SKUADĂ‹R Hacks

Luaj Skuadrën ashtu si ke dashur gjithmonë! Fitoni aksesin në Skuadrën kryesore Aimbot, Wallhack, ESP dhe shumë më tepër këtu në Gamepron. Hack mënyrën e duhur me mjetet tona!

JUMP TE Hacks

Tashmë keni blerë një Skuadër Hack? Gjeni hapat e ardhshëm këtu

Ju lutemi vini re: Para se të blini skuadrat tona të skuadrës, sigurohuni që mjeti që po kërkoni të blini është azhurnuar së fundmi ose është akoma në internet. Ndërsa ne jemi gjithmonë duke azhurnuar mjetet tona, ka një vonesë në kohën e dorëzimit në disa situata; ndërsa është zakonisht i menjëhershëm, mund të zgjasë edhe disa orë. Të gjitha mjetet tona janë HWID të kyçura, që do të thotë që mund t'i përdorni vetëm në një kompjuter - sigurohuni që kompjuteri juaj është i pajtueshëm me të gjitha mjetet tona paraprakisht gjithashtu. Asnjë rimbursim nuk do të jepet sapo SHIKONI çelësin e produktit!

Të zgjedhurit tanë Skuadër Hacks

Skuadra Hacks, Aimbot, Norecoil, ESP, Wall Hacks & More

INTEL Hack

Mëso më shumë

Gamepron nuk rinovon automatikisht produktet. Kjo është një pagesë e vetme. Gamepron vetëm automatikisht rinovon anëtarësimet VIP, ju mund ta anuloni në çdo kohë.
Gamepron nuk ruan detajet e kartës së kreditit. Ato përpunohen përmes procesorëve tanë të pagesave.

Blej Skuadër Hacks në 4 Hapat

Skuadra Hacks, Aimbot, Norecoil, ESP, Wall Hacks & More

1

Zgjidhni lojën që dëshironi të luani


Zgjidh Skuadrën nga shumë lojëra sulmesh që u ofrojmë përdoruesve tanë këtu në Gamepron

2

Zgjidhni një sulm që i përshtatet nevojës suaj

Zgjidh veçoritë e kollitjes së Skuadrës që plotësojnë më së miri nevojat tuaja, ne i kemi të gjitha këtu në Gamepron

3

Paguani duke përdorur metodat tona të sigurta të pagesës

Bëni pagesën tuaj duke përdorur procesorin 100% të sigurt dhe ekskluziv nga Gamepron!

4

Merrni qasje në çelësin tuaj dhe shkarkoni mashtrimin

Pasi të keni paguar për çelësin e produktit tuaj, mund të fitoni qasje dhe të shkarkoni skuadrat hacks

Pse hacks Gamepron Squad?

Skuadra është një lojë që favorizon të theksuarit, dhe kjo është arsyeja pse lojtarët më të mirë janë ata që kanë luajtur revole për një kohë. Nëse sapo po hyni në zhanër ose nuk e kuptoni se si Skuadra funksionon tërësisht, do të jetë e vështirë të mbetet konkurruese. Hack-et e paraqitura plotësisht të kësaj natyre nuk janë të lehta për tu gjetur, veçanërisht nëse jeni të interesuar në Skuadrat - arsyeja pse Gamepron konsiderohet si # 1 ofruesi i hacks në internet është shumëllojshmëria jonë. Ne nuk përqendrohemi në një mashtrim ose i japim trajtim të veçantë ndonjë prej lojrave tona, dhe ju mund ta thoni këtë duke përdorur skuadrën tonë të Skuadrës. Ndërsa baza e lojtarëve po rritet me shpejtësi, Skuadra është një lojë e re që po ndërtohet ende në lidhje me gumëzhitjen e saj. Megjithëse ofruesit e tjerë të hakut nuk do ta merrnin përsipër të krijonin një skuadër hack, Gamepron ka të bëjë me inovacionin!

