks - blini një Çelës Produkti 1-Ditor sot!

$ 13.00

Blerja e Aksesit

Hyrja 1 javore

Përdorni Rust Posh Hack në avantazhin tuaj për më shumë se një ditë nëse dëshironi - blini një Çelës Produkti 1-Javor sot!

Jo aktualisht në dispozicion

Aksesi 1 Muaj

Pse të mos i përkushtohesh madhështisë? Mund të kollitni edhe më gjatë - blini një Çelës Produkti 1-Mujor sot!

Jo aktualisht në dispozicion

Hack Rust, Aimbot, pa tërheqje, ESP, Wallhacks & More

Gati për dominojnë me Rust Posh Hack tonë?

⬤   Statusi: online