⬤   Statusi: PĂ«rditĂ«simi

Pyll Rust Hack

Hack Rust, Aimbot, pa tërheqje, ESP, Wallhacks & More

Provoje tani

Aksesi 1 ditor

Shfrytëzoni momentin dhe shfrytëzojeni sa më shumë kohën tuaj të kaluar duke luajtur Rust - blini një Çelës Produkti 1-Ditor sot!

$ 14.00

Blerja e Aksesit

Hyrja 1 javore

Konkurroni me lojtarët më të mirë që bota ka për të ofruar në Rust - blini një Çelës Produkti 1-Javor sot!

Jo aktualisht në dispozicion

Aksesi 1 Muaj

Dëshironi të bëheni anëtar i Gamepron "VIP Club"? Blini një Çelës Produkti 1-Mujor Sot!

Jo aktualisht në dispozicion

Hack Rust, Aimbot, pa tërheqje, ESP, Wallhacks & More

Informacione për Hacken e Pyjeve të Rustave

Rust Forest është një zgjidhje e gjitha-në-një hack për çdo lloj lojtar Rust. Pavarësisht nëse favorizoni aspektin PvP ose PvE të Rust nuk ka rëndësi, pasi ka veçori brenda që do t'ju ndihmojnë të arrini gjëra të shkëlqyera në secilën mënyrë! Ju nuk keni pse të kaloni orë të tëra duke u përpjekur të mprehni aftësitë tuaja dhe të bluani burimet, pasi Rust Forest Hack ynë do t'i bëjë të gjitha ato shumë më të lehta. Numri i madh i Rust Hacks pa shkëlqim të disponueshëm në internet është i vështirë për t'u kapërcyer, por fatmirësisht Gamepron do t'ju mbajë gjithmonë të mbuluar! Ndjeni fuqinë e Rust Forest sot.

Kombinueshmëria
Intel & AMD
Operimit të Sistemit
Windows 10 (1903 ~ 1909)
Gjuhe
Menuja angleze
Siguri
HWID I mbyllur
aksesorë
PĂ«rfshihet Spoofer

Vlerësimi i Hack: ✩

⬤   Statusi: PĂ«rditĂ«simi

Lehtësinë e përdorimit: ✩

karakteristika

Ka shumë karakteristika për t'u marrë parasysh brenda mjetit Rust Forest, të tilla si Armiku ESP dhe Informacioni (Distancat, Armët / Artikulli ESP, NPC ESP, etj.). Disa do të thoshin se Rust Aimbot ynë është i ditur mirë pasi që përmban Rregullimin / Qetësimin e Qetë dhe Priorizimin e Kockave, si dhe Rrethi popullor FOV.

Visuals

 • Armiku ESP
 • Informacioni i armikut: (ShĂ«ndeti, emri, distanca, arma)
 • NPC esp (ujq, arinj, etj)
 • Burimet esp (plaçkĂ«, fshirje, xehe)

aimbot

 • I rregullueshĂ«m i butĂ« & FOV
 • Aimbot me parashikim tĂ« ligjshĂ«m
 • QĂ«llimi i kockave (Trupi ose koka)
 • QĂ«llimi Falas (Synoni nĂ« ujĂ«)

TĂ« ndryshme

 • No zbythje
 • No pĂ«rhapur
 • AsnjĂ« dĂ«mtim nga RĂ«nia
 • Spiderman mod
 • GjithmonĂ« mod mod
 • i heshtur shĂ«rojnĂ« mod

Rreth Pyllit të Rustit

Përdoruesit janë absolutisht të dashuruar me Rust Forest Hack, dhe për një arsye të mirë. Ka shumë karakteristika mahnitëse për tu marrë në konsideratë, shumë prej të cilave do t'ju ndihmojnë në cilësimet PvP dhe PvE. NoSpread është ideal për kur doni të hiqni përhapjen e plumbave, ndërsa Spiderman Mod-i ynë do t'ju lejojë të qëndroni në mure dhe të ngjiteni kudo që dëshironi! Qëllimi i Qetë ju jep një pamje të pafajshme, pasi njerëzit nuk do të mendojnë se po mashtroni (thjesht tepër të aftë), ndërsa Rrethi FOV do t'ju lejojë të synoni këdo që ndodhet brenda fushës suaj të shikimit. Karakteristikat nuk mbarojnë kurrë!

