PUBG Hacks

Të gjitha Packs PUBG që ju nevojiten, të tilla si Aimbot, Wall Hack, ESP, Pa tërheqje, dhe shumë më tepër. Me më shumë karakteristika se çdo ofrues tjetër i hakut përreth, kjo është ajo që na bën zhvilluesi më i mirë i hackeve PUBG në internet.

JUMP TE Hacks

Tashmë keni blerë një PUBG Hack? Gjeni hapat e ardhshëm këtu

Ju lutemi vini re: Para se të blini hacks tona PUBG, sigurohuni që mjeti që po kërkoni të blini është azhurnuar së fundmi ose është akoma në internet. Ndërsa ne jemi gjithmonë duke azhurnuar mjetet tona, ka një vonesë në kohën e dorëzimit në disa situata; ndërsa është zakonisht i menjëhershëm, mund të zgjasë edhe disa orë. Të gjitha mjetet tona janë HWID të kyçura, që do të thotë që mund t'i përdorni vetëm në një kompjuter - sigurohuni që kompjuteri juaj është i pajtueshëm me të gjitha mjetet tona paraprakisht gjithashtu. Asnjë rimbursim nuk do të jepet sapo SHIKONI çelësin e produktit!

Të zgjedhurit tanë PUBG Hacks

PUBG Hacks, Aimbot, Norecoil, ESP, Wall Hacks & Më shumë

BLACK Hack

Mëso më shumë

Nvidia Hack

Mëso më shumë

INTEL Hack

Mëso më shumë

Paw Hack

Mëso më shumë

WR Hack

Mëso më shumë

Gamepron nuk rinovon automatikisht produktet. Kjo është një pagesë e vetme. Gamepron vetëm automatikisht rinovon anëtarësimet VIP, ju mund ta anuloni në çdo kohë.
Gamepron nuk ruan detajet e kartës së kreditit. Ato përpunohen përmes procesorëve tanë të pagesave.

Blej PUBG Hacks në 4 Hapat

PUBG Hacks, Aimbot, Norecoil, ESP, Wall Hacks & Më shumë

1

Zgjidhni lojën që dëshironi të luani

Zgjidhni lojën që dëshironi të hakoni, pasi kemi shumë zgjedhje këtu në Gamepron.

2

Zgjidhni hack që i përshtatet nevojës tuaj

Shikoni për sulmin që i përshtatet më mirë nevojave tuaja dhe blini një çelës produkti në përputhje me rrethanat!

3

Paguani duke përdorur procesorin tonë ekskluziv të pagesave

Të gjitha pagesat që bëhen këtu në Gamepron trajtohen nga procesori ynë i pagesave tepër i sigurt.

4

Fitoni akses te çelësi juaj dhe Shkarkoni PUBG Hacks!

Pasi të keni blerë hyrjen në një çelës produkti, mund ta përdorni për të shkarkuar menjëherë PUBG Hacks.

Pse të përdorim Gamepron PUBG Hacks?

PUBG është një lojë që do të bëjë që ju vetë të mendoni të dytën, por përdorimi i PUBG Hacks pothuajse do të sigurojë suksesin tuaj në çdo ndeshje. Gamepron është i përkushtuar për t'u ofruar përdoruesve një përvojë ekskluzive që jo vetëm do t'i lejojë ata të fitojnë më shumë ndeshje PUBG por gjithashtu vetëm të shijojnë kohën e tyre duke luajtur lojë gjithashtu. Ju keni për qëllim të argëtoheni dhe të relaksoheni ndërsa luani lojëra video, por nganjëherë dëshironi ta përdorni atë si një rrugë konkurruese dhe të liroheni - këtu hyjnë në lojë Packs tona PUBG, pasi edhe lojtarët më fillestarë ende mund të përputhen me lojtarë të aftë dhe të dalë me një fitore.

