Ëndërr PUBG Lite Hack

PUBG Lite mund të jetë po aq intensiv sa versioni origjinal! Vendosni këmbën tuaj më të mirë përpara duke fituar akses në Hack-in tonë të mahnitshëm PUBG Lite.

Provoje tani

Aksesi 1 ditor

Fitoni hyrjen në Hack-in tonë të mahnitshëm PUBG Lite duke përdorur një Çelës Produkti 1-Ditor

$ 8.00

Blerja e Aksesit

Ruaj qind 13

Hyrja 1 javore

Keni nevojë për më shumë kohë? Fitoni hyrjen në PUBG Lite Dream Hack duke përdorur një çelës produkti 1-javor

Jo aktualisht në dispozicion

Aksesi 1 Muaj

Bëhuni një anëtar i çertifikuar i WinThatWar! Fitoni hyrjen në PUBG Lite Dream Hack duke përdorur një Çelës Produkti 1-mujor

$ 80.00

Blerja e Aksesit

PUBG Lite është një lojë që vërtet do të provojë qëndrueshmërinë e gishtit tuaj, përveç nëse jeni duke përdorur Cheat tonë Dream PUBG Lite, sigurisht! Ju mund të rrini të qetë dhe të relaksoheni ndërsa mjeti ynë bën gjithë punën për ju, pa asnjë pyetje.

Informacione Hack Dream PUBG LITE

PUBG Lite është shumë si loja origjinale, pasi do të jetë shumë e pafalshme. Nëse nuk jeni të përgatitur për të luftuar deri në vdekje, ka shumë të ngjarë që ju të jeni më të mirët në një moment. E gjithë pika e një titulli të një betejë royale është të jesh personi i fundit që qëndron në këmbë, dhe fatmirësisht, duke përdorur PUBG Lite Dream Hack tonë do të bëjë që një
proces shumë më i lehtë. Nëse keni duar të ngadalta ose thjesht ju mungon aftësia e nevojshme për të garuar me një lojtar mesatar, përdorimi i PUBG Lite Hack do të ndryshojë mënyrën e qasjes së ndeshjeve tuaja në tërësi.

Kombinueshmëria
Intel & AMD
Operimit të Sistemit
Dritaret 10
Gjuhe
Anglisht / Kinez
Siguri
HWID I mbyllur

Vlerësimi i Hack: ✩

Lehtësinë e përdorimit: ✩

karakteristika

Ne kemi punuar shumë fort për të zbatuar të gjitha tiparet e disponueshme në versionin desktop të PUBG Hack tonë, prandaj është një opsion kaq i fuqishëm. Fito një avantazh masiv me Enemy ESP, Aimbot, Fight Mode, pa tërheqje, dhe shumë karakteristika të tjera të përfshira në këtë mashtrim!

Visuals

 • Enemy ESP (Kuti, Kocka, Rrezet)
 • Informacioni i Armikut (Emri, Distanca, Arma, Shiriti i ShĂ«ndetit)
 • Esp (ilaç, armĂ«, shtojcĂ«, plumb, forca tĂ« blinduara, automjet)
 • Kontroll i dukshĂ«m

aimbot

 • QĂ«llimi i zgjuar
 • QĂ«llimi i kockave tĂ« konfigurueshme
 • QĂ«llimi i rregullueshĂ«m Smooth & FOV
 • QĂ«llimi i konfigurueshĂ«m i çelĂ«sit
 • Aimbot jashtĂ«zakonisht i saktĂ« me parashikim
 • Kontrollet e dukshme

TĂ« ndryshme

 • MĂ«nyra e luftĂ«s
 • No zbythje
 • Radari 2D
 • Paleta shumĂ«ngjyrĂ«she pĂ«r esp
 • Banak spektatori
 • Jump super
 • Makina fluturuese / modaliteti i shpejtĂ«sisĂ« maksimale
 • Plumba tĂ« menjĂ«hershĂ«m goditje / tĂ« heshtura

Rreth PUBG Lite Dream

PubG Lite Dream Hack i disponueshëm këtu në WinThatWar ka më shumë karakteristika sesa do të shihni në një mjet tradicional, duke e bërë atë opsionin kryesor për çdo lojtar të PUBG Lite atje. Ju nuk mund të prisni të keni sukses në një lojë që mbështetet tek ju për të kontrolluar gjithçka duke përdorur një ekran në prekje, por me Pack-in tonë PUBG Lite, të gjitha ato hidhen nga dritarja - ju do të vrisni njerëz sipas dëshirës, ka të ngjarë të sigurojë një fitore në proces. Ndërsa çdo mjet do të ofrojë diçka ndryshe, ne me të vërtetë besojmë se PUBG Lite Dream Hack ynë është një zgjidhje gjithçka në një për çdo lojtar PUBG përreth.