Blerja e Aksesit

Pse të përdorni Rust Forest mbi ofruesit e tjerë?

Ofruesit e tjerë thjesht do t'ju zhgënjejnë në një mënyrë ose në një tjetër, dhe disa nga përdoruesit tanë e kanë mësuar atë në mënyrën më të vështirë. Bari nuk është më i gjelbër në anën tjetër, dhe pasi të keni provuar Rust Forest për veten tuaj, as nuk do të mendoni të kërkoni diku tjetër. Ne jemi plotësisht të përkushtuar për t'u siguruar përdoruesve tanë
një përvojë pozitive, pavarësisht se cilin Rust Hack planifikojnë të përdorin. Kur doni të dini se jeni duke përdorur një Rust Hack të pazbuluar (që është plotësisht pa malware dhe përmbajtje tjetër të dëmshme), Gamepron është kompania ku mund të mbështeteni. Vendosni besimin tuaj në Rust Forest, na besoni!

Blerja e Aksesit
"
Jarod McpheePërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse nuk kam hakuar kurrë më parë, Gamepron e bëri të gjithë këtë një proces shumë të thjeshtë."

"
Aneesa CallahanPërdorues me përvojë

"Shumë më e butë se shumica e mjeteve të tjera që kam përdorur më parë, dhe më të fuqishme."

"
Alex BarrowHacker profesionist

"Si një haker profesionist kam shumë nevoja, të gjitha këto i plotëson Gamepron!"

"
Joan SilvaPërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse jam i ri në të gjitha këto, unë jam akoma shumë i kënaqur me rezultatet!"

"
Christopher VincentPërdorues me përvojë

"Hack-et nuk do të jenë gjithmonë të dobishme, përveç nëse jeni prej tyre nga Gamepron."

"
Lionët e RomësHacker profesionist

"Meqenëse nuk mund të mbështetem te shokët e mi të skuadrës, unë duhet të mbështetem te Gamepron për të mbetur konkurrues!"

"
Yousaf AminPërdoruesi për herë të parë

"Ju nuk duhet të jeni ekspert për të përdorur këto mjete, gjë që është një prekje e bukur."

"
Simon ChaneyPërdorues me përvojë

"Nga sa mund të them, Gamepron do të ketë një mjet për ju pavarësisht nga niveli i aftësive tuaja."

"
Nojus SniderHacker profesionist

"Mendoni për të gjitha ato fitore që mund të grumbulloni tani me një krisje Gamepron në anën tuaj!"

"
Calvin PricePërdoruesi për herë të parë

"Mos kini frikë të provoni këto mashtrime nëse jeni fillestar, pasi është shumë e thjeshtë."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Emmy RatcliffePërdorues me përvojë

"Vajzat haker bashkohen! Me Gamepron nuk më ndalon në të gjitha lojërat që dua."

"
Gemma JohnstonHacker profesionist

"Skena e piraterisë profesionale ka qenë në nevojë të dëshpëruar për një shërbim si Gamepron për mjaft kohë tani."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Meerab MirëPërdoruesi për herë të parë

"Ishte hera ime e parë duke hakuar dhe duhet ta pranoj, Gamepron i bëri gjërat LEHT!"

"
Myles ReidPërdorues me përvojë

"Si një haker me përvojë, është e sigurt të thuash Gamepron është ofruesi më i mirë në internet tani."

"
Alys WheelerHacker profesionist

"Pse të shqetësoheni me ato hacks dhe mashtrime të çmendura? Ju gjithmonë mund të mbështeteni në Gamepron për të kryer punën."

"
Daanish GreigPërdoruesi për herë të parë

"Nëse jeni një haker fillestar mos u shqetësoni, pasi Gamepron është i thjeshtë për t’u përdorur dhe për të përfituar."

