⬤   Statusi: online

GamePron Call of Duty Black Ops: Hack i Luftës së Ftohtë

Anëtarësohuni në nivelin më të lartë të hakerave përreth dhe bëhuni anëtar i GamePron sot!

Provoje tani

Aksesi 1 ditor

Shihni se çfarë ka të bëjë me COD Black Ops: Lufta e Ftohtë GamePron Hack! Bleni një çelës produkti 1-ditor sot.

$ 13.00

Blerja e Aksesit

Hyrja 1 javore

Mashtroni rrugën tuaj përmes radhëve me ne këtu në GamePron! Bleni një çelës produkti 1-javor sot.

$ 60.00

Blerja e Aksesit

Aksesi 1 Muaj

Hack in COD Black Ops: Lufta e Ftohtë për edhe më gjatë me GamePron! Bleni një çelës produkti 1-mujor sot.

$ 130.00

Blerja e Aksesit

Armiqtë tuaj nuk do të kenë as një shans për të reaguar me standardet e industrisë tonë të luftës së Ftohtë, dhe kjo është një garanci.

COD Black Ops: Lojë e Luftës së Ftohtë Informacione HackPron

COD Black Ops: Cold War GamePron është ekuivalenti i arit në industrinë e piraterisë, pasi nuk do të hasni shpesh një mjet për lojëra krejt të reja të kësaj cilësie. GamePron e bashkoi këtë mjet me ndihmën e zhvilluesve me përvojë të hackeve, dhe megjithëse nuk funksionon për Warzone, përsëri do t'u japë përdoruesve të Intel dhe AMD një nxitje të konsiderueshme në Luftën e Ftohtë. Ajo vjen në anglisht dhe mbështet GPU-të e bazuara në Nvidia / AMD, dhe ndërsa punon në Warzone, nuk ka për qëllim të përdoret gjatë lojës. Kundërshtarët tuaj nuk janë ndeshje për COD Black Ops: Game Fron e Luftës së Ftohtë!

Kombinueshmëria
Intel & AMD
Operimit të Sistemit
Windows 10 (1903 ~ 2004)
Gjuhe
Menuja angleze
Siguri
HWID I mbyllur

Vlerësimi i Hack: ✩

⬤   Statusi: online

Lehtësinë e përdorimit: ✩

karakteristika

Enemy dhe shoku i skuadrës ESP do t'ju lejojë t'i dalloni ato përmes mureve, me një ESP në distancë që t'ju paralajmëron se sa afër (ose larg) është objektivi. Lufta e Ftohtë Aimbot mund të personalizohet duke përdorur rrethin tonë FOV, konfigurimin e rregullueshëm të kockave kryesore dhe metodat e përparësisë së qëllimit. Aim Distance do t'u bëjë të ditur përdoruesve distancën e shkrepjeve të mundshme!

Visuals

  • Esp armike / miqĂ«sore
  • Distanca e armikut

aimbot

  • Aimbot me personalizim FOV & Smooth
  • QĂ«llimi i personalizueshĂ«m i çelĂ«sit
  • QĂ«llimi i rregullueshĂ«m i kockave
  • Distanca e synimit
  • Synoni metodat prioritare

TĂ« ndryshme

  • Mod parashikimi
  • Radari 2D
  • Synoni + punĂ« esp nĂ« mĂ«nyrĂ«n mumje.

Rreth COD Black Ops: Lufta e Ftohtë GamePron

GamePron ka qenë gjithmonë një markë që shoqërohet me hacks me cilësi të lartë, pavarësisht nga zhanri. Ne i qasemi të gjitha veglave tona me të njëjtin mentalitet që ofruesit e tjerë të hack-ut shpresojnë të arrijnë vetë, e cila është ajo që përqendrohet në cilësi. Përdoruesit tanë mund ta shohin vetë se sa i përkushtuar është GamePron për procesin e zhvillimit të çdo mjeti që ne nxjerrim, pasi prova është e drejtë para jush. Duke fituar akses në këtë mashtrim, do të jeni në gjendje të kontrolloni vetë ndeshjet! Niveli i aftësive i treguar nga shokët e skuadrës dhe kundërshtarët nuk ka rëndësi kur aktivizohet COD Black Ops: Cold War GamePron.