Blerja e Aksesit

Pse të përdorësh PUBG LITE Dream mbi ofruesit e tjerë?

Ballafaqimi me WinThatWar do t'ju tregojë se si duhet të jetë kur blini një PUBG Hack. Ju nuk do t'ju jepet një mjet i zhvilluar dobët që është krijuar me para në mendje, pasi ne jemi gjithmonë duke u përpjekur t'u sigurojmë përdoruesve tanë produktin më të mirë të mundshëm. Ne lehtë mund të nxjerrim qindra hacks padobishme, por ku është vlera në këtë? Të gjithë Hack-et tona PUBG Lite janë të pajisura për t'ju ndihmuar të fitoni ndeshje, pavarësisht nga ato që ju nevojiten. Sikur të mos mjaftonte, WinThatWar po i bën të gjitha këto me një çmim mjaft të volitshëm (kur mendoni se sa ekskluzive mund të jenë shërbimet tona në kohë!).

Blerja e Aksesit
"
Jarod McpheePërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse unë kurrë nuk kam hakuar më parë, WinThatWar e bëri të gjithë këtë një proces shumë të thjeshtë."

"
Aneesa CallahanPërdorues me përvojë

"Shumë më e butë se shumica e mjeteve të tjera që kam përdorur më parë, dhe më të fuqishme."

"
Alex BarrowHacker profesionist

"Si një haker profesionist kam shumë nevoja, të gjitha WinThatWar i plotëson!"

"
Joan SilvaPërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse jam i ri në të gjitha këto, unë jam akoma shumë i kënaqur me rezultatet!"

"
Christopher VincentPërdorues me përvojë

"Hack-et nuk do të jenë gjithmonë të dobishme, nëse nuk jeni prej tyre nga WinThatWar."

"
Lionët e RomësHacker profesionist

"Meqenëse nuk mund të mbështetem te shokët e mi të skuadrës, unë duhet të mbështetem te WinThatWar për të mbetur konkurrues!"

"
Yousaf AminPërdoruesi për herë të parë

"Ju nuk duhet të jeni ekspert për të përdorur këto mjete, gjë që është një prekje e bukur."

"
Simon ChaneyPërdorues me përvojë

"Nga sa mund të them, WinThatWar do të ketë një mjet për ju pavarësisht nga niveli i aftësive tuaja."

"
Nojus SniderHacker profesionist

"Mendoni për të gjitha ato fitime që mund të grumbulloni tani me një kollë WinThatWar në anën tuaj!"

"
Calvin PricePërdoruesi për herë të parë

"Mos kini frikë të provoni këto mashtrime nëse jeni fillestar, pasi është shumë e thjeshtë."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Emmy RatcliffePërdorues me përvojë

"Vajzat haker bashkohen! Me WinThatWar nuk më ndalon në të gjitha lojërat që dua."

"
Gemma JohnstonHacker profesionist

"Skena e piraterisë profesionale ka qenë në nevojë të dëshpëruar për një shërbim si WinThatWar për mjaft kohë tani."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Meerab MirëPërdoruesi për herë të parë

"Ishte hera ime e parë duke hakuar dhe duhet ta pranoj, WinThatWar i bëri gjërat LEHT!"

"
Myles ReidPërdorues me përvojë

"Si një haker me përvojë, është e sigurt të thuash WinThatWar është ofruesi më i mirë në internet tani."

"
Alys WheelerHacker profesionist

"Pse të shqetësoheni me ato hacks dhe mashtrime të çmendura? Ju gjithmonë mund të mbështeteni te WinThatWar për të kryer punën."

"
Daanish GreigPërdoruesi për herë të parë

"Nëse jeni një haker fillestar, mos u shqetësoni, pasi WinThatWar është i thjeshtë për t’u përdorur dhe për të përfituar."