"
Jaydan KavanaghPërdorues me përvojë

"Do të duhet të më mashtroni larg kompjuterit tim me këto mashtrime të aktivizuara!"

"
Miley EastwoodHacker profesionist

"Edhe pse ata më quajnë "Beastwood", kjo për shkak të mjeteve të mahnitshme nga Gamepron."

"
Jayda BarclayPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha shumë e frikësuar, por rezulton se Gamepron e bëri hackimin tepër të lehtë."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Jack DoddPërdorues me përvojë

"Unë e di se si funksionojnë hacks, që do të thotë se nuk kam asnjë problem t'i jap Gamepron një përmbledhje të shkëlqyeshme."

"
Catrina MckinneyHacker profesionist

"Nuk mund të kem asnjë gabim ndërsa pirateria dhe Gamepron është perfekte për këtë"

"
Artizanatit Sammy-JoPërdoruesi për herë të parë

"Mos lejoni që mendimi i piraterisë t'ju ndalojë të arrini qëllimet tuaja të lojërave."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Tiana OdlingHacker profesionist

"Ngjashëm me një verë të shkëlqyer, duket sikur Gamepron ka plakur ashtu si duhet për ne profesionistët."

"
SneekiBoi JacobsonPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim nuk dija çfarë të prisja, por përvoja e piraterisë ishte një përvojë e mrekullueshme!"

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Aurora AldredPërdorues me përvojë

"Pse dikush refuzon të përdorë Gamepron? Likeshtë si të refuzosh para falas!"

"
Caroline LivingstonHacker profesionist

"Unë kam pasur mjaft hacks & cheats pa shkëlqim, e cila është arsyeja pse unë gjithmonë dyqan në Gamepron."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Elodie McintyrePërdoruesi për herë të parë

"Ju mund të përfitoni nga këto mjete edhe nëse jeni fillestar si unë!"

"
Olly HumphriesHacker profesionist

"Gamepron ofron mashtrime të pazbuluara, që është gjithçka që kam dashur ndonjëherë."

"
Bronte BonnerPërdoruesi për herë të parë

"Pavarësisht nëse është një Aimbot ose Wallhack / ESP, Gamepron do të ketë diçka që ju kërkoni."

"
Joanne MerrittPërdorues me përvojë

"Hakerat me përvojë dhe me përvojë do të duan ende atë që Gamepron ka për të ofruar."

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Millie CortezHacker profesionist

"Pse nuk do të dëshironit të hakonit me Gamepron? Ata e kryejnë punën siç duhet."

"
Mjegullt NievesPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha skeptik, por mësova shumë shpejt që Gamepron është më i miri."

"
Arnold BowersHacker profesionist

"Pjesa më e mirë për Gamepron duhet të jetë e gjithë shkathtësia që ata kanë për të ofruar."

"
Ema WalshPërdorimi i herës së parë

"Unë prisja të hidhesha te ujqërit, por Gamepron e bëri procesin e shkarkimit / instalimit shumë të thjeshtë."

"
Hanna KinneyPërdorues me përvojë

"Ndërsa shumica e zhvilluesve të hakut do të më linin të kalbet, mbështetja ndaj klientit më ndihmoi!"

"
Dominik YuHacker profesionist

"Kur kam pyetje mund të pres që Mbështetja e Klientit të më japë ndihmën e nevojshme!"

"
Shigjetari GarrettPërdoruesi për herë të parë

"Si një përdorues për herë të parë, Gamepron e bëri shumë të lehtë për të kuptuar se si funksionon pirateria."

"
Arley GrahamPërdorues me përvojë

"Me karakteristika të mahnitshme dhe një pikë të shkëlqyeshme çmimi për t'u marrë parasysh, Gamepron mund të jetë në diçka."

"
Fusha e VerësHacker profesionist

"Lëreni profesionistët! Po shkatërroj njerëzit me të gjitha këto mashtrime dhe mashtrime."