Blerja e Aksesit

Pse të përdorim COD Black Ops: Game Fron e Luftës së Ftohtë mbi ofruesit e tjerë?

Ofruesit e tjerë me të vërtetë nuk mund të kujdeseshin më pak për përdoruesit e tyre, prandaj ata nuk kanë asnjë problem me lëshimin e mjeteve që mezi plotësojnë standardet minimale. GamePron jo vetëm që do t'u ofrojë përdoruesve një mashtrim me cilësi të lartë të Luftës së Ftohtë, ne do ta bëjmë këtë me fleksibilitet. Ju duhet të zgjidhni sa kohë dëshironi të përdorni mjetet tona, por ne tashmë e dimë që do të tërhiqeni pas provës së parë. Zgjidhja e kundërshtarit tuaj përveç me nivele qesharake të saktësisë është e mundur me COD Black Ops: Cold War GamePron Cheat, por mos e merrni vetëm fjalën tonë për të. Bëhuni një anëtar i GamePron sot dhe ju mund të provoni të gjitha ato që Hacks tona të Luftës së Ftohtë kanë për të ofruar për veten tuaj.

Blerja e Aksesit
"
Jarod McpheePërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse nuk kam hakuar kurrë më parë, Gamepron e bëri të gjithë këtë një proces shumë të thjeshtë."

"
Aneesa CallahanPërdorues me përvojë

"Shumë më e butë se shumica e mjeteve të tjera që kam përdorur më parë, dhe më të fuqishme."

"
Alex BarrowHacker profesionist

"Si një haker profesionist kam shumë nevoja, të gjitha këto i plotëson Gamepron!"

"
Joan SilvaPërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse jam i ri në të gjitha këto, unë jam akoma shumë i kënaqur me rezultatet!"

"
Christopher VincentPërdorues me përvojë

"Hack-et nuk do të jenë gjithmonë të dobishme, përveç nëse jeni prej tyre nga Gamepron."

"
Lionët e RomësHacker profesionist

"Meqenëse nuk mund të mbështetem te shokët e mi të skuadrës, unë duhet të mbështetem te Gamepron për të mbetur konkurrues!"

"
Yousaf AminPërdoruesi për herë të parë

"Ju nuk duhet të jeni ekspert për të përdorur këto mjete, gjë që është një prekje e bukur."

"
Simon ChaneyPërdorues me përvojë

"Nga sa mund të them, Gamepron do të ketë një mjet për ju pavarësisht nga niveli i aftësive tuaja."

"
Nojus SniderHacker profesionist

"Mendoni për të gjitha ato fitore që mund të grumbulloni tani me një krisje Gamepron në anën tuaj!"

"
Calvin PricePërdoruesi për herë të parë

"Mos kini frikë të provoni këto mashtrime nëse jeni fillestar, pasi është shumë e thjeshtë."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Emmy RatcliffePërdorues me përvojë

"Vajzat haker bashkohen! Me Gamepron nuk më ndalon në të gjitha lojërat që dua."

"
Gemma JohnstonHacker profesionist

"Skena e piraterisë profesionale ka qenë në nevojë të dëshpëruar për një shërbim si Gamepron për mjaft kohë tani."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Meerab MirëPërdoruesi për herë të parë

"Ishte hera ime e parë duke hakuar dhe duhet ta pranoj, Gamepron i bëri gjërat LEHT!"

"
Myles ReidPërdorues me përvojë

"Si një haker me përvojë, është e sigurt të thuash Gamepron është ofruesi më i mirë në internet tani."

"
Alys WheelerHacker profesionist

"Pse të shqetësoheni me ato hacks dhe mashtrime të çmendura? Ju gjithmonë mund të mbështeteni në Gamepron për të kryer punën."

"
Daanish GreigPërdoruesi për herë të parë

"Nëse jeni një haker fillestar mos u shqetësoni, pasi Gamepron është i thjeshtë për t’u përdorur dhe për të përfituar."

"
Jaydan KavanaghPërdorues me përvojë

"Do të duhet të më mashtroni larg kompjuterit tim me këto mashtrime të aktivizuara!"

