⬤   Statusi: online

Alpha Arratisja nga Tarkov Hack

Arratisja nga Tarkov më në fund mund të pushtohet duke përdorur GamePron

Provoje tani

Aksesi 1 ditor

Po kërkoni të provoni pak ujërat? Ndjehu lirshëm! Bleni një Çelës Produkti 1-Ditor sot!

$ 20.00

Blerja e Aksesit

Hyrja 1 javore

Fitoni edhe më shumë kohë dhe dominoni konkurrencën në Arratisjen nga Tarkov - Bleni një Çelës Produkti 1-Javor sot!

$ 99.00

Blerja e Aksesit

Aksesi 1 Muaj

Një javë nuk mjafton, hë? Ne ofrojmë çelësa edhe më të gjatë nëse dëshironi! Bleni një Çelës Produkti 1-Mujor sot!

$ 199.00

Blerja e Aksesit

Fitoni hyrjen tuaj në Alpha EFT Hack sot dhe do të shihni pse njerëzit po kënaqen me performancën e tij. Ju kurrë nuk keni përdorur një mjet tjetër që ofron këtë sasi të energjisë, por megjithatë keni arritur të qëndroni të pazbuluar gjatë gjithë kohës.

Shpëtuar nga Tarkov Alpha Hack Informacione

Të arratisesh nga armiqtë nuk është një opsion kur luan Escape from Tarkov, dhe kushdo që ka luajtur këtë titull më parë e di saktësisht se për çfarë po flasim. Shumica e rekreativëve të personave të parë do t'ju japin një lloj dhome bërryli kur bëhet fjalë për të bërë gabime, por gjithçka që duhet është një veprim i gabuar për të përfunduar i vdekur ndërsa luani Escape from Tarkov - kjo është ndoshta arsyeja pse arratisja jonë nga Tarkov Alpha Hack ka bëhen kaq të popullarizuar. Ky mashtrim është Plotësisht Kernel dhe përfshin një Meny GDI, duke e bërë atë Hack-in më optimal të EFT të lëshuar deri më sot!

Kombinueshmëria
Intel & AMD
Operimit të Sistemit
Windows 10 (2004-20H2)
Gjuhe
Menuja angleze
Siguri
HWID I mbyllur

Vlerësimi i Hack: ✩

⬤   Statusi: online

Lehtësinë e përdorimit: ✩

karakteristika

Ka shumë karakteristika të ndihmës vizuale dhe të synimit për t'u marrë në konsideratë, pasi EFT Aimbot dhe EFT Wallhack janë të pakonkurueshme. Mund të gjesh madje edhe tipare të Qëndrueshmërisë dhe Heqjeve të Pafund brenda Hack tonë EFT, duke e bërë atë zgjidhjen gjithçka në një që keni kërkuar gjithë këtë kohë.

Visuals

 • Armiku ESP
 • Informacioni i armikut (lojtari, boti, distanca)
 • Artikujt ESP me filtra çmimesh
 • pikat e nxjerrjes ESP

aimbot

 • Aimbot me Lock-ons i afte
 • QĂ«llimi FOV i pĂ«rshtatshĂ«m
 • Synoni pĂ«rzgjedhĂ«sin e kockave
 • PĂ«rzgjedhĂ«si i tasteve

TĂ« ndryshme

 • Inf qĂ«ndrueshmĂ«ri
 • No Sway
 • Oksigjen inf (pa frymĂ«)
 • No zbythje

Rreth arratisjes nga Alfa e Tarkov

Hapja e arratisjes nga Tarkov me aktivitetin tonë EFT Cheat është një frymë e freskët, pasi nuk ka nevojë të mendoni nëse do të keni një ditë të mirë. Me arratisjen tonë nga Tarkov Alpha Hack, nuk ka një shpirt në këtë planet që të përputhet me aftësitë tuaja. Jo shumë Mashtrime EFT do t'ju lejojnë të përdorni një Wallhack të mahnitshëm EFT, EFT Aimbot të shfaqur plotësisht dhe Qëndrueshmëri të Pafundme në një vend. Cilësia e mjeteve tona nuk do të përmirësohet kurrë, dhe nëse jeni lodhur të humbni si ndaj botëve, ashtu edhe lojtarëve, Cheats tonë EFT ka zgjidhjen; është koha që ju të fitoni!