Ndërsa disa do të zhgënjehen kur mashtrojnë, gjithmonë do të ketë një grup njerëzish që bëjnë gjithçka që duhet për të fituar! Ka shumë për të respektuar në lidhje me dëshirën për të fituar të gjitha ndeshjet tuaja, dhe megjithëse shokët tuaj të skuadrës mund të mos e dinë këtë, përdorimi i PUBG Hacks tanë madje do t'i ndihmojë ata.

Karakteristikat e disponueshme në PUBG Hack tonë nuk mund të përsëriten, dhe megjithëse do të shihni shumë haqe të tjerë që pretendojnë të bëjnë të njëjtën gjë, asnjëri prej tyre nuk do ta bëjë këtë me nivelin e cilësisë që mund të përjetoni këtu në Gamepron. Ne nuk po përpiqemi të nxjerrim mashtrime dhe të marrim sa më shumë fitim të jetë e mundur sepse nëse do të ishte kështu, nuk do të kishim një numër të kufizuar lojërash elektronike në dispozicion për hacks tona! Ne vetëm duam që lojtarët më të përkushtuar përreth të përdorin mashtrimet tona, sepse ne e dimë se sa të fuqishëm mund të jenë ata - nëse doni t'i përkushtoheni vetes për të fituar çdo ndeshje të mundshme të PUBG, blerja e një çelësi produkti dhe shkarkimi i PUBG Hack tonë është një vend i shkëlqyeshëm për të filluar .

Përdorimi i PUBG ESP tonë ju lejon të mbani skedarë mbi lëvizjen e armikut dhe të kuptoni se ku do të shkojnë më pas. Nëse mund të mendoni paraprakisht dhe të dini se çfarë rruge do të ndjekin, mund t'i mposhtni deri atje - këtu ju mund të kaloni në PUBG Aimbot dhe t'i dëboni në "mbretërinë e hijeve".

  • Hack Muri PUBG (ESP)
  • Informacioni i lojtarit PUBG ESP (Emri, shiritat shëndetësorë, distanca)
  • PUBG Pika ESP me filtra
  • PUBG Aimbot
  • Sinjalizime paralajmëruese të armikut PUBG
  • Modaliteti i super kërcimit PUBG (nuk ka dëmtime në rënie kur aktivizohet).
  • Kocka PUBG & çelësi i synimit i konfigurueshëm.
  • Kompensatori i tërheqjes së PUBG
hak pubg
hak pubg
kolltuk pubg

optimale PUBG Kollitem karakteristika

PUBG Hacks, Aimbot, Norecoil, ESP, Wall Hacks & Më shumë

Hack Muri PUBG (ESP)

Përdorimi i PUBG Hack ju lejon të keni akses në zgjedhjen tonë ekskluzive të PUBG ESP, të gjitha këto ju lejojnë të studioni lëvizjen e kundërshtarit tuaj me lehtësi.

Informacioni i lojtarit PUBG ESP (Emri, shiritat shëndetësorë, distanca)

Ndërsa shumica e ofruesve të hack nuk do t'ju japin shumë për të punuar, ne kemi mundësi ESP si emrat e lojtarëve, shiritat shëndetësorë, madje edhe distancën e tyre!

PUBG Pika ESP me filtra

Artikulli ESP ju lejon të dalloni kërcënime në formën e armëve speciale, si dhe eksplozivë dhe filtra të tjerë të artikujve ESP të disponueshëm në PUBG Hack.

PUBG Aimbot

Ata që gjuajnë me më shumë saktësi do të fitojnë, është kaq e thjeshtë. Përdorni aimbot-in tonë PUBG për ta kthyer kafkën e kundërshtarit tuaj në djathë zviceran!

PUBG Bullet pista (efektive në distanca të shkurtra dhe të mesme)

Ndjekja e plumbave për të pasur një pamje të qartë të kundërshtarit tuaj është gjithmonë optimale në situata në distancë të shkurtër / në mes, prandaj ne e kemi përfshirë atë në PUBG Hack.

Sinjalizime paralajmëruese të armikut PUBG

Të sëmurë nga të shtënat nga prapa? It'sshtë një problem me të cilin merremi të gjithë, dhe një mund të shmangni përdorimin e funksionit tonë të Paralajmërimit.

