⬤   Statusi: online

Intel Arratisja nga Tarkov Hack

Arratisja jonë Intel nga Hack Tarkov nga GamePron do t'ju lejojë të vendosni për rezultatin pothuajse çdo herë!

Provoje tani

Aksesi 1 ditor

Ne jemi më shumë se të lumtur t'u sigurojmë përdoruesve tanë aq kohë me mashtrimet tona sa të kenë nevojë!

$ 35.00

Blerja e Aksesit

Hyrja 1 javore

Fito qasje edhe më të gjatë në mashtrimin tonë EFT Intel! Bleni një çelës produkti 1-javor sot

$ 95.00

Blerja e Aksesit

Aksesi 1 Muaj

Bëni një nder vetes dhe fitoni qasje në të ardhmen me një çelës produkti 1-mujor për EFT intel!

$ 230.00

Blerja e Aksesit

Ndërsa lojtarët fillestarë vrapojnë rreth e rrotull si një pulë me kokën e prerë, ju mund të qëndroni të kompozuar dhe të përdorni Intel Escape tonë nga Tarkov Hack për të marrë kontrollin e ndeshjeve. Askush nuk do të jetë në gjendje t'ju bëjë më të mirë, pasi brenda këtij mjeti ka thjesht shumë fuqi!

Shpëtoni nga Informacioni i Hack Tarkov Intel

Arratisja nga Tarkov mund t'ju hedhë në zemërim duke përdorur teknika të ndryshme. Ju mund të zgjidhni të humbni nga armiqtë e kontrolluar nga AI, ose ta nxirrni me djersë duke u përpjekur të bëheni mjeshtri përfundimtar i mbijetesës - ju mbetet ju si lojtar të vendosni se çfarë doni të bëni. Kur ndiheni sikur nuk po arrini më argëtimin nga Arratisja nga Tarkov, një gjë për t'u konsideruar do të ishte përdorimi i hack-it tonë EFT Intel për t'i bërë gjërat pak më të lehta. Pavarësisht nëse keni luajtur për vite me radhë ose thjesht po hyni në lojë, EFT Intel do t'ju kthejë në një vrasës bonafid!

Kombinueshmëria
Vetëm CPU Intel
Operimit të Sistemit
Windows 10 (1903 20H2)
Gjuhe
Menuja angleze
Siguri
HWID I mbyllur
aksesorë
PĂ«rfshihet Spoofer

Vlerësimi i Hack: ✩

⬤   Statusi: online

Lehtësinë e përdorimit: ✩

karakteristika

Të gjitha tiparet e zakonshme që gjenden në hacks në vetën e parë ofrohen këtu, të tilla si aimbot EFT dhe ESP / wallhack. Enemy dhe Item ESP ju lejojnë të lundroni në hartë në mënyrë të sigurt dhe të sigurt, me ndihmësin EFT që ju lejon të personalizoni pothuajse çdo cilësim.

Visuals

 • Armiku ESP (kuti dhe kocka)
 • Informacioni i Armikut (shĂ«ndeti, largĂ«sia)
 • Artikulli ESP me filtra
 • Kontroll skuadre / miqesore
 • Kontrollet e dukshmĂ«risĂ«

aimbot

 • Rregullueshme Aimbot FOV & Smooth
 • ÇelĂ«sa tĂ« shumtĂ« Aimbot
 • Synoni pĂ«rzgjedhĂ«sin e kockave
 • Kontrollet e dukshmĂ«risĂ«
 • QĂ«llimi i heshtur
 • Bllokoni shĂ«njestrĂ«n

TĂ« ndryshme

 • No zbythje
 • No pĂ«rhapur
 • Pa frymĂ«
 • qĂ«ndrueshmĂ«ri tĂ« pakufizuar
 • Ekzaminimi i menjĂ«hershĂ«m
 • Speedhack
 • Thyerja e derĂ«s
 • Pa vizitor
 • Vizioni i natĂ«s / Vizioni termik

Rreth EFT Intel

EFT Intel u krijua për ta kthyer një lojtar mesatar në një forcë tek e cila njerëzit janë përqendruar. Nëse dëshironi që vëmendja është e parëndësishme, veçanërisht kur tashmë e dini që do të fitoni të gjitha betejat tuaja. Ka shumë karakteristika që ju të dështoni, pasi Smooth syning dhe FOV Circle është përfshirë gjithashtu brenda EFT Intel (përveç disa veçorive të tjera të mahnitshme!). Të zhvilluara për përdorim në Windows 10 ose më mirë, CPU-të e mbështetura janë vetëm Intel. Ajo vjen në anglisht dhe gjithashtu vjen me një Spoofer falas HWID për ata që merren me ndonjë ndalim të pajisjeve; Gamepron ju keni mbuluar.