Ekipi i zhvilluesve me të cilët ne punojmë është i lidhur ngushtë, duke na dhënë një ndjesi personale që shumica e ofruesve të tjerë të hackeve nuk do të ishin në gjendje të jepnin. Kur dëshironi të dini se po i vendosni paratë tuaja në vendin e duhur, Gamepron është i vetmi shërbim që do të bëjë mirë nga ju. Mjetet tona po përpunohen nga disa prej mendjeve më të ndritshme në industrinë e piraterisë dhe është e lejuar që Gamepron të ruajë një reputacion për të cilin jemi krenar. Hack-et e skuadrës dhe mashtrimet që nuk do të vënë në rrezik përdoruesin janë gjithashtu të domosdoshme, dhe siguria është ajo që ne bëjmë më mirë këtu! Mos e vini në rrezik të ardhmen e llogarisë tuaj duke pirateruar me mashtrime të Cilësisë së dobët.

Rregullimi i cilësimeve tuaja në lojë nuk është më një problem kur mashtroni me Gamepron sepse menuja jonë intuitive në lojë i bën rregullimet një proces të thjeshtë. Ju nuk duhet të mbylleni plotësisht nga aplikacioni për të ngadalësuar shpejtësinë e aimbotit tuaj të Skuadrës, thjesht mund të hapni menunë në lojë dhe ta bëni atë në disa sekonda. Aftësia për të ndryshuar tiparet e një skuadre sulmi në lojë (dhe jo) është një përfitim masiv për lojtarët, pasi gjithmonë mund të çaktivizoni mashtrimet dhe të luani të pafajshëm nëse gjërat shkojnë keq.

Kufijtë nuk janë diçka kur zgjedh të mashtrosh me Gamepron, dhe ne ju japim të gjitha tiparet e nevojshme për të ndryshuar vrullin e çdo ndeshjeje në të cilën merrni pjesë. Ju nuk keni nevojë për shokët më të mirë të skuadrës për të marrë mbrapa, sepse yni Skuadrat e sulmeve janë të sigurta në çdo rast.

  • Hack Fortnite Wall (ESP)
  • Informacione pĂ«r Fortnite Player ESP (Emri, shiritat shĂ«ndetĂ«sorĂ«, distanca)
  • Fortnite Item ESP me filtra
  • Fortnite Aimbot
  • Sinjalizime paralajmĂ«ruese tĂ« armikut Fortnite
  • Modaliteti i super kĂ«rcimit Fortnite (nuk ka dĂ«mtime nĂ« rĂ«nie kur aktivizohet).
  • Kocka Fortnite & ÇelĂ«si i synimit i konfigurueshĂ«m.
  • Kompensatori i Fortnite Recoil
skuadrat hacks
skuadrat hacks
menuja e kollitjes së skuadrës

Misioni Skuadër Kollitem karakteristika

Skuadra Hacks, Aimbot, Norecoil, ESP, Wall Hacks & More

Skuadra Player ESP

Përdorni mjetin tonë Squad Player ESP për të parë se ku ndodhen armiqtë tuaj gjatë gjithë kohës, duke ju lejuar të qëndroni në një pozicion të favorshëm.

Informacioni i lojtarit të skuadrës ESP (Emri, shiritat shëndetësorë, distanca)

Përdorni skedarin ESP të Squads Player Information për të mësuar më shumë rreth synimeve tuaja (si emrat e tyre, shëndeti, madje edhe distanca e tyre nga ju).

Skuadra Artikull ESP me filtra

Artikulli ESP është një tjetër tipar i dobishëm që do t'ju tregojë vendndodhjen e çdo sendi që zgjidhni (duke përdorur funksionin e filtrit).

Skuadra Aimbot

Aimbots mund të përdoren për të siguruar saktësinë e gjuajtjeve tuaja, duke ju dhënë një shans më të mirë për të fituar përleshjet tuaja në Skuadër.

Udhë plumbash skuadre (efektive në distanca të shkurtra dhe të mesme)

Ndiqni plumbat tuaj ndërsa përfshiheni në beteja të shkurtra deri në mes-distancë, duke ju lejuar të shihni nëse objektivi juaj është marrë jashtë.

Kocka e skuadrës dhe çelësi i synimit i konfigurueshëm

Rregulloni aimbot-in tonë të Skuadrës sipas dëshirës tuaj duke përdorur kockat tona dhe synoni opsionet kryesore të konfigurueshme! Ju nuk keni pse të vendosni më për cilësimet e fabrikës.

Kontrollet e dukshme të skuadrës aimbot

Kontrollet e dukshme mund të përdoren për të siguruar që aimboti ynë i Skuadrës nuk bllokohet në armiq të cilët nuk mund të shihen, duke ju lejuar të ruani një prani më të pafajshme.

