⬤   Statusi: PĂ«rditĂ«simi

Putër PUBG Hack

Mashtrimi ynë PAW PUBG është po aq i mirë sa çdo tjetër, prandaj përdoruesit ende mbështeten tek ai për t'i mbajtur ata në krye të lojës.

Provoje tani

Aksesi 1 ditor

Fitoni hyrjen në Pamjen e mahnitshme PUBG PAW duke përdorur një Çelës Produkti 1-Ditor

$ 13.00

Blerja e Aksesit

Hyrja 1 javore

Keni nevojë për pak më shumë ndihmë? Pritni edhe më gjatë duke blerë një Çelës Produkti 1-Javor!

Jo aktualisht në dispozicion

Aksesi 1 Muaj

Bëhuni një nga përdoruesit më të përkushtuar të Gamepron me një Çelës Produkti 1-Mujor

Jo aktualisht në dispozicion

Me të gjitha tiparet e mahnitshme që kemi paketuar në këtë PUBG Hack, do të jetë një befasi kur dikush më në fund arrin të ju nxjerrë jashtë (e cila do të jetë një dukuri e rrallë, ki kujdes!).

Informacione për Pack Hack PUBG

PUBG PAW vë fuqinë në duart tuaja përmes integrimit pa ndërprerje të të gjitha veçorive më të përdorura të PUBG Hack. Nuk ka mbetur asnjë gur pa lëvizur kur bëhet fjalë për këtë mjet dhe kjo është arsyeja pse kaq shumë përdorues tanë të Gamepron janë mësuar me të. Çdo mjet ka një ndjesi të ndryshme, dhe PUBG PAW Hack nuk është ndryshe! Lajmi i mirë është se ky mashtrim është po aq i mirë sa çdo tjetër që do të gjeni në Gamepron, duke e bërë atë të përshtatshëm për këdo që kërkon të fitojë një avantazh ndërsa luan PUBG.

Kombinueshmëria
Intel & AMD
Operimit të Sistemit
Windows 10 (1903 ~ 2004)
Gjuhe
Menuja angleze
Siguri
HWID I mbyllur

Vlerësimi i Hack: ✩

⬤   Statusi: PĂ«rditĂ«simi

Lehtësinë e përdorimit: ✩

karakteristika

PUBG është mjaft i ashpër siç është, prandaj pse të mos i bëni gjërat pak më të lehta? Hack-u ynë PUBG PAW përmban tipare si Enemy ESP (Kuti dhe kocka), Informacione të Armikut, Artikull ESP, Aimbot, Radar 2D, dhe madje edhe më shumë! Të gjitha tiparet tuaja të preferuara janë përfshirë brenda, me veçori shtesë në krye.

Visuals

  • Armiku ESP (kuti dhe kockĂ«)
  • Informacioni i Armikut (Emri, ShĂ«ndeti, Distanca)
  • Artikulli ESP me filtra

aimbot

  • Aimbot i rregullueshĂ«m FOV
  • Kontroll i dukshĂ«m
  • NdĂ«rroni kockĂ«n e Aimbot

TĂ« ndryshme

  • Radari 2D
  • Shfaq spektatorin

Rreth PUBG Paw

Ju mund të përdorni PUBG PAW Hack për të trajtuar armiqtë tuaj si pengje në një tabelë shahu. Me Qëllimin e Qetë dhe Priorizimin e Kockave, nuk ka asnjë shans të humbni asnjë nga shkrepjet tuaja - futja në përleshje me armë do të jetë një ikje relaksuese për ju tani! Ju tashmë e dini që do të fitoni kur PUBG PAW Hack ynë të jetë i aktivizuar, veçanërisht kur konsideroni që Radari 2D dhe Aimbot të punojnë së bashku pa probleme. I nuhatni armiqtë tuaj me Radarin dhe pastaj i armatosni me nxitim! Çelësi i Automatizuar i Armës është gjithashtu i pranishëm për kur nuk keni municion, si dhe Modaliteti i Kontrollit dhe Luftimit të Dukshëm.