Modaliteti i super kërcimit PUBG (nuk ka dëmtime në rënie kur aktivizohet)

Modaliteti Super Kërcim i vë gjërat në perspektivë, pasi ndonjëherë ju duhet të bëni gjithçka që duhet për të fituar. Asnjë dëmtim nga rënia nuk është shpëtues në një lojë si PUBG!

Kocka PUBG & çelësi i synimit i konfigurueshëm

PUBG Aimbot ynë është i pajisur me prioritizimin e kockave dhe shumë opsione të tjera të konfigurueshme, duke ju dhënë një përvojë të zakonshme të piraterisë sa herë që dëshironi.

PUBG aimbot kontrollon dukshëm

Kontrollet vizuale janë gjithmonë të këndshme kur bëhet fjalë për një aimbot të PUBG, pasi do ta dini se ku janë armiqtë edhe më të shpejtë! Bleni një çelës produkti sot.

Kompensatori i tërheqjes së PUBG

Heqja dhe kompensimi i tërheqjes janë në dispozicion brenda PUBG Hack tonë, edhe një arsye tjetër pse kaq shumë lojtarë kanë besuar te Gamepron.

Bëhuni lojtari më i mirë i PUBG me Gamepron

 

Sa herë e keni gjetur veten ulur në pjesën e poshtme të tabelës së klasifikimeve pasi ka përfunduar një ndeshje? Lojtarët në të gjithë botën kanë ndjerë thumbimin e mprehtë të zhgënjimit që vjen me humbjen e një ndeshjeje PUBG, veçanërisht nëse jeni në rrethin e fundit dhe këmisha juaj është njomur me djersë. Gamepron po ndryshon lojën, një haker në një kohë, dhe është koha të vendosni se në cilën anë jeni.

Gati për dominojnë Çdo lojë?
"
Jarod McpheePërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse nuk kam hakuar kurrë më parë, Gamepron e bëri të gjithë këtë një proces shumë të thjeshtë."

"
Aneesa CallahanPërdorues me përvojë

"Shumë më e butë se shumica e mjeteve të tjera që kam përdorur më parë, dhe më të fuqishme."

"
Alex BarrowHacker profesionist

"Si një haker profesionist kam shumë nevoja, të gjitha këto i plotëson Gamepron!"

"
Joan SilvaPërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse jam i ri në të gjitha këto, unë jam akoma shumë i kënaqur me rezultatet!"

"
Christopher VincentPërdorues me përvojë

"Hack-et nuk do të jenë gjithmonë të dobishme, përveç nëse jeni prej tyre nga Gamepron."

"
Lionët e RomësHacker profesionist

"Meqenëse nuk mund të mbështetem te shokët e mi të skuadrës, unë duhet të mbështetem te Gamepron për të mbetur konkurrues!"

"
Yousaf AminPërdoruesi për herë të parë

"Ju nuk duhet të jeni ekspert për të përdorur këto mjete, gjë që është një prekje e bukur."

"
Simon ChaneyPërdorues me përvojë

"Nga sa mund të them, Gamepron do të ketë një mjet për ju pavarësisht nga niveli i aftësive tuaja."

"
Nojus SniderHacker profesionist

"Mendoni për të gjitha ato fitore që mund të grumbulloni tani me një krisje Gamepron në anën tuaj!"

"
Calvin PricePërdoruesi për herë të parë

"Mos kini frikë të provoni këto mashtrime nëse jeni fillestar, pasi është shumë e thjeshtë."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Emmy RatcliffePërdorues me përvojë

"Vajzat haker bashkohen! Me Gamepron nuk më ndalon në të gjitha lojërat që dua."

"
Gemma JohnstonHacker profesionist

"Skena e piraterisë profesionale ka qenë në nevojë të dëshpëruar për një shërbim si Gamepron për mjaft kohë tani."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Meerab MirëPërdoruesi për herë të parë

"Ishte hera ime e parë duke hakuar dhe duhet ta pranoj, Gamepron i bëri gjërat LEHT!"

