⬤   Statusi: online

WR Rust Hack

Marrja e qasjes në një kollë të kësaj madhësie nuk është zakonisht kaq e lehtë. Kur përdorni Rust WR, askush nuk do të jetë në gjendje t'ju ndalojë.

Aksesi 1 ditor

Nuk ka nevojë të angazhoheni për një kohë të gjatë (akoma!) - Bleni një Çelës Produkti 1-ditor për veten tuaj sot!

Jo aktualisht në dispozicion

Hyrja 1 javore

Ejani dhe shikoni pse përdoruesit tanë nuk po shkojnë askund tjetër për hacks Rust - Bleni një Çelës Produkti 1-javor sot!

Jo aktualisht në dispozicion

Aksesi 1 Muaj

Vetëm hakerat më të përkushtuar do të mbretërojnë suprem në Rust - Bleni një Çelës Produkti 1-mujor sot!

$ 290.00

Blerja e Aksesit

Bleni një çelës produkti sot dhe shikoni pse kaq shumë njerëz po bien në dashuri me Rust WR! Luaj me më shumë agresivitet dhe saktësi duke përdorur Rust WR sot.

Informacione për Hack HR të Rust

Rust nuk duhet të jetë një lojë ku thjesht po bluan dhe po përpiqesh të mbledhësh burime, por mënyra e vetme që mund ta bësh atë është me krisjen tonë Rust WR! I zhvilluar për përdorim në sistemet Windows 10, ky hack mbështet të dy CPU-të Intel dhe AMD. Nuk përfshin aftësi mashtrimi HWID, por gjithmonë mund të blini një shtesë nga GamePron. Nuk ka shumë hakime Rust që janë ndërtuar për të ndihmuar përdoruesit që kërkojnë të mashtrojnë për herë të tyre të parë, por ky mjet është aq i thjeshtë sa mund të merrni.

Kombinueshmëria
Intel & AMD
Operimit të Sistemit
Windows 10 (1903 20H2)
Gjuhe
Menuja angleze
Siguri
HWID I mbyllur

Vlerësimi i Hack: ✩

⬤   Statusi: online

Lehtësinë e përdorimit: ✩

karakteristika

Askush nuk do të të trishtojë kurrë përsëri me Rust WR, pasi përfshin edhe një aimbot Rust dhe Rust ESP / Wallhack për t'ju mbajtur vigjilent dhe gjallë në çdo kohë. Ju kurrë nuk do të humbni plaçkën tuaj, pasi do të jeni në gjendje të diktoni ritmin e betejave duke përdorur një Rrethi të rregullueshëm FOV me Priorizimin e Kockave!

Visuals

 • Armiku ESP (eshtra, kuti)
 • Informacioni i Armikut (emri, gjumi, shĂ«ndeti, kontrolli i ekipit, i vdekur, distanca, shkencĂ«tar)
 • Plaçkitni ESP (automjete, koleksione, nyje, arka, fuçi, pika furnizimi, kafshĂ«, etj.)
 • Kontroll vizibiliteti

aimbot

 • Rregullueshme Aimbot FOV & Smooth
 • Parashikim
 • PĂ«rzgjedhĂ«si i tasteve
 • Synoni pĂ«rzgjedhĂ«sin e kockave
 • Kontroll vizibiliteti

TĂ« ndryshme

 • Radar
 • crosshair
 • Karakteristikat shumĂ« tĂ« konfigurueshme

Rreth Rust WR

Nëse jeni skeptik në lidhje me kërcimin në botën e kokës së parë, mos u shqetësoni, ne e kuptojmë se nga po vini. GamePron e ka bërë tepër të lehtë të hidhesh në procesin e piraterisë me të gjitha mjetet tona, dhe Rust WR nuk ndryshon në këtë rast! Ju madje mund të transmetoni me të aktivizuar pasi është provë e transmetimit, megjithëse mund të dëshironi të konsideroni se Mbrojtjet janë me aftësi të kufizuara (kështu që mashtrimi nuk është i shënuar në mënyrë të gabuar). Ju nuk do të duhet të luani lojërat tuaja në modalitetin e dritares me këtë mashtrim, pasi keni rezolucion të plotë në ekran edhe kur mashtruesi është aktiv.