Kompensatori i zbrazjes së skuadrës

Recoil mund të hiqet nga loja plotësisht me Squad Recoil Compensator! Ju kurrë nuk do të humbni një goditje tjetër për shkak të tërheqjes me mjetin tonë.

Alarmet paralajmëruese të armikut të skuadrës

Nëse një armik po ju drejton ose ndodh që të jetë afër, ju mund të përdorni funksionin Paralajmërime për të shfaqur një mesazh të personalizuar në ekranin tuaj.

Modaliteti i super kërcimit të skuadrës (nuk ka dëmtime në rënie kur aktivizohet)

Modaliteti Super Kërcim do t'u lejojë përdoruesve të Gamepron të shmangin dëmtimin e rënies gjatë kohës që luajnë Skuadrën, kështu që ju mund të hidheni nga pika më e lartë e mundshme dhe përsëri të shpëtoni me të.

Bllok teksti që flet për mënyrën se si hacket tona do t'ju ndihmojnë të bëheni më të mirët në lojë

Për t'u bërë lojtari më i mirë i Skuadrës që mund të jeni, do t'ju duhet të përdorni mjetet më të mira. Gamepron ka qenë një ofrues kryesor i industrive të hacks për një kohë të gjatë dhe mashtrimi i Skuadrës sonë po ndjek atë trend shkëlqyeshëm. Si për përdoruesit fillestarë ashtu edhe për veteranët e hackeve, më në fund mund të përdorni një mashtrim të Skuadrës që nuk do të jetë më i shkurtër se pritjet tuaja! Shpenzoni paratë tuaja me mençuri dhe blini një çelës produkti për skuadrën tonë të skuadrës sot.

Gati për dominojnë Çdo lojë?
"
Jarod McpheePërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse nuk kam hakuar kurrë më parë, Gamepron e bëri të gjithë këtë një proces shumë të thjeshtë."

"
Aneesa CallahanPërdorues me përvojë

"Shumë më e butë se shumica e mjeteve të tjera që kam përdorur më parë, dhe më të fuqishme."

"
Alex BarrowHacker profesionist

"Si një haker profesionist kam shumë nevoja, të gjitha këto i plotëson Gamepron!"

"
Joan SilvaPërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse jam i ri në të gjitha këto, unë jam akoma shumë i kënaqur me rezultatet!"

"
Christopher VincentPërdorues me përvojë

"Hack-et nuk do të jenë gjithmonë të dobishme, përveç nëse jeni prej tyre nga Gamepron."

"
Lionët e RomësHacker profesionist

"Meqenëse nuk mund të mbështetem te shokët e mi të skuadrës, unë duhet të mbështetem te Gamepron për të mbetur konkurrues!"

"
Yousaf AminPërdoruesi për herë të parë

"Ju nuk duhet të jeni ekspert për të përdorur këto mjete, gjë që është një prekje e bukur."

"
Simon ChaneyPërdorues me përvojë

"Nga sa mund të them, Gamepron do të ketë një mjet për ju pavarësisht nga niveli i aftësive tuaja."

"
Nojus SniderHacker profesionist

"Mendoni për të gjitha ato fitore që mund të grumbulloni tani me një krisje Gamepron në anën tuaj!"

"
Calvin PricePërdoruesi për herë të parë

"Mos kini frikë të provoni këto mashtrime nëse jeni fillestar, pasi është shumë e thjeshtë."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Emmy RatcliffePërdorues me përvojë

"Vajzat haker bashkohen! Me Gamepron nuk më ndalon në të gjitha lojërat që dua."

"
Gemma JohnstonHacker profesionist

"Skena e piraterisë profesionale ka qenë në nevojë të dëshpëruar për një shërbim si Gamepron për mjaft kohë tani."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Meerab MirëPërdoruesi për herë të parë

"Ishte hera ime e parë duke hakuar dhe duhet ta pranoj, Gamepron i bëri gjërat LEHT!"

"
Myles ReidPërdorues me përvojë

"Si një haker me përvojë, është e sigurt të thuash Gamepron është ofruesi më i mirë në internet tani."

"
Alys WheelerHacker profesionist

"Pse të shqetësoheni me ato hacks dhe mashtrime të çmendura? Ju gjithmonë mund të mbështeteni në Gamepron për të kryer punën."