"
Myles ReidPërdorues me përvojë

"Si një haker me përvojë, është e sigurt të thuash Gamepron është ofruesi më i mirë në internet tani."

"
Alys WheelerHacker profesionist

"Pse të shqetësoheni me ato hacks dhe mashtrime të çmendura? Ju gjithmonë mund të mbështeteni në Gamepron për të kryer punën."

"
Daanish GreigPërdoruesi për herë të parë

"Nëse jeni një haker fillestar mos u shqetësoni, pasi Gamepron është i thjeshtë për t’u përdorur dhe për të përfituar."

"
Jaydan KavanaghPërdorues me përvojë

"Do të duhet të më mashtroni larg kompjuterit tim me këto mashtrime të aktivizuara!"

"
Miley EastwoodHacker profesionist

"Edhe pse ata më quajnë "Beastwood", kjo për shkak të mjeteve të mahnitshme nga Gamepron."

"
Jayda BarclayPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha shumë e frikësuar, por rezulton se Gamepron e bëri hackimin tepër të lehtë."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Jack DoddPërdorues me përvojë

"Unë e di se si funksionojnë hacks, që do të thotë se nuk kam asnjë problem t'i jap Gamepron një përmbledhje të shkëlqyeshme."

"
Catrina MckinneyHacker profesionist

"Nuk mund të kem asnjë gabim ndërsa pirateria dhe Gamepron është perfekte për këtë"

"
Artizanatit Sammy-JoPërdoruesi për herë të parë

"Mos lejoni që mendimi i piraterisë t'ju ndalojë të arrini qëllimet tuaja të lojërave."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Tiana OdlingHacker profesionist

"Ngjashëm me një verë të shkëlqyer, duket sikur Gamepron ka plakur ashtu si duhet për ne profesionistët."

"
SneekiBoi JacobsonPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim nuk dija çfarë të prisja, por përvoja e piraterisë ishte një përvojë e mrekullueshme!"

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Aurora AldredPërdorues me përvojë

"Pse dikush refuzon të përdorë Gamepron? Likeshtë si të refuzosh para falas!"

"
Caroline LivingstonHacker profesionist

"Unë kam pasur mjaft hacks & cheats pa shkëlqim, e cila është arsyeja pse unë gjithmonë dyqan në Gamepron."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Elodie McintyrePërdoruesi për herë të parë

"Ju mund të përfitoni nga këto mjete edhe nëse jeni fillestar si unë!"

"
Olly HumphriesHacker profesionist

"Gamepron ofron mashtrime 100% të pazbuluara, që është gjithçka që kam dashur ndonjëherë."

"
Bronte BonnerPërdoruesi për herë të parë

"Pavarësisht nëse është një Aimbot ose Wall Hack / ESP, Gamepron do të ketë diçka që ju kërkoni."

"
Joanne MerrittPërdorues me përvojë

"Hakerat me përvojë dhe me përvojë do të duan ende atë që Gamepron ka për të ofruar."

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Millie CortezHacker profesionist

"Pse nuk do të dëshironit të hakonit me Gamepron? Ata e kryejnë punën siç duhet."

"
Mjegullt NievesPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha skeptik, por mësova shumë shpejt që Gamepron është më i miri."

"
Arnold BowersHacker profesionist

"Pjesa më e mirë për Gamepron duhet të jetë e gjithë shkathtësia që ata kanë për të ofruar."

"
Ema WalshPërdorimi i herës së parë

"Unë prisja të hidhesha te ujqërit, por Gamepron e bëri procesin e shkarkimit / instalimit shumë të thjeshtë."

"
Hanna KinneyPërdorues me përvojë

"Ndërsa shumica e zhvilluesve të hakut do të më linin të kalbet, mbështetja ndaj klientit më ndihmoi!"

"
Dominik YuHacker profesionist

"Kur kam pyetje mund të pres që Mbështetja e Klientit të më japë ndihmën e nevojshme!"