Blerja e Aksesit

Pse të përdorësh PUBG PAW mbi ofruesit e tjerë?

Ju punoni shumë për paratë tuaja, përse të shqetësoheni duke i shpenzuar në PUBG Hack të dobëta? Ju gjithmonë mund të blini hacks të besueshëm dhe me cilësi të lartë këtu në Gamepron, prandaj duhet të kontrolloni gjithmonë me ne përpara se të kërkoni diku tjetër. Ne kemi një standard shumë të lartë për të mbajtur përpara se të dalë ndonjë nga mjetet tona, kështu që ju tashmë e dini që po merrni një produkt të mirë - kur bleni me Gamepron, marrja e PUBG Hacks më të mira është një garanci! Loja mund të jetë mjaft zhgënjyese, kështu që ballafaqimi me një PUBG Cheat pa shkëlqim, me të cilin është e vështirë të punosh, vetëm do t’i përkeqësojë gjërat.

Blerja e Aksesit
"
Jarod McpheePërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse nuk kam hakuar kurrë më parë, Gamepron e bëri të gjithë këtë një proces shumë të thjeshtë."

"
Aneesa CallahanPërdorues me përvojë

"Shumë më e butë se shumica e mjeteve të tjera që kam përdorur më parë, dhe më të fuqishme."

"
Alex BarrowHacker profesionist

"Si një haker profesionist kam shumë nevoja, të gjitha këto i plotëson Gamepron!"

"
Joan SilvaPërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse jam i ri në të gjitha këto, unë jam akoma shumë i kënaqur me rezultatet!"

"
Christopher VincentPërdorues me përvojë

"Hack-et nuk do të jenë gjithmonë të dobishme, përveç nëse jeni prej tyre nga Gamepron."

"
Lionët e RomësHacker profesionist

"Meqenëse nuk mund të mbështetem te shokët e mi të skuadrës, unë duhet të mbështetem te Gamepron për të mbetur konkurrues!"

"
Yousaf AminPërdoruesi për herë të parë

"Ju nuk duhet të jeni ekspert për të përdorur këto mjete, gjë që është një prekje e bukur."

"
Simon ChaneyPërdorues me përvojë

"Nga sa mund të them, Gamepron do të ketë një mjet për ju pavarësisht nga niveli i aftësive tuaja."

"
Nojus SniderHacker profesionist

"Mendoni për të gjitha ato fitore që mund të grumbulloni tani me një krisje Gamepron në anën tuaj!"

"
Calvin PricePërdoruesi për herë të parë

"Mos kini frikë të provoni këto mashtrime nëse jeni fillestar, pasi është shumë e thjeshtë."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Emmy RatcliffePërdorues me përvojë

"Vajzat haker bashkohen! Me Gamepron nuk më ndalon në të gjitha lojërat që dua."

"
Gemma JohnstonHacker profesionist

"Skena e piraterisë profesionale ka qenë në nevojë të dëshpëruar për një shërbim si Gamepron për mjaft kohë tani."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Meerab MirëPërdoruesi për herë të parë

"Ishte hera ime e parë duke hakuar dhe duhet ta pranoj, Gamepron i bëri gjërat LEHT!"

"
Myles ReidPërdorues me përvojë

"Si një haker me përvojë, është e sigurt të thuash Gamepron është ofruesi më i mirë në internet tani."

"
Alys WheelerHacker profesionist

"Pse të shqetësoheni me ato hacks dhe mashtrime të çmendura? Ju gjithmonë mund të mbështeteni në Gamepron për të kryer punën."

"
Daanish GreigPërdoruesi për herë të parë

"Nëse jeni një haker fillestar mos u shqetësoni, pasi Gamepron është i thjeshtë për t’u përdorur dhe për të përfituar."

"
Jaydan KavanaghPërdorues me përvojë

"Do të duhet të më mashtroni larg kompjuterit tim me këto mashtrime të aktivizuara!"