Blerja e Aksesit

Pse të përdorësh Arratisjen nga Tarkov Alpha mbi ofruesit e tjerë?

Refuzimi i përdorimit të Arratisjes nga Tarkov Hack që kemi zhvilluar është shumë si të sillni një thikë në një përleshje me armë, pasi do të hasni një ose një haker gjatë lojës. Jo vetëm që do të duhet të shqetësoheni për hakerat dhe lojtarët e tjerë shumë të aftë, por gjithashtu duhet të siguroheni që po përdorni një mashtrim të sigurt. Mashtrimet tona EFT janë të pazbuluara dhe nuk do ta vënë në rrezik llogarinë tuaj, duke ju lejuar të hakoni pa ndonjë pasojë. Veryshtë shumë e thjeshtë për ta konfiguruar këtë mashtrim, si dhe ta përdorni - me të vërtetë nuk ka asnjë arsye pse nuk do ta provonit!

Blerja e Aksesit
"
Jarod McpheePërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse nuk kam hakuar kurrë më parë, Gamepron e bëri të gjithë këtë një proces shumë të thjeshtë."

"
Aneesa CallahanPërdorues me përvojë

"Shumë më e butë se shumica e mjeteve të tjera që kam përdorur më parë, dhe më të fuqishme."

"
Alex BarrowHacker profesionist

"Si një haker profesionist kam shumë nevoja, të gjitha këto i plotëson Gamepron!"

"
Joan SilvaPërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse jam i ri në të gjitha këto, unë jam akoma shumë i kënaqur me rezultatet!"

"
Christopher VincentPërdorues me përvojë

"Hack-et nuk do të jenë gjithmonë të dobishme, përveç nëse jeni prej tyre nga Gamepron."

"
Lionët e RomësHacker profesionist

"Meqenëse nuk mund të mbështetem te shokët e mi të skuadrës, unë duhet të mbështetem te Gamepron për të mbetur konkurrues!"

"
Yousaf AminPërdoruesi për herë të parë

"Ju nuk duhet të jeni ekspert për të përdorur këto mjete, gjë që është një prekje e bukur."

"
Simon ChaneyPërdorues me përvojë

"Nga sa mund të them, Gamepron do të ketë një mjet për ju pavarësisht nga niveli i aftësive tuaja."

"
Nojus SniderHacker profesionist

"Mendoni për të gjitha ato fitore që mund të grumbulloni tani me një krisje Gamepron në anën tuaj!"

"
Calvin PricePërdoruesi për herë të parë

"Mos kini frikë të provoni këto mashtrime nëse jeni fillestar, pasi është shumë e thjeshtë."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Emmy RatcliffePërdorues me përvojë

"Vajzat haker bashkohen! Me Gamepron nuk më ndalon në të gjitha lojërat që dua."

"
Gemma JohnstonHacker profesionist

"Skena e piraterisë profesionale ka qenë në nevojë të dëshpëruar për një shërbim si Gamepron për mjaft kohë tani."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Meerab MirëPërdoruesi për herë të parë

"Ishte hera ime e parë duke hakuar dhe duhet ta pranoj, Gamepron i bëri gjërat LEHT!"

"
Myles ReidPërdorues me përvojë

"Si një haker me përvojë, është e sigurt të thuash Gamepron është ofruesi më i mirë në internet tani."

"
Alys WheelerHacker profesionist

"Pse të shqetësoheni me ato hacks dhe mashtrime të çmendura? Ju gjithmonë mund të mbështeteni në Gamepron për të kryer punën."

"
Daanish GreigPërdoruesi për herë të parë

"Nëse jeni një haker fillestar mos u shqetësoni, pasi Gamepron është i thjeshtë për t’u përdorur dhe për të përfituar."

"
Jaydan KavanaghPërdorues me përvojë

"Do të duhet të më mashtroni larg kompjuterit tim me këto mashtrime të aktivizuara!"