"
Daanish GreigPërdoruesi për herë të parë

"Nëse jeni një haker fillestar mos u shqetësoni, pasi Gamepron është i thjeshtë për t’u përdorur dhe për të përfituar."

"
Jaydan KavanaghPërdorues me përvojë

"Do të duhet të më mashtroni larg kompjuterit tim me këto mashtrime të aktivizuara!"

"
Miley EastwoodHacker profesionist

"Edhe pse ata më quajnë "Beastwood", kjo për shkak të mjeteve të mahnitshme nga Gamepron."

"
Jayda BarclayPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha shumë e frikësuar, por rezulton se Gamepron e bëri hackimin tepër të lehtë."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Jack DoddPërdorues me përvojë

"Unë e di se si funksionojnë hacks, që do të thotë se nuk kam asnjë problem t'i jap Gamepron një përmbledhje të shkëlqyeshme."

"
Catrina MckinneyHacker profesionist

"Nuk mund të kem asnjë gabim ndërsa pirateria dhe Gamepron është perfekte për këtë"

"
Artizanatit Sammy-JoPërdoruesi për herë të parë

"Mos lejoni që mendimi i piraterisë t'ju ndalojë të arrini qëllimet tuaja të lojërave."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Tiana OdlingHacker profesionist

"Ngjashëm me një verë të shkëlqyer, duket sikur Gamepron ka plakur ashtu si duhet për ne profesionistët."

"
SneekiBoi JacobsonPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim nuk dija çfarë të prisja, por përvoja e piraterisë ishte një përvojë e mrekullueshme!"

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Aurora AldredPërdorues me përvojë

"Pse dikush refuzon të përdorë Gamepron? Likeshtë si të refuzosh para falas!"

"
Caroline LivingstonHacker profesionist

"Unë kam pasur mjaft hacks & cheats pa shkëlqim, e cila është arsyeja pse unë gjithmonë dyqan në Gamepron."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Elodie McintyrePërdoruesi për herë të parë

"Ju mund të përfitoni nga këto mjete edhe nëse jeni fillestar si unë!"

"
Olly HumphriesHacker profesionist

"Gamepron ofron mashtrime 100% të pazbuluara, që është gjithçka që kam dashur ndonjëherë."

"
Bronte BonnerPërdoruesi për herë të parë

"Pavarësisht nëse është një Aimbot ose Wall Hack / ESP, Gamepron do të ketë diçka që ju kërkoni."

"
Joanne MerrittPërdorues me përvojë

"Hakerat me përvojë dhe me përvojë do të duan ende atë që Gamepron ka për të ofruar."

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Millie CortezHacker profesionist

"Pse nuk do të dëshironit të hakonit me Gamepron? Ata e kryejnë punën siç duhet."

"
Mjegullt NievesPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha skeptik, por mësova shumë shpejt që Gamepron është më i miri."

"
Arnold BowersHacker profesionist

"Pjesa më e mirë për Gamepron duhet të jetë e gjithë shkathtësia që ata kanë për të ofruar."

"
Ema WalshPërdorimi i herës së parë

"Unë prisja të hidhesha te ujqërit, por Gamepron e bëri procesin e shkarkimit / instalimit shumë të thjeshtë."

"
Hanna KinneyPërdorues me përvojë

"Ndërsa shumica e zhvilluesve të hakut do të më linin të kalbet, mbështetja ndaj klientit më ndihmoi!"

"
Dominik YuHacker profesionist

"Kur kam pyetje mund të pres që Mbështetja e Klientit të më japë ndihmën e nevojshme!"

"
Shigjetari GarrettPërdoruesi për herë të parë

"Si një përdorues për herë të parë, Gamepron e bëri shumë të lehtë për të kuptuar se si funksionon pirateria."

"
Arley GrahamPërdorues me përvojë

"Me karakteristika të mahnitshme dhe një pikë të shkëlqyeshme çmimi për t'u marrë parasysh, Gamepron mund të jetë në diçka."

"
Fusha e VerësHacker profesionist

"Lëreni profesionistët! Po shkatërroj njerëzit me të gjitha këto mashtrime dhe mashtrime."

"
Issa VargasPërdorues me përvojë

"Askush nga miqtë e mi nuk luan lojëra video, dhe unë duhet të përdorë Gamepron për të qëndruar konkurrues!"