"
Shigjetari GarrettPërdoruesi për herë të parë

"Si një përdorues për herë të parë, Gamepron e bëri shumë të lehtë për të kuptuar se si funksionon pirateria."

"
Arley GrahamPërdorues me përvojë

"Me karakteristika të mahnitshme dhe një pikë të shkëlqyeshme çmimi për t'u marrë parasysh, Gamepron mund të jetë në diçka."

"
Fusha e VerësHacker profesionist

"Lëreni profesionistët! Po shkatërroj njerëzit me të gjitha këto mashtrime dhe mashtrime."

"
Issa VargasPërdorues me përvojë

"Askush nga miqtë e mi nuk luan lojëra video, dhe unë duhet të përdorë Gamepron për të qëndruar konkurrues!"

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Kellan HessPërdoruesi për herë të parë

"Ka shumë lojëra për të zgjedhur këtu në Gamepron, kështu që nuk ka asnjë arsye për të refuzuar ndihmën e tyre."

"
Henri WardlePërdorues me përvojë

"Mendova se isha "njeriu i madh në kampus", kjo derisa të përdorja Gamepron!"

"
Lucas CostaHacker profesionist

"Ju do të humbni kaq shumë mundësi nëse nuk përfitoni nga Gamepron!"

"
Jusha PapaPërdorues me përvojë

"Ne nuk mund të jemi të gjithë të shkëlqyeshëm! Kjo përveç nëse të gjithë po përdorin Gamepron për të ecur përpara."

PUBG Aimbot

Mendoni se sa herë saktësia juaj ju ka dobësuar në kohën e përtypjes, pasi të vetmit njerëz që do të mbeten në rrethin e fundit do të jenë ata që e meritojnë më shumë (me disa mashtrues të hedhur në përzierje). Kur e dini që rrethi i fundit do të mbushet me lojtarë të aftë, e vetmja mundësi që keni është duke e qëlluar atë - fitimi i përleshjeve me armë në PUBG duhet të jetë pa dyshim aspekti më i rëndësishëm i lojës. Nëse nuk mund të fitoni një përleshje me armë, nuk do të keni shumë sukses; për kaq jemi të sigurt! Kur dëshironi të dini se plumbat tuaj kanë qëllime fatale me çdo goditje, përdorimi i aimbot-it tonë PUBG do të jetë basti juaj më i mirë.

Me karakteristika si Prioritizimi i Kockave dhe Auto-Synimi / Zjarri, kundërshtarët tuaj do të ndoten vetë kur të shohin emrin tuaj në burimin e vrasjes. Nuk ka kohë për të menduar në një lojë si PUBG, kështu që saktësia që do të bëni gjatë përdorimit të aimbotit tonë PUBG do të ndryshojë plotësisht mënyrën tuaj të lojës.

PUBG ESP dhe Wallhack

Lojërat video janë krijuar për të shpërblyer ata që kanë luajtur më gjatë dhe për të kuptuar konceptin e lojës, por nuk ka rëndësi se sa kohë keni luajtur PUBG kur aktivizohen PUBG ESP dhe Wallhack. Ju gjithmonë do ta dini kur armiku po përpiqet t'ju përgatisë për një pritë, pasi mund të përdorni "vizionin tuaj me rreze x" për të parë pothuajse gjithçka - sipërfaqet e errëta dhe të ngurta nuk janë në përputhje me të tjerët si PUBG ESP .

Ju mund të shihni të gjitha llojet e gjërave kur e keni të aktivizuar këtë veçori, siç është emri i armiqve dhe madje edhe sa shëndet i kanë lënë! Megjithatë, ky është vetëm fillimi, pasi filtrat e artikujve dhe opsionet e tjera të ESP si armët dhe eksplozivët janë në dispozicion edhe në kollitjen tonë PUBG. Ne jo vetëm që përplasëm së bashku një mjet që përbëhet vetëm nga një aimbot me cilësi të dobët dhe një krisje pa shkëlqim muri, ne nxorëm armët e mëdha për këtë (pa fjalë shkrimi!).