"
Jaydan KavanaghPërdorues me përvojë

"Do të duhet të më mashtroni larg kompjuterit tim me këto mashtrime të aktivizuara!"

"
Miley EastwoodHacker profesionist

"Edhe pse ata më quajnë "Beastwood", kjo për shkak të mjeteve mahnitëse nga WinThatWar."

"
Jayda BarclayPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha shumë i frikësuar, por rezulton se WinThatWar e bëri hackimin tepër të lehtë."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e WinThatWar më ka detyruar."

"
Jack DoddPërdorues me përvojë

"Unë e di se si funksionojnë hacks, që do të thotë se nuk kam asnjë problem t’i jap WinThatWar një përmbledhje të shkëlqyeshme."

"
Catrina MckinneyHacker profesionist

"Unë nuk mund të kem asnjë gabim ndërsa pirateria dhe WinThatWar është perfekte për këtë"

"
Artizanatit Sammy-JoPërdoruesi për herë të parë

"Mos lejoni që mendimi i piraterisë t'ju ndalojë të arrini qëllimet tuaja të lojërave."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Tiana OdlingHacker profesionist

"Ngjashëm me një verë të shkëlqyer, duket sikur WinThatWar është plakur ashtu si duhet për ne profesionistët."

"
SneekiBoi JacobsonPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim nuk dija çfarë të prisja, por përvoja e piraterisë ishte një përvojë e mrekullueshme!"

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e WinThatWar më ka detyruar."

"
Aurora AldredPërdorues me përvojë

"Pse dikush nuk pranon të përdorë WinThatWar? Likeshtë si të refuzosh para falas!"

"
Caroline LivingstonHacker profesionist

"Unë kam pasur mjaft hacks & cheats pa shkëlqim, e cila është arsyeja pse unë gjithmonë dyqan në WinThatWar."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e WinThatWar më ka detyruar."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e WinThatWar më ka detyruar."

"
Elodie McintyrePërdoruesi për herë të parë

"Ju mund të përfitoni nga këto mjete edhe nëse jeni fillestar si unë!"

"
Olly HumphriesHacker profesionist

"WinThatWar ofron mashtrime të pazbuluara, që është gjithçka që kam dashur ndonjëherë."

"
Bronte BonnerPërdoruesi për herë të parë

"Pavarësisht nëse është një Aimbot ose Wallhack / ESP, WinThatWar do të ketë diçka që ju kërkoni."

"
Joanne MerrittPërdorues me përvojë

"Hakerat me përvojë dhe me përvojë do të duan ende atë që WinThatWar ka për të ofruar."

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrënon, më pëlqen të ndërroj WinThatWar Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Millie CortezHacker profesionist

"Pse nuk do të dëshironit të hakonit me WinThatWar? Ata e kryejnë punën siç duhet."

"
Mjegullt NievesPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha skeptik, por mësova shumë shpejt që WinTHatWar është më i miri."

"
Arnold BowersHacker profesionist

"Pjesa më e mirë për WinThatWar duhet të jetë e gjithë shkathtësia që ata kanë për të ofruar."

"
Ema WalshPërdorimi i herës së parë

"Unë prisja të hidhesha te ujqërit, por WinTHatWar e bëri procesin e shkarkimit / instalimit shumë të thjeshtë."

"
Hanna KinneyPërdorues me përvojë

"Ndërsa shumica e zhvilluesve të hakut do të më linin të kalbet, mbështetja ndaj klientit më ndihmoi!"

"
Dominik YuHacker profesionist

"Kur kam pyetje mund të pres që Mbështetja e Klientit të më japë ndihmën e nevojshme!"

"
Shigjetari GarrettPërdoruesi për herë të parë

"Si përdorues për herë të parë, WinThatWar e bëri shumë të lehtë për të kuptuar se si funksionon pirateria."

"
Arley GrahamPërdorues me përvojë

"Me karakteristika mahnitëse dhe një pikë çmimi të shkëlqyeshme për tu marrë në konsideratë, WinThatWar mund të jetë në diçka."

"
Fusha e VerësHacker profesionist

"Lëreni profesionistët! Po shkatërroj njerëzit me të gjitha këto mashtrime dhe mashtrime."