Blerja e Aksesit

Pse të përdorni Rust WR mbi ofruesit e tjerë?

Ofruesit e tjerë thjesht nuk kujdesen për përdoruesit e tyre siç bën GamePron. Mund të tingëllojë klishe, por ne po përpiqemi të sjellim hacks sa më të mira të mundshme për klientët tanë - pavarësisht nëse është për Rust ose një tjetër nga lojërat tuaja të preferuara, gjithmonë do të jetë një mjet për ju këtu në GamePron. Jo vetëm kaq, por të gjitha mjetet tona janë 100% të sigurta dhe nuk do të çojnë në ndalimin e llogarive tuaja! Mund t'i përdorni në numërimet tuaja origjinale pa kujdes në botë, pasi asgjë nuk ju pengon kur përdorni Rust WR.

Blerja e Aksesit
"
Jarod McpheePërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse nuk kam hakuar kurrë më parë, Gamepron e bëri të gjithë këtë një proces shumë të thjeshtë."

"
Aneesa CallahanPërdorues me përvojë

"Shumë më e butë se shumica e mjeteve të tjera që kam përdorur më parë, dhe më të fuqishme."

"
Alex BarrowHacker profesionist

"Si një haker profesionist kam shumë nevoja, të gjitha këto i plotëson Gamepron!"

"
Joan SilvaPërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse jam i ri në të gjitha këto, unë jam akoma shumë i kënaqur me rezultatet!"

"
Christopher VincentPërdorues me përvojë

"Hack-et nuk do të jenë gjithmonë të dobishme, përveç nëse jeni prej tyre nga Gamepron."

"
Lionët e RomësHacker profesionist

"Meqenëse nuk mund të mbështetem te shokët e mi të skuadrës, unë duhet të mbështetem te Gamepron për të mbetur konkurrues!"

"
Yousaf AminPërdoruesi për herë të parë

"Ju nuk duhet të jeni ekspert për të përdorur këto mjete, gjë që është një prekje e bukur."

"
Simon ChaneyPërdorues me përvojë

"Nga sa mund të them, Gamepron do të ketë një mjet për ju pavarësisht nga niveli i aftësive tuaja."

"
Nojus SniderHacker profesionist

"Mendoni për të gjitha ato fitore që mund të grumbulloni tani me një krisje Gamepron në anën tuaj!"

"
Calvin PricePërdoruesi për herë të parë

"Mos kini frikë të provoni këto mashtrime nëse jeni fillestar, pasi është shumë e thjeshtë."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Emmy RatcliffePërdorues me përvojë

"Vajzat haker bashkohen! Me Gamepron nuk më ndalon në të gjitha lojërat që dua."

"
Gemma JohnstonHacker profesionist

"Skena e piraterisë profesionale ka qenë në nevojë të dëshpëruar për një shërbim si Gamepron për mjaft kohë tani."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Meerab MirëPërdoruesi për herë të parë

"Ishte hera ime e parë duke hakuar dhe duhet ta pranoj, Gamepron i bëri gjërat LEHT!"

"
Myles ReidPërdorues me përvojë

"Si një haker me përvojë, është e sigurt të thuash Gamepron është ofruesi më i mirë në internet tani."

"
Alys WheelerHacker profesionist

"Pse të shqetësoheni me ato hacks dhe mashtrime të çmendura? Ju gjithmonë mund të mbështeteni në Gamepron për të kryer punën."

"
Daanish GreigPërdoruesi për herë të parë

"Nëse jeni një haker fillestar mos u shqetësoni, pasi Gamepron është i thjeshtë për t’u përdorur dhe për të përfituar."