"
Miley EastwoodHacker profesionist

"Edhe pse ata më quajnë "Beastwood", kjo për shkak të mjeteve të mahnitshme nga Gamepron."

"
Jayda BarclayPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha shumë e frikësuar, por rezulton se Gamepron e bëri hackimin tepër të lehtë."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Jack DoddPërdorues me përvojë

"Unë e di se si funksionojnë hacks, që do të thotë se nuk kam asnjë problem t'i jap Gamepron një përmbledhje të shkëlqyeshme."

"
Catrina MckinneyHacker profesionist

"Nuk mund të kem asnjë gabim ndërsa pirateria dhe Gamepron është perfekte për këtë"

"
Artizanatit Sammy-JoPërdoruesi për herë të parë

"Mos lejoni që mendimi i piraterisë t'ju ndalojë të arrini qëllimet tuaja të lojërave."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Tiana OdlingHacker profesionist

"Ngjashëm me një verë të shkëlqyer, duket sikur Gamepron ka plakur ashtu si duhet për ne profesionistët."

"
SneekiBoi JacobsonPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim nuk dija çfarë të prisja, por përvoja e piraterisë ishte një përvojë e mrekullueshme!"

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Aurora AldredPërdorues me përvojë

"Pse dikush refuzon të përdorë Gamepron? Likeshtë si të refuzosh para falas!"

"
Caroline LivingstonHacker profesionist

"Unë kam pasur mjaft hacks & cheats pa shkëlqim, e cila është arsyeja pse unë gjithmonë dyqan në Gamepron."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Elodie McintyrePërdoruesi për herë të parë

"Ju mund të përfitoni nga këto mjete edhe nëse jeni fillestar si unë!"

"
Olly HumphriesHacker profesionist

"Gamepron ofron mashtrime të pazbuluara, që është gjithçka që kam dashur ndonjëherë."

"
Bronte BonnerPërdoruesi për herë të parë

"Pavarësisht nëse është një Aimbot ose Wallhack / ESP, Gamepron do të ketë diçka që ju kërkoni."

"
Joanne MerrittPërdorues me përvojë

"Hakerat me përvojë dhe me përvojë do të duan ende atë që Gamepron ka për të ofruar."

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Millie CortezHacker profesionist

"Pse nuk do të dëshironit të hakonit me Gamepron? Ata e kryejnë punën siç duhet."

"
Mjegullt NievesPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha skeptik, por mësova shumë shpejt që Gamepron është më i miri."

"
Arnold BowersHacker profesionist

"Pjesa më e mirë për Gamepron duhet të jetë e gjithë shkathtësia që ata kanë për të ofruar."

"
Ema WalshPërdorimi i herës së parë

"Unë prisja të hidhesha te ujqërit, por Gamepron e bëri procesin e shkarkimit / instalimit shumë të thjeshtë."

"
Hanna KinneyPërdorues me përvojë

"Ndërsa shumica e zhvilluesve të hakut do të më linin të kalbet, mbështetja ndaj klientit më ndihmoi!"

"
Dominik YuHacker profesionist

"Kur kam pyetje mund të pres që Mbështetja e Klientit të më japë ndihmën e nevojshme!"

"
Shigjetari GarrettPërdoruesi për herë të parë

"Si një përdorues për herë të parë, Gamepron e bëri shumë të lehtë për të kuptuar se si funksionon pirateria."

"
Arley GrahamPërdorues me përvojë

"Me karakteristika të mahnitshme dhe një pikë të shkëlqyeshme çmimi për t'u marrë parasysh, Gamepron mund të jetë në diçka."

"
Fusha e VerësHacker profesionist

"Lëreni profesionistët! Po shkatërroj njerëzit me të gjitha këto mashtrime dhe mashtrime."

"
Issa VargasPërdorues me përvojë

"Askush nga miqtë e mi nuk luan lojëra video, dhe unë duhet të përdorë Gamepron për të qëndruar konkurrues!"

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Kellan HessPërdoruesi për herë të parë

"Ka shumë lojëra për të zgjedhur këtu në Gamepron, kështu që nuk ka asnjë arsye për të refuzuar ndihmën e tyre."