Blerja e Aksesit

Pse të përdorësh EFT Intel mbi ofruesit e tjerë?

Ofruesit e tjerë do të thonë gjithçka që munden për të marrë paratë tuaja, dhe kjo është diçka që ne kemi mësuar ta urrejmë këtu në Gamepron. Ndarja e klientëve nga paratë e tyre pa u ofruar atyre një përvojë të dobishme thjesht nuk është e drejtë, kjo është arsyeja pse ne vetëm ndonjëherë do t'u sigurojmë përdoruesve hacks dhe mjete standarde të industrisë për lojërat më të njohura përreth! EFT Intel ka të gjitha tiparet që ju nevojiten dhe mbetet i pazbuluar, kështu që shanset që të ndaloheni janë të pakta. Ju mund të praktikoni aftësitë tuaja të Arratisjes nga Tarkov për orë të tëra ose thjesht mund të mundësoni arratisjen tonë të Shpëtimit nga Tarkov Intel dhe të shkoni në punë!

Blerja e Aksesit
"
Jarod McpheePërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse nuk kam hakuar kurrë më parë, Gamepron e bëri të gjithë këtë një proces shumë të thjeshtë."

"
Aneesa CallahanPërdorues me përvojë

"Shumë më e butë se shumica e mjeteve të tjera që kam përdorur më parë, dhe më të fuqishme."

"
Alex BarrowHacker profesionist

"Si një haker profesionist kam shumë nevoja, të gjitha këto i plotëson Gamepron!"

"
Joan SilvaPërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse jam i ri në të gjitha këto, unë jam akoma shumë i kënaqur me rezultatet!"

"
Christopher VincentPërdorues me përvojë

"Hack-et nuk do të jenë gjithmonë të dobishme, përveç nëse jeni prej tyre nga Gamepron."

"
Lionët e RomësHacker profesionist

"Meqenëse nuk mund të mbështetem te shokët e mi të skuadrës, unë duhet të mbështetem te Gamepron për të mbetur konkurrues!"

"
Yousaf AminPërdoruesi për herë të parë

"Ju nuk duhet të jeni ekspert për të përdorur këto mjete, gjë që është një prekje e bukur."

"
Simon ChaneyPërdorues me përvojë

"Nga sa mund të them, Gamepron do të ketë një mjet për ju pavarësisht nga niveli i aftësive tuaja."

"
Nojus SniderHacker profesionist

"Mendoni për të gjitha ato fitore që mund të grumbulloni tani me një krisje Gamepron në anën tuaj!"

"
Calvin PricePërdoruesi për herë të parë

"Mos kini frikë të provoni këto mashtrime nëse jeni fillestar, pasi është shumë e thjeshtë."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Emmy RatcliffePërdorues me përvojë

"Vajzat haker bashkohen! Me Gamepron nuk më ndalon në të gjitha lojërat që dua."

"
Gemma JohnstonHacker profesionist

"Skena e piraterisë profesionale ka qenë në nevojë të dëshpëruar për një shërbim si Gamepron për mjaft kohë tani."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Meerab MirëPërdoruesi për herë të parë

"Ishte hera ime e parë duke hakuar dhe duhet ta pranoj, Gamepron i bëri gjërat LEHT!"

"
Myles ReidPërdorues me përvojë

"Si një haker me përvojë, është e sigurt të thuash Gamepron është ofruesi më i mirë në internet tani."

"
Alys WheelerHacker profesionist

"Pse të shqetësoheni me ato hacks dhe mashtrime të çmendura? Ju gjithmonë mund të mbështeteni në Gamepron për të kryer punën."