"
Miley EastwoodHacker profesionist

"Edhe pse ata më quajnë "Beastwood", kjo për shkak të mjeteve të mahnitshme nga Gamepron."

"
Jayda BarclayPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha shumë e frikësuar, por rezulton se Gamepron e bëri hackimin tepër të lehtë."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Jack DoddPërdorues me përvojë

"Unë e di se si funksionojnë hacks, që do të thotë se nuk kam asnjë problem t'i jap Gamepron një përmbledhje të shkëlqyeshme."

"
Catrina MckinneyHacker profesionist

"Nuk mund të kem asnjë gabim ndërsa pirateria dhe Gamepron është perfekte për këtë"

"
Artizanatit Sammy-JoPërdoruesi për herë të parë

"Mos lejoni që mendimi i piraterisë t'ju ndalojë të arrini qëllimet tuaja të lojërave."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Tiana OdlingHacker profesionist

"Ngjashëm me një verë të shkëlqyer, duket sikur Gamepron ka plakur ashtu si duhet për ne profesionistët."

"
SneekiBoi JacobsonPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim nuk dija çfarë të prisja, por përvoja e piraterisë ishte një përvojë e mrekullueshme!"

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Aurora AldredPërdorues me përvojë

"Pse dikush refuzon të përdorë Gamepron? Likeshtë si të refuzosh para falas!"

"
Caroline LivingstonHacker profesionist

"Unë kam pasur mjaft hacks & cheats pa shkëlqim, e cila është arsyeja pse unë gjithmonë dyqan në Gamepron."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Elodie McintyrePërdoruesi për herë të parë

"Ju mund të përfitoni nga këto mjete edhe nëse jeni fillestar si unë!"

"
Olly HumphriesHacker profesionist

"Gamepron ofron mashtrime të pazbuluara, që është gjithçka që kam dashur ndonjëherë."

"
Bronte BonnerPërdoruesi për herë të parë

"Pavarësisht nëse është një Aimbot ose Wallhack / ESP, Gamepron do të ketë diçka që ju kërkoni."

"
Joanne MerrittPërdorues me përvojë

"Hakerat me përvojë dhe me përvojë do të duan ende atë që Gamepron ka për të ofruar."

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Millie CortezHacker profesionist

"Pse nuk do të dëshironit të hakonit me Gamepron? Ata e kryejnë punën siç duhet."

"
Mjegullt NievesPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha skeptik, por mësova shumë shpejt që Gamepron është më i miri."

"
Arnold BowersHacker profesionist

"Pjesa më e mirë për Gamepron duhet të jetë e gjithë shkathtësia që ata kanë për të ofruar."

"
Ema WalshPërdorimi i herës së parë

"Unë prisja të hidhesha te ujqërit, por Gamepron e bëri procesin e shkarkimit / instalimit shumë të thjeshtë."

"
Hanna KinneyPërdorues me përvojë

"Ndërsa shumica e zhvilluesve të hakut do të më linin të kalbet, mbështetja ndaj klientit më ndihmoi!"

"
Dominik YuHacker profesionist

"Kur kam pyetje mund të pres që Mbështetja e Klientit të më japë ndihmën e nevojshme!"

"
Shigjetari GarrettPërdoruesi për herë të parë

"Si një përdorues për herë të parë, Gamepron e bëri shumë të lehtë për të kuptuar se si funksionon pirateria."

"
Arley GrahamPërdorues me përvojë

"Me karakteristika të mahnitshme dhe një pikë të shkëlqyeshme çmimi për t'u marrë parasysh, Gamepron mund të jetë në diçka."

"
Fusha e VerësHacker profesionist

"Lëreni profesionistët! Po shkatërroj njerëzit me të gjitha këto mashtrime dhe mashtrime."

"
Issa VargasPërdorues me përvojë

"Askush nga miqtë e mi nuk luan lojëra video, dhe unë duhet të përdorë Gamepron për të qëndruar konkurrues!"

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Kellan HessPërdoruesi për herë të parë

"Ka shumë lojëra për të zgjedhur këtu në Gamepron, kështu që nuk ka asnjë arsye për të refuzuar ndihmën e tyre."