"
Henri WardlePërdorues me përvojë

"Mendova se isha "njeriu i madh në kampus", kjo derisa të përdorja Gamepron!"

"
Lucas CostaHacker profesionist

"Ju do të humbni kaq shumë mundësi nëse nuk përfitoni nga Gamepron!"

"
Jusha PapaPërdorues me përvojë

"Ne nuk mund të jemi të gjithë të shkëlqyeshëm! Kjo përveç nëse të gjithë po përdorin Gamepron për të ecur përpara."

Menyja në lojë

Si lojtar i Arratisjes nga Tarkov, marrja e vendimit të duhur është thelbësore për suksesin tuaj. Nëse jeni një haker i kalitur ose thjesht doni të shihni se çfarë mund të bëjë ngatërrimi i cilësimeve për lojën tuaj, ne ofrojmë një meny shumë intuitive në lojë në Gamepron. Të gjitha mjetet tona (përfshirë EFT Hack) vijnë të pajisura me një menu të hollësishme dhe të lehtë për t'u përdorur në lojë, duke ju lejuar të ndërroni dhe fikni cilësimet siç dëshironi. Ju nuk keni pse të mbyllni aplikacionin tuaj për të bërë ndonjë ndryshim, pasi thjesht mund ta bëni ndërsa jeni duke luajtur Mashtrimi në Arratisjen nga Tarkov nuk ka qenë kurrë më i lehtë.

Blerja e Aksesit
hak eft
Hack EFT Alpha

Fotografitë në lojë

FAQ

P1. A është kjo mashtrim e lehtë për t'u përdorur?

A1 Ky mashtrim është shumë i lehtë dhe i thjeshtë për t’u përdorur. Ekzekutoni kutinë> Ekzekutoni lojën> Rregullo cilësimet tuaja> Luaj.

P2. A është kjo provë mashtrimi?

A2 Po, mund të transmetosh me këtë mashtrim dhe nuk do të jetë i dukshëm për shikuesit.

P3. A është mashtrimi i Brendshëm apo i Jashtëm?

A3 Ky mashtrim është i Jashtëm.

P4. A duhet të çaktivizoj mbrojtjen dhe anti-virusin për të përdorur mashtrimin?

A4 Importantshtë e rëndësishme që mbrojtja të jetë me aftësi të kufizuara, veçanërisht boot-i i sigurt në BIOS që të jetë në gjendje ta përdorë këtë mashtrim pasi që të mos e kesh të paaftë do të përfundojë duke dhënë Gabim gjatë lëshimit.

P5. A vjen me Hwid Spoofer?

A5. Jo, kjo mashtrim nuk përfshin një mashtrues të shpejtë. Ne ofrojmë një spoofer të ndarë hwid për EFT

P6. A mund të luaj në rezolucion të ekranit të plotë?

A6. Jo, kjo mashtrim nuk funksionon në ekran të plotë.

Provoje tani

Aksesi 1 ditor

Po kërkoni të provoni pak ujërat? Ndjehu lirshëm! Bleni një Çelës Produkti 1-Ditor sot!

$ 20.00

Blerja e Aksesit

Hyrja 1 javore

Fitoni edhe më shumë kohë dhe dominoni konkurrencën në Arratisjen nga Tarkov - Bleni një Çelës Produkti 1-Javor sot!

$ 99.00

Blerja e Aksesit

Aksesi 1 Muaj

Një javë nuk mjafton, hë? Ne ofrojmë çelësa edhe më të gjatë nëse dëshironi! Bleni një Çelës Produkti 1-Mujor sot!

$ 199.00

Blerja e Aksesit

Pse të harxhoni para në ndonjë Hack tjetër EFT? Angazhohuni për një ofrues që do të mbajë në mendje interesat tuaja më të mira dhe do të fitojë qasje në Alpha EFT Hack tonë sot! Askush tjetër nuk mund të japë këtë lloj të përvojës së piraterisë.
Bëhuni një mjeshtër i Arratisjes nga Tarkov duke përdorur GamePron për të kaluar përpara!

Gati për dominojnë me arratisjen tonë nga Tarkov Alpha Hack?

⬤   Statusi: online