"
Daanish GreigPërdoruesi për herë të parë

"Nëse jeni një haker fillestar mos u shqetësoni, pasi Gamepron është i thjeshtë për t’u përdorur dhe për të përfituar."

"
Jaydan KavanaghPërdorues me përvojë

"Do të duhet të më mashtroni larg kompjuterit tim me këto mashtrime të aktivizuara!"

"
Miley EastwoodHacker profesionist

"Edhe pse ata më quajnë "Beastwood", kjo për shkak të mjeteve të mahnitshme nga Gamepron."

"
Jayda BarclayPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha shumë e frikësuar, por rezulton se Gamepron e bëri hackimin tepër të lehtë."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Jack DoddPërdorues me përvojë

"Unë e di se si funksionojnë hacks, që do të thotë se nuk kam asnjë problem t'i jap Gamepron një përmbledhje të shkëlqyeshme."

"
Catrina MckinneyHacker profesionist

"Nuk mund të kem asnjë gabim ndërsa pirateria dhe Gamepron është perfekte për këtë"

"
Artizanatit Sammy-JoPërdoruesi për herë të parë

"Mos lejoni që mendimi i piraterisë t'ju ndalojë të arrini qëllimet tuaja të lojërave."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Tiana OdlingHacker profesionist

"Ngjashëm me një verë të shkëlqyer, duket sikur Gamepron ka plakur ashtu si duhet për ne profesionistët."

"
SneekiBoi JacobsonPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim nuk dija çfarë të prisja, por përvoja e piraterisë ishte një përvojë e mrekullueshme!"

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Aurora AldredPërdorues me përvojë

"Pse dikush refuzon të përdorë Gamepron? Likeshtë si të refuzosh para falas!"

"
Caroline LivingstonHacker profesionist

"Unë kam pasur mjaft hacks & cheats pa shkëlqim, e cila është arsyeja pse unë gjithmonë dyqan në Gamepron."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Elodie McintyrePërdoruesi për herë të parë

"Ju mund të përfitoni nga këto mjete edhe nëse jeni fillestar si unë!"

"
Olly HumphriesHacker profesionist

"Gamepron ofron mashtrime të pazbuluara, që është gjithçka që kam dashur ndonjëherë."

"
Bronte BonnerPërdoruesi për herë të parë

"Pavarësisht nëse është një Aimbot ose Wallhack / ESP, Gamepron do të ketë diçka që ju kërkoni."

"
Joanne MerrittPërdorues me përvojë

"Hakerat me përvojë dhe me përvojë do të duan ende atë që Gamepron ka për të ofruar."

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Millie CortezHacker profesionist

"Pse nuk do të dëshironit të hakonit me Gamepron? Ata e kryejnë punën siç duhet."

"
Mjegullt NievesPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha skeptik, por mësova shumë shpejt që Gamepron është më i miri."

"
Arnold BowersHacker profesionist

"Pjesa më e mirë për Gamepron duhet të jetë e gjithë shkathtësia që ata kanë për të ofruar."

"
Ema WalshPërdorimi i herës së parë

"Unë prisja të hidhesha te ujqërit, por Gamepron e bëri procesin e shkarkimit / instalimit shumë të thjeshtë."

"
Hanna KinneyPërdorues me përvojë

"Ndërsa shumica e zhvilluesve të hakut do të më linin të kalbet, mbështetja ndaj klientit më ndihmoi!"

"
Dominik YuHacker profesionist

"Kur kam pyetje mund të pres që Mbështetja e Klientit të më japë ndihmën e nevojshme!"

"
Shigjetari GarrettPërdoruesi për herë të parë

"Si një përdorues për herë të parë, Gamepron e bëri shumë të lehtë për të kuptuar se si funksionon pirateria."

"
Arley GrahamPërdorues me përvojë

"Me karakteristika të mahnitshme dhe një pikë të shkëlqyeshme çmimi për t'u marrë parasysh, Gamepron mund të jetë në diçka."

"
Fusha e VerësHacker profesionist

"Lëreni profesionistët! Po shkatërroj njerëzit me të gjitha këto mashtrime dhe mashtrime."

"
Issa VargasPërdorues me përvojë

"Askush nga miqtë e mi nuk luan lojëra video, dhe unë duhet të përdorë Gamepron për të qëndruar konkurrues!"