"
Miley EastwoodHacker profesionist

"Edhe pse ata më quajnë "Beastwood", kjo për shkak të mjeteve të mahnitshme nga Gamepron."

"
Jayda BarclayPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha shumë e frikësuar, por rezulton se Gamepron e bëri hackimin tepër të lehtë."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Jack DoddPërdorues me përvojë

"Unë e di se si funksionojnë hacks, që do të thotë se nuk kam asnjë problem t'i jap Gamepron një përmbledhje të shkëlqyeshme."

"
Catrina MckinneyHacker profesionist

"Nuk mund të kem asnjë gabim ndërsa pirateria dhe Gamepron është perfekte për këtë"

"
Artizanatit Sammy-JoPërdoruesi për herë të parë

"Mos lejoni që mendimi i piraterisë t'ju ndalojë të arrini qëllimet tuaja të lojërave."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Tiana OdlingHacker profesionist

"Ngjashëm me një verë të shkëlqyer, duket sikur Gamepron ka plakur ashtu si duhet për ne profesionistët."

"
SneekiBoi JacobsonPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim nuk dija çfarë të prisja, por përvoja e piraterisë ishte një përvojë e mrekullueshme!"

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Aurora AldredPërdorues me përvojë

"Pse dikush refuzon të përdorë Gamepron? Likeshtë si të refuzosh para falas!"

"
Caroline LivingstonHacker profesionist

"Unë kam pasur mjaft hacks & cheats pa shkëlqim, e cila është arsyeja pse unë gjithmonë dyqan në Gamepron."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Elodie McintyrePërdoruesi për herë të parë

"Ju mund të përfitoni nga këto mjete edhe nëse jeni fillestar si unë!"

"
Olly HumphriesHacker profesionist

"Gamepron ofron mashtrime të pazbuluara, që është gjithçka që kam dashur ndonjëherë."

"
Bronte BonnerPërdoruesi për herë të parë

"Pavarësisht nëse është një Aimbot ose Wallhack / ESP, Gamepron do të ketë diçka që ju kërkoni."

"
Joanne MerrittPërdorues me përvojë

"Hakerat me përvojë dhe me përvojë do të duan ende atë që Gamepron ka për të ofruar."

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Millie CortezHacker profesionist

"Pse nuk do të dëshironit të hakonit me Gamepron? Ata e kryejnë punën siç duhet."

"
Mjegullt NievesPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha skeptik, por mësova shumë shpejt që Gamepron është më i miri."

"
Arnold BowersHacker profesionist

"Pjesa më e mirë për Gamepron duhet të jetë e gjithë shkathtësia që ata kanë për të ofruar."

"
Ema WalshPërdorimi i herës së parë

"Unë prisja të hidhesha te ujqërit, por Gamepron e bëri procesin e shkarkimit / instalimit shumë të thjeshtë."

"
Hanna KinneyPërdorues me përvojë

"Ndërsa shumica e zhvilluesve të hakut do të më linin të kalbet, mbështetja ndaj klientit më ndihmoi!"

"
Dominik YuHacker profesionist

"Kur kam pyetje mund të pres që Mbështetja e Klientit të më japë ndihmën e nevojshme!"

"
Shigjetari GarrettPërdoruesi për herë të parë

"Si një përdorues për herë të parë, Gamepron e bëri shumë të lehtë për të kuptuar se si funksionon pirateria."

"
Arley GrahamPërdorues me përvojë

"Me karakteristika të mahnitshme dhe një pikë të shkëlqyeshme çmimi për t'u marrë parasysh, Gamepron mund të jetë në diçka."

"
Fusha e VerësHacker profesionist

"Lëreni profesionistët! Po shkatërroj njerëzit me të gjitha këto mashtrime dhe mashtrime."

"
Issa VargasPërdorues me përvojë

"Askush nga miqtë e mi nuk luan lojëra video, dhe unë duhet të përdorë Gamepron për të qëndruar konkurrues!"