"
Issa VargasPërdorues me përvojë

"Askush nga miqtë e mi nuk luan lojëra video dhe unë duhet të përdor WinThatWar për të qëndruar konkurrues!"

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrënon, më pëlqen të ndërroj WinThatWar Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Kellan HessPërdoruesi për herë të parë

"Ka shumë lojëra për të zgjedhur nga këtu në WiNThatWar, kështu që nuk ka asnjë arsye për të refuzuar ndihmën e tyre."

"
Henri WardlePërdorues me përvojë

"Mendova se isha "njeriu i madh në kampus", kjo derisa të përdorja WinThatWar!"

"
Lucas CostaHacker profesionist

"Do të humbni kaq shumë mundësi nëse nuk përfitoni nga WinThatWar!"

"
Jusha PapaPërdorues me përvojë

"Ne nuk mund të jemi të gjithë të shkëlqyeshëm! Kjo përveç nëse të gjithë po përdorin WinThatWar për të ecur përpara."

Menyja në lojë

Menuja në lojë është një punë e madhe për lojtarët e PUBG Lite, pasi do t'ju duhet sa më shumë hapësirë ​​në ekran për të parë se çfarë po ndodh. Mjeti do të funksionojë pavarësisht, por nëse thjesht po shihni një grup vijash të kuqe dhe jeshile në ekran, a po argëtoheni vërtet? Ne ofrojmë menunë perfekte në lojë që
ju lejon të shihni ESP dhe të fitoni një avantazh, por edhe një që nuk duket invaziv. Ju mund të zgjidhni se cilat tipare janë më të rëndësishme për ju mund të përqendroheni në ato, e cila është një tjetër arsye pse menuja në lojë për PUBG Lite Dream Hack tonë mbahet me shumë kujdes.

Blerja e Aksesit
hack pubg lite
hack pubg lite

Fotografitë në lojë

FAQ

P1. A është kjo mashtrim e lehtë për t'u përdorur?

Ky mashtrim është shumë i lehtë dhe i thjeshtë për t’u përdorur. Ekzekutoni kollitjen> Ekzekutoni lojën> Rregullo cilësimet tuaja> Luaj.

P2. A është kjo provë mashtrimi?

Po, mund të transmetosh me këtë mashtrim dhe nuk do të jetë i dukshëm për shikuesit.

P4. A duhet të çaktivizoj mbrojtjen dhe anti-virusin për të përdorur mashtrimin?

Importantshtë e rëndësishme që mbrojtja të jetë me aftësi të kufizuara, veçanërisht boot-i i sigurt në BIOS që të jetë në gjendje ta përdorë këtë mashtrim pasi që të mos e kesh të paaftë do të përfundojë duke dhënë Gabim gjatë lëshimit.

P5. A vjen me Hwid Spoofer?

Jo, kjo mashtrim nuk përfshin një mashtrues të shpejtë. Ne ofrojmë një spoofer të ndarë hwid për PUBG Lite.

P6. A mund të luaj në rezolucion të ekranit të plotë?

Po, ju mund të luani në ekran të plotë ose në ndonjë mënyrë tjetër rezolucioni.

Provoje tani

Aksesi 1 ditor

Fitoni hyrjen në Hack-in tonë të mahnitshëm PUBG Lite duke përdorur një Çelës Produkti 1-Ditor

$ 8.00

Blerja e Aksesit

Ruaj qind 13

Hyrja 1 javore

Keni nevojë për më shumë kohë? Fitoni hyrjen në PUBG Lite Dream Hack duke përdorur një çelës produkti 1-javor

Jo aktualisht në dispozicion

Aksesi 1 Muaj

Bëhuni një anëtar i çertifikuar i WinThatWar! Fitoni hyrjen në PUBG Lite Dream Hack duke përdorur një Çelës Produkti 1-mujor

$ 80.00

Blerja e Aksesit

Lojtarët e tjerë do të fshihen në ndërtesa dhe do të lëvizin me ritmin e kërmijve, por me Pack-in tonë PUBG Lite, ju do të vraponi nëpër hartë dhe të shkatërroni kundërshtarët tuaj me sa duket sipas dëshirës.
Ju nuk keni më nevojë të keni frikë nga armiqtë e aftë me PUBG Lite Cheats tonë!

Gati për dominojnë me Hack-in tonë PUBG Lite?