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Kellan HessPërdoruesi për herë të parë

"Ka shumë lojëra për të zgjedhur këtu në Gamepron, kështu që nuk ka asnjë arsye për të refuzuar ndihmën e tyre."

"
Henri WardlePërdorues me përvojë

"Mendova se isha "njeriu i madh në kampus", kjo derisa të përdorja Gamepron!"

"
Lucas CostaHacker profesionist

"Ju do të humbni kaq shumë mundësi nëse nuk përfitoni nga Gamepron!"

"
Jusha PapaPërdorues me përvojë

"Ne nuk mund të jemi të gjithë të shkëlqyeshëm! Kjo përveç nëse të gjithë po përdorin Gamepron për të ecur përpara."

Menyja në lojë

Rregullimet dhe përshtatja me mjedisin tuaj është e domosdoshme për të shpëtuar nga Tarkov. Armiqtë e kontrolluar nga AI dhe lojtarët e vërtetë dëshirojnë të marrin duart e tyre në plaçkën tuaj, pasi kjo është komponenti kryesor i lojës. Bëni rregullime të shpejtësisë dhe saktësisë së EFT Aimbot tuaj dhe vendosni se cilat ESP do të shfaqen kur aktivizoni atë funksion. Çdo gjë që përfshihet në EFT Intel mund të rregullohet duke përdorur menunë në lojë, duke e bërë mjetin përfundimtar për këdo që kërkon hak të besueshëm EFT. Ju madje mund të zgjidhni të ndryshoni disa funksione brenda dhe jashtë, duke ju dhënë pamjen e një personi të aftë në lojë!

Blerja e Aksesit
hak eft
menu eft hack

Fotografitë në lojë

FAQ

P1. A është kjo mashtrim e lehtë për t'u përdorur?

A1 Ky mashtrim është shumë i lehtë dhe i thjeshtë për t’u përdorur. Ekzekutoni kutinë> Ekzekutoni lojën> Rregullo cilësimet tuaja> Luaj.

P2. A është kjo provë mashtrimi?

A2 Po, mund të transmetosh me këtë mashtrim dhe nuk do të jetë i dukshëm për shikuesit.

P3. A është mashtrimi i Brendshëm apo i Jashtëm?

A3 Ky mashtrim është i Brendshëm.

P4. A duhet të çaktivizoj mbrojtjen dhe anti-virusin për të përdorur mashtrimin?

A4 Importantshtë e rëndësishme që mbrojtja të jetë me aftësi të kufizuara, veçanërisht boot-i i sigurt në BIOS që të jetë në gjendje ta përdorë këtë mashtrim pasi që të mos e kesh të paaftë do të përfundojë duke dhënë Gabim gjatë lëshimit.

P5. A vjen me Hwid Spoofer?

A5. Po, kjo mashtrim përfshin një spoofer hwid për përdoruesit e ndaluar hwid.

P6. A mund të luaj në rezolucion të ekranit të plotë?

A6. Po, mund të përdoret në modalitetin e ekranit të plotë.

Provoje tani

Aksesi 1 ditor

Ne jemi më shumë se të lumtur t'u sigurojmë përdoruesve tanë aq kohë me mashtrimet tona sa të kenë nevojë!

$ 35.00

Blerja e Aksesit

Hyrja 1 javore

Fito qasje edhe më të gjatë në mashtrimin tonë EFT Intel! Bleni një çelës produkti 1-javor sot

$ 95.00

Blerja e Aksesit

Aksesi 1 Muaj

Bëni një nder vetes dhe fitoni qasje në të ardhmen me një çelës produkti 1-mujor për EFT intel!

$ 230.00

Blerja e Aksesit

Ngjashëm me një Arratisje nga Tarkov Aimbot, Wallhack, Radar dhe shumë karakteristika të tjera të dobishme mund të gjenden në Intel Escape from Tarkov Cheat. Ka një arsye pse përdoruesit vazhdojnë të kthehen në GamePron për më shumë, dhe kjo për shkak të cilësisë.
Përjetoni fitoren një herë duke mashtruar me GamePron!

Gati për dominojnë me arratisjen tonë nga Tarkov Intel Hack?

⬤   Statusi: online