"
Henri WardlePërdorues me përvojë

"Mendova se isha "njeriu i madh në kampus", kjo derisa të përdorja Gamepron!"

"
Lucas CostaHacker profesionist

"Ju do të humbni kaq shumë mundësi nëse nuk përfitoni nga Gamepron!"

"
Jusha PapaPërdorues me përvojë

"Ne nuk mund të jemi të gjithë të shkëlqyeshëm! Kjo përveç nëse të gjithë po përdorin Gamepron për të ecur përpara."

Menyja në lojë

Një nga aspektet më të neglizhuara të çdo sulmi në treg duhet të jetë menuja në lojë, e cila është lidhja e drejtpërdrejtë midis përdoruesve dhe vetë mjeteve. Nëse nuk keni një menu të besueshme në lojë që ju lejon të konfiguroni cilësimet tuaja të kollitjes, do të verboheni! GamePron ka një menu të plotë në lojë që ju lejon të personalizoni përvojën e kollitjes nga lart poshtë, e cila mund të jetë kritike për suksesin tuaj në një lojë si COD Black Ops: Lufta e Ftohtë. Ju gjithashtu dëshironi të siguroheni që hackimi po funksionon në një mënyrë delikate, gjë që mund të bëhet vetëm me një cilësim të personalizuar hackimi. Ju mund të krijoni një proces të personalizuar të hakimit me GamePron!

Blerja e Aksesit
Hack i Lojërave të Luftës së Ftohtë (1)
Hack i Lojërave të Luftës së Ftohtë (1)

Fotografitë në lojë

FAQ

P1. A është kjo mashtrim e lehtë për t'u përdorur?

A1 Ky mashtrim është shumë i lehtë dhe i thjeshtë për t’u përdorur. Ekzekutoni kutinë> Ekzekutoni lojën> Rregullo cilësimet tuaja> Luaj.

P2. A është kjo provë mashtrimi?

A2 Po, mund të transmetosh me këtë mashtrim dhe nuk do të jetë i dukshëm për shikuesit.

P3. A është mashtrimi i Brendshëm apo i Jashtëm?

A3 Ky mashtrim është i Jashtëm.

P4. A duhet të çaktivizoj mbrojtjen dhe anti-virusin për të përdorur mashtrimin?

A4 Importantshtë e rëndësishme që mbrojtja të jetë me aftësi të kufizuara, veçanërisht boot-i i sigurt në BIOS që të jetë në gjendje ta përdorë këtë mashtrim pasi që të mos e kesh të paaftë do të përfundojë duke dhënë Gabim gjatë lëshimit.

P5. A vjen me Hwid Spoofer?

A5. Jo, kjo mashtrim nuk përfshin një mashtrues të shpejtë. Ne ofrojmë një spoofer të veçantë hwid për COD

P6. A mund të luaj në rezolucion të ekranit të plotë?

A6. Po, ky produkt mund të përdoret në çdo mënyrë të ekranit të dritares, në kundërshtim me modelin e mëparshëm të Warzone.

P7. A mund të përdor kontrollues?

A7 Po, por qëllimi ka nevojë për remap me një mjet remap.

Provoje tani

Aksesi 1 ditor

Shihni se çfarë ka të bëjë me COD Black Ops: Lufta e Ftohtë GamePron Hack! Bleni një çelës produkti 1-ditor sot.

$ 13.00

Blerja e Aksesit

Hyrja 1 javore

Mashtroni rrugën tuaj përmes radhëve me ne këtu në GamePron! Bleni një çelës produkti 1-javor sot.

$ 60.00

Blerja e Aksesit

Aksesi 1 Muaj

Hack in COD Black Ops: Lufta e Ftohtë për edhe më gjatë me GamePron! Bleni një çelës produkti 1-mujor sot.

$ 130.00

Blerja e Aksesit

Bleni një çelës produkti tuajin sot dhe provoni atë që ofron GamePron! Mashtrimet më të besueshme të Luftës së Ftohtë në internet janë vetëm një klik larg.

Gati për dominojnë me COD BO GamePron tonë Hack?

⬤   Statusi: online