Gjurmë këmbësh, Dëmtimi i Lartë dhe Hack në Distancë

Ndiqni armiqtë tuaj me funksionin tonë të Gjurmës, e cila funksionon siç sugjeron emri. Ju do të jeni në gjendje të gjurmoni armiqtë tuaj duke ndjekur gjurmët e hapura që krijon hack-u ynë; ju gjithashtu mund të aktivizoni tiparin e Dëmtimit të Lartë dhe të grumbulloni vrasjet në një mënyrë më natyrale. Hakimet në distancë janë veçanërisht të dobishme në një lojë si PUBG, pasi nuk e dini kur një armik do t'ju vijë nga prapa! Me një Hack Distance të aktivizuar, ju gjithmonë mund të shihni se sa i afërt është një armik me vendndodhjen tuaj - e vetmja kohë kur dikush do të afrohet, është kur ju dëshironi.

Shkaktimi i më shumë dëmit është i dobishëm për disa arsye të dukshme, e para është që armiqtë tuaj nuk po shkojnë në asnjë nga përleshjet tuaja me avantazh. Ju do të keni epërsinë në çdo betejë të vetme që zhvillohet, dhe nganjëherë vetëm kjo mund të jetë e mjaftueshme për të siguruar fitoren tuaj.

Hakera dhe mashtrime të tjera të PUBG

Nëse nuk jeni plotësisht të sigurt se çfarë po kërkoni në një sulm në PUBG, thjesht dijeni që Gamepron ka gjithçka dhe gjithçka që ju nevojitet. Ne kemi zhvilluar hacks në mënyrë profesionale për një kohë të gjatë, dhe me kalimin e viteve kemi qenë në gjendje të ndërtojmë një sistem që na lejon të lëshojmë mashtrime me cilësi më të lartë të mundshme. Ju dëshironi të keni një avantazh në një lojë si PUBG, por personi mesatar nuk ka kohë të mjaftueshme për të grihë aftësitë e tij dhe për të luajtur rregullisht.

Pavarësisht nëse thjesht po përpiqeni të trolloni njerëz ose jeni lodhur vërtet duke humbur shumicën e ndeshjeve tuaja PUBG, ju mund të mbështeteni tek ne këtu në Gamepron për t'ju çuar në tokën e premtuar. Pse të humbni gjithë atë kohë duke praktikuar kur thjesht mund të blini një nga çelësat tanë të produktit dhe të konkurroni me lojtarët më të mirë në planet? Mund të hani të gjitha darkat e pulës që dëshironi kur keni të aktivizuar Gamepron PUBG Hack, kështu që mos hezitoni - blini një çelës produkti dhe filloni sot.

e bëra më shpesh
Packs PUBG pyetjet

PUBG Hacks, Aimbot, Norecoil, ESP, Wall Hacks & Më shumë

Pse Hacks tona PUBG

Hack-et tona PUBG janë të ndryshme, megjithëse mund të tingëllojë klishe. Juve nuk ju është dhënë vetëm aksesi në disa hacks të nivelit të ulët kur vendosni të mashtroni me Gamepron, pasi do të punoni me mjete ekskluzive që
janë në dispozicion vetëm për një numër të kufizuar të përdoruesve. Zhvilluesit e tjerë të hack mund të nxjerrin hacks me cilësi të ulët, por ne gjithmonë do të përqendrohemi në sjelljen e një mjeti të besueshëm në tryezë.

Pse PUBG Aimbot

Aimboti i duhur i PUBG do t'ju fitojë lojra menjëherë, pasi do të jeni në gjendje të qëlloni me më shumë saktësi se çdo lojtar tjetër në hollin tuaj. Ka shumë pak njerëz në Tokë që mund të thonë se kanë saktësinë e një roboti pa ndihmën e mjetit, fatmirësisht ju jeni lloji i personit që nuk e ka mendjen të mashtrojë për të dalë përpara (apo jo?).