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Kellan HessPërdoruesi për herë të parë

"Ka shumë lojëra për të zgjedhur këtu në Gamepron, kështu që nuk ka asnjë arsye për të refuzuar ndihmën e tyre."

"
Henri WardlePërdorues me përvojë

"Mendova se isha "njeriu i madh në kampus", kjo derisa të përdorja Gamepron!"

"
Lucas CostaHacker profesionist

"Ju do të humbni kaq shumë mundësi nëse nuk përfitoni nga Gamepron!"

"
Jusha PapaPërdorues me përvojë

"Ne nuk mund të jemi të gjithë të shkëlqyeshëm! Kjo përveç nëse të gjithë po përdorin Gamepron për të ecur përpara."

Menyja në lojë

Menuja në lojë e çdo sulmi të dhënë është tepër e rëndësishme, pavarësisht nga ajo që të tjerët mund të mendojnë. Nëse ekrani juaj është i mbushur me hedhurina, ju përsëri mund të jeni në gjendje të fitoni, por a po argëtoheni? Ne ofrojmë një menu të hijshme dhe inovative në lojë që bën që të ndryshohet një fllad i opsioneve specifike të kollitjes. Toggling është një proces i rëndësishëm i piraterisë, pasi do të ketë raste kur ju duhet të luani memec dhe të dilni si të pafajshëm. Nëse jeni duke kërkuar për menunë më të mirë të mundshme në lojë, Gamepron do të ofrojë çdo herë të vetme.

Mashtroni në mënyrën inteligjente dhe blini PUBG Hack tuaj këtu në Gamepron!

Blerja e Aksesit
kolltuk pubg
kolltuk pubg

Fotografitë në lojë

FAQ

P1. A është kjo mashtrim e lehtë për t'u përdorur?

Ky mashtrim është shumë i lehtë dhe i thjeshtë për t’u përdorur. Ekzekutoni kollitjen> Ekzekutoni lojën> Rregullo cilësimet tuaja> Luaj.

P2. A është kjo provë mashtrimi?

Po, mund të transmetosh me këtë mashtrim dhe nuk do të jetë i dukshëm për shikuesit.

P4. A duhet të çaktivizoj mbrojtjen dhe anti-virusin për të përdorur mashtrimin?

Importantshtë e rëndësishme që mbrojtja të jetë me aftësi të kufizuara, veçanërisht boot-i i sigurt në BIOS që të jetë në gjendje ta përdorë këtë mashtrim pasi që të mos e kesh të paaftë do të përfundojë duke dhënë Gabim gjatë lëshimit.

P5. A vjen me Hwid Spoofer?

Jo, kjo mashtrim nuk përfshin një mashtrues të shpejtë. Ne ofrojmë një spoofer të ndarë hwid për PUBG.

P6. A mund të luaj në rezolucion të ekranit të plotë?

Ky mashtrim është i jashtëm, që do të thotë që ju duhet ta luani lojën në modalitetin pa kufij ose të dritareve.

Provoje tani

Aksesi 1 ditor

Fitoni hyrjen në Pamjen e mahnitshme PUBG PAW duke përdorur një Çelës Produkti 1-Ditor

$ 13.00

Blerja e Aksesit

Hyrja 1 javore

Keni nevojë për pak më shumë ndihmë? Pritni edhe më gjatë duke blerë një Çelës Produkti 1-Javor!

Jo aktualisht në dispozicion

Aksesi 1 Muaj

Bëhuni një nga përdoruesit më të përkushtuar të Gamepron me një Çelës Produkti 1-Mujor

Jo aktualisht në dispozicion

Ndërsa lojtarët e rinj përpiqen të kuptojnë lojën dhe ata më me përvojë mbretërojnë, ju mund të futeni në lojë për herë të parë me besim duke përdorur PAW PUBG Cheat tonë.
A jeni gati të ndjeni se si është të fitosh për një ndryshim?

Gati për dominojnë me PUBG Paw Hack tonë?

⬤   Statusi: PĂ«rditĂ«simi