"
Jaydan KavanaghPërdorues me përvojë

"Do të duhet të më mashtroni larg kompjuterit tim me këto mashtrime të aktivizuara!"

"
Miley EastwoodHacker profesionist

"Edhe pse ata më quajnë "Beastwood", kjo për shkak të mjeteve të mahnitshme nga Gamepron."

"
Jayda BarclayPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha shumë e frikësuar, por rezulton se Gamepron e bëri hackimin tepër të lehtë."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Jack DoddPërdorues me përvojë

"Unë e di se si funksionojnë hacks, që do të thotë se nuk kam asnjë problem t'i jap Gamepron një përmbledhje të shkëlqyeshme."

"
Catrina MckinneyHacker profesionist

"Nuk mund të kem asnjë gabim ndërsa pirateria dhe Gamepron është perfekte për këtë"

"
Artizanatit Sammy-JoPërdoruesi për herë të parë

"Mos lejoni që mendimi i piraterisë t'ju ndalojë të arrini qëllimet tuaja të lojërave."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Tiana OdlingHacker profesionist

"Ngjashëm me një verë të shkëlqyer, duket sikur Gamepron ka plakur ashtu si duhet për ne profesionistët."

"
SneekiBoi JacobsonPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim nuk dija çfarë të prisja, por përvoja e piraterisë ishte një përvojë e mrekullueshme!"

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Aurora AldredPërdorues me përvojë

"Pse dikush refuzon të përdorë Gamepron? Likeshtë si të refuzosh para falas!"

"
Caroline LivingstonHacker profesionist

"Unë kam pasur mjaft hacks & cheats pa shkëlqim, e cila është arsyeja pse unë gjithmonë dyqan në Gamepron."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Elodie McintyrePërdoruesi për herë të parë

"Ju mund të përfitoni nga këto mjete edhe nëse jeni fillestar si unë!"

"
Olly HumphriesHacker profesionist

"Gamepron ofron mashtrime të pazbuluara, që është gjithçka që kam dashur ndonjëherë."

"
Bronte BonnerPërdoruesi për herë të parë

"Pavarësisht nëse është një Aimbot ose Wallhack / ESP, Gamepron do të ketë diçka që ju kërkoni."

"
Joanne MerrittPërdorues me përvojë

"Hakerat me përvojë dhe me përvojë do të duan ende atë që Gamepron ka për të ofruar."

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Millie CortezHacker profesionist

"Pse nuk do të dëshironit të hakonit me Gamepron? Ata e kryejnë punën siç duhet."

"
Mjegullt NievesPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha skeptik, por mësova shumë shpejt që Gamepron është më i miri."

"
Arnold BowersHacker profesionist

"Pjesa më e mirë për Gamepron duhet të jetë e gjithë shkathtësia që ata kanë për të ofruar."

"
Ema WalshPërdorimi i herës së parë

"Unë prisja të hidhesha te ujqërit, por Gamepron e bëri procesin e shkarkimit / instalimit shumë të thjeshtë."

"
Hanna KinneyPërdorues me përvojë

"Ndërsa shumica e zhvilluesve të hakut do të më linin të kalbet, mbështetja ndaj klientit më ndihmoi!"

"
Dominik YuHacker profesionist

"Kur kam pyetje mund të pres që Mbështetja e Klientit të më japë ndihmën e nevojshme!"

"
Shigjetari GarrettPërdoruesi për herë të parë

"Si një përdorues për herë të parë, Gamepron e bëri shumë të lehtë për të kuptuar se si funksionon pirateria."

"
Arley GrahamPërdorues me përvojë

"Me karakteristika të mahnitshme dhe një pikë të shkëlqyeshme çmimi për t'u marrë parasysh, Gamepron mund të jetë në diçka."

"
Fusha e VerësHacker profesionist

"Lëreni profesionistët! Po shkatërroj njerëzit me të gjitha këto mashtrime dhe mashtrime."

"
Issa VargasPërdorues me përvojë

"Askush nga miqtë e mi nuk luan lojëra video, dhe unë duhet të përdorë Gamepron për të qëndruar konkurrues!"