Pse PUBG ESP-ja jonë

Përdorimi i një PUBG ESP është forma më efektive e mbajtjes së skedave ndaj armikut tuaj, pasi ato nuk mund të fshihen kur shihni mirë nëpër sipërfaqe të forta dhe të errëta. Ju do të jeni në gjendje të shihni emrat e lojtarëve, si dhe sa shëndet të tyre kanë mbetur dhe madje edhe çfarë armësh po përdorin - nëse kjo nuk është informacion i mjaftueshëm, ka shumë mundësi të tjera ESP për të zgjedhur .

Pse Hack-u i Murit PUBG

Wall Hack ynë është plotësisht i pazbuluar dhe ju lejon të keni dorën e sipërme pa rrezikuar llogarinë tuaj. Ekrani nuk është i mbushur me informacione të rastit kur keni ndezur PUBG Wall Hack, pasi gjithçka që shihni do të jetë e dobishme - Gamepron ju jep gjithçka që kërkohet për të fituar!

Pse PUBG Norecoil ynë

PUBG është një lojë shumë e pafalshme, që do të thotë se do ta gjesh veten duke ulëritur në ekran për shkak të shqetësimit më të vogël. Me sa u tha, tërheqja është një shqetësim masiv, por gjithashtu mund ta hiqni ndërsa përdorni PUBG Hack tonë. Edhe me aktivizimin e aimbot, gjuajtjet tuaja do të qëndrojnë të sakta dhe të afta për të nxjerrë lojtarët më të aftë në hollin tuaj.

Si të shkarkoni hacks më të mira PUBG?

Ne ju lejojmë të përdorni akseset tona duke përdorur çelësat e produkteve, të gjitha këto ju lejojnë të përdorni një vend të veçantë Gamepron për lojërat tuaja të preferuara. Hack-et tona PUBG mund të shkarkohen menjëherë pasi të keni blerë dhe aktivizuar çelësin e produktit tuaj, pavarësisht nga afati kohor që keni zgjedhur.

Pse hacket tuaja PUBG janë më të shtrenjta se të tjerët

Hack-et tona PUBG janë plotësisht të pazbuluara, që do të thotë se llogaria juaj nuk do të rrezikohet ndërsa mashtroni. Shumica e ofruesve do të thonë se ata kanë mbrojtje anti-mashtrim dhe ju përfundoni duke u ndaluar pavarësisht, por ne me të vërtetë ofrojmë mashtrime 100% të pazbuluara. Jo vetëm kaq, por mashtrimet tona janë në dispozicion mbi një bazë ekskluzive.

Çfarë afatesh kohore keni?

Ne kemi çelësa produkti që janë të përshtatshëm për të gjithë! Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar një çelës ditor, javor, apo edhe mujor, ne mund t'ju ndihmojmë t'ju shërbejmë në maksimumin e aftësive tona. Ne nuk duam të kufizojmë përdoruesit tanë dhe kjo është arsyeja pse ne i mbajmë gjërat fleksibël, duke ju lejuar të blini akses në kohën e caktuar që keni zgjedhur.

Të zgjedhurit tanë PUBG Hacks

PUBG Hacks, Aimbot, Norecoil, ESP, Wall Hacks & Më shumë

BLACK Hack

Mëso më shumë

Nvidia Hack

Mëso më shumë

INTEL Hack

Mëso më shumë

Paw Hack

Mëso më shumë

WR Hack

Mëso më shumë

Gamepron nuk rinovon automatikisht produktet. Kjo është një pagesë e vetme. Gamepron vetëm automatikisht rinovon anëtarësimet VIP, ju mund ta anuloni në çdo kohë.
Gamepron nuk ruan detajet e kartës së kreditit. Ato përpunohen përmes procesorëve tanë të pagesave.

Mbresëlënës PUBG Kollitem karakteristika

PUBG Hacks, Aimbot, Norecoil, ESP, Wall Hacks & Më shumë

Bashkohuni me Revolucionin Hack Tani