"
Issa VargasPërdorues me përvojë

"Askush nga miqtë e mi nuk luan lojëra video, dhe unë duhet të përdorë Gamepron për të qëndruar konkurrues!"

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Kellan HessPërdoruesi për herë të parë

"Ka shumë lojëra për të zgjedhur këtu në Gamepron, kështu që nuk ka asnjë arsye për të refuzuar ndihmën e tyre."

"
Henri WardlePërdorues me përvojë

"Mendova se isha "njeriu i madh në kampus", kjo derisa të përdorja Gamepron!"

"
Lucas CostaHacker profesionist

"Ju do të humbni kaq shumë mundësi nëse nuk përfitoni nga Gamepron!"

"
Jusha PapaPërdorues me përvojë

"Ne nuk mund të jemi të gjithë të shkëlqyeshëm! Kjo përveç nëse të gjithë po përdorin Gamepron për të ecur përpara."

Menyja në lojë

Ju mund ta kontrolloni fatin tuaj me menunë specifike dhe të larmishme në lojë për Rust Forest Hack. Shumë prej Rust Hacks që gjeni në internet do të bien shumë shpejt kur bëhet fjalë për menunë e tyre në lojë, pasi ato janë ose shumë të mëdha (zënë vend në ekranin tuaj) ose thjesht thithin në përgjithësi. Ne ju ofrojmë mundësinë e personalizimit të plotë të përvojës suaj, ose thjesht lejimin e gjërave dhe luajtjen me cilësimet e përgjithshme. Bota është goca deti juaj kur vendosni të mashtroni me Gamepron, veçanërisht në një lojë mbijetese si Rust. Gjeni burime të rralla duke mundësuar Resource ESP në lojë!

Blerja e Aksesit
hak ndryshk
hak ndryshk

Fotografitë në lojë

FAQ

P1. A është kjo mashtrim e lehtë për t'u përdorur?

A1 Ky ngarkues do të kërkojë përdorimin e një pajisjeje të jashtme USB (për t'u lidhur / hequr nga priza). Nuk do të funksionojë duke e ngarkuar atë nga disqet e brendshme (si C ose D).

P2. A është kjo provë mashtrimi?

A2 Jo, kjo mashtrim nuk është provë e transmetimit dhe do të jetë e dukshme për shikuesit.

P3. A është mashtrimi i Brendshëm apo i Jashtëm?

A3 Ky mashtrim është i Brendshëm.

P4. A duhet të çaktivizoj mbrojtjen dhe anti-virusin për të përdorur mashtrimin?

A4 Importantshtë e rëndësishme që mbrojtja të jetë me aftësi të kufizuara, veçanërisht boot-i i sigurt në BIOS që të jetë në gjendje ta përdorë këtë mashtrim pasi që të mos e kesh të paaftë do të përfundojë duke dhënë Gabim gjatë lëshimit.

P5. A vjen me Hwid Spoofer?

A5. Po, kjo mashtrim përfshin një spoofer hwid për përdoruesit e ndaluar hwid.

P6. A mund të luaj në rezolucion të ekranit të plotë?

A6 Po, kjo mashtrim mbështet ekranin e plotë.

Provoje tani

Aksesi 1 ditor

Shfrytëzoni momentin dhe shfrytëzojeni sa më shumë kohën tuaj të kaluar duke luajtur Rust - blini një Çelës Produkti 1-Ditor sot!

$ 14.00

Blerja e Aksesit

Hyrja 1 javore

Konkurroni me lojtarët më të mirë që bota ka për të ofruar në Rust - blini një Çelës Produkti 1-Javor sot!

Jo aktualisht në dispozicion

Aksesi 1 Muaj

Dëshironi të bëheni anëtar i Gamepron "VIP Club"? Blini një Çelës Produkti 1-Mujor Sot!

Jo aktualisht në dispozicion

Hack Rust, Aimbot, pa tërheqje, ESP, Wallhacks & More

Gati për dominojnë me Hack-un tonë të Pyllit të ndryshkur?

⬤   Statusi: PĂ«rditĂ«simi