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Kellan HessPërdoruesi për herë të parë

"Ka shumë lojëra për të zgjedhur këtu në Gamepron, kështu që nuk ka asnjë arsye për të refuzuar ndihmën e tyre."

"
Henri WardlePërdorues me përvojë

"Mendova se isha "njeriu i madh në kampus", kjo derisa të përdorja Gamepron!"

"
Lucas CostaHacker profesionist

"Ju do të humbni kaq shumë mundësi nëse nuk përfitoni nga Gamepron!"

"
Jusha PapaPërdorues me përvojë

"Ne nuk mund të jemi të gjithë të shkëlqyeshëm! Kjo përveç nëse të gjithë po përdorin Gamepron për të ecur përpara."

Menyja në lojë

Menuja jonë në lojë është një mjet efektiv që shpesh neglizhohet nga përdoruesit fillestarë, pasi çdo haker i kalitur tashmë e di se sa i rëndësishëm mund të jetë. Ju kurrë nuk dëshironi të shikoni në menunë në lojë si një "mjet dytësor", pasi Rust WR ju jep mundësinë për të rregulluar cilësimet tuaja të hackit sa herë që dëshironi. Nuk ka nevojë të mbyllni aplikacionin kur dëshironi të bëni një ndryshim, ju mund ta bëni këtë gjatë lojës dhe të qëndroni brenda rrjedhës së lojës! Ndryshoni sa shpejt doni të reagojë Aimbot, apo edhe atë që dëshironi të shihni me Enemy ESP - zgjedhja është e juaja!

Blerja e Aksesit
ndryshku i ndryshkut në lojë
menuja e ndryshkut të ndryshkut

Fotografitë në lojë

FAQ

P1. A është kjo mashtrim e lehtë për t'u përdorur?

A1 Ky mashtrim është shumë i lehtë dhe i thjeshtë për t’u përdorur. Ekzekutoni kutinë> Ekzekutoni lojën> Rregullo cilësimet tuaja> Luaj.

P2. A është kjo provë mashtrimi?

A2 Po, mund të transmetosh me këtë mashtrim dhe nuk do të jetë i dukshëm për shikuesit.

P3. A është mashtrimi i Brendshëm apo i Jashtëm?

A3 Ky mashtrim është i jashtëm me mbështetjen e ekranit të plotë, gjë që e bën atë gjithashtu të transmetueshëm

P4. A duhet të çaktivizoj mbrojtjen dhe anti-virusin për të përdorur mashtrimin?

A4 Importantshtë e rëndësishme që mbrojtja të jetë me aftësi të kufizuara, veçanërisht boot-i i sigurt në BIOS që të jetë në gjendje ta përdorë këtë mashtrim pasi që të mos e kesh të paaftë do të përfundojë duke dhënë Gabim gjatë lëshimit.

P5. A mund të luaj në rezolucion të ekranit të plotë?

A5 Po, kjo mashtrim mbështet rezolucionin në ekran të plotë.

Aksesi 1 ditor

Nuk ka nevojë të angazhoheni për një kohë të gjatë (akoma!) - Bleni një Çelës Produkti 1-ditor për veten tuaj sot!

Jo aktualisht në dispozicion

Hyrja 1 javore

Ejani dhe shikoni pse përdoruesit tanë nuk po shkojnë askund tjetër për hacks Rust - Bleni një Çelës Produkti 1-javor sot!

Jo aktualisht në dispozicion

Aksesi 1 Muaj

Vetëm hakerat më të përkushtuar do të mbretërojnë suprem në Rust - Bleni një Çelës Produkti 1-mujor sot!

$ 290.00

Blerja e Aksesit

Bleni mashtrimin kryesor të Rustit këtu në GamePron. Përfshihen të gjitha tiparet më dominuese të mundshme!

Gati për dominojnë me Rust WR Hack tonë?

⬤   Statusi: online