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Kellan HessPërdoruesi për herë të parë

"Ka shumë lojëra për të zgjedhur këtu në Gamepron, kështu që nuk ka asnjë arsye për të refuzuar ndihmën e tyre."

"
Henri WardlePërdorues me përvojë

"Mendova se isha "njeriu i madh në kampus", kjo derisa të përdorja Gamepron!"

"
Lucas CostaHacker profesionist

"Ju do të humbni kaq shumë mundësi nëse nuk përfitoni nga Gamepron!"

"
Jusha PapaPërdorues me përvojë

"Ne nuk mund të jemi të gjithë të shkëlqyeshëm! Kjo përveç nëse të gjithë po përdorin Gamepron për të ecur përpara."

Skuadra Aimbot

Gamepron mund ta bëjë procesin e fillimit të thjeshtë duke ju lejuar juve akses në hacket më të mira të Skuadrës që gjenden në internet, prandaj mos u shqetësoni nëse po kërkoni të hakoni për herë të parë ndonjëherë. Ne të gjithë duhej të fillonim diku, madje edhe shërbimi ynë i papërlyer! Aimbot i Skuadrës i prodhuar këtu në Gamepron është i pajisur me tiparet më të fundit të artit, të gjitha këto janë krijuar për t'ju kthyer në një makinë vrasëse. Ju mund të hiqni zmbrapsjen dhe të lëkundeni për t'i bërë shkrepjet tuaja edhe më të sakta, dhe do të zgjidhni të zgjidhni se cilën pjesë të trupit do të synojë aimboti i Skuadrës sonë. Padyshim që aspekti më i rëndësishëm i çdo sulmi do të ishte aimbot-i dhe ne patjetër që nuk kemi prerë asnjë kënd me aimbot-in tonë të Skuadrës!

Ndjeni fuqinë e rrethit FOV i cili synon armiqtë ndërsa ata hyjnë në të, madje mund të zgjidhni të rregulloni madhësinë e rrethit tuaj FOV nëse dëshironi! Objektivi Lock-On është perfekt për kur keni shikuar një armik dhe nuk doni t'i lini të largohen.

Skuadra ESP dhe Wallhack

Përdorni skuadrën tonë të Skuadrës dhe opsionet ESP brenda një ndjesie për skuadriljen tuaj, si dhe vendndodhjet e armikut. Ju mund të shënoni vendndodhjen e shokëve tuaj të skuadrës dhe të shihni se ku po shkojnë duke mundësuar Player ESP, duke u dhënë mundësinë përdoruesve të shohin të dy shokët e skuadrës dhe armiqtë përmes sipërfaqeve të forta. Wallhacks janë bërë një domosdoshmëri në botën e piraterisë dhe Skuadra nuk do të ishte ndryshe - loja ka skuadra prej 50 personash që shkojnë kundër njëri-tjetrit, kështu që ka kuptim vetëm të përdorësh mashtrimet tona të Skuadrës ESP! Ju nuk keni pse të kufizoheni vetëm në lojtarë, pasi përfshihet gjithashtu një opsion Item ESP!

Ju mund të identifikoni eksplozivë, armë dhe sende të tjera të rëndësishme duke përdorur kollitjen tonë ESP. Mos provoni dhe provoni fatin tuaj me opsione alternative, pasi kjo thjesht do t'ju ndalojë! Hack me më të mirën prej tyre dhe blerjen e hyrjes në hack Skuadrën tonë sot.

Gjurmë këmbësh, Dëmtimi i Lartë dhe Hack në Distancë

Karakteristika jonë e Gjurmës përdoret për t'i mbajtur lojtarët në dijeni kur bëhet fjalë për vendndodhjen e armikut. Ju mund ta shoqëroni këtë me hack ESP për të marrë një pamje të plotë të hartës, edhe pse funksioni Footprint do të funksionojë pak më ndryshe. Ju do të shihni gjurmët e këmbëve në tokë që do t'ju çojnë drejt armiqve, duke ju dhënë një shans të meditoni se si do t'i qaseni situatës. Nuk ka asnjë mënyrë që të mos i mundni armiqtë tuaj në një përleshje me armë pasi t’i keni arritur, pasi tipari i Dëmtimit të Lartë do të përqendrohet vetëm në pjesë vdekjeprurëse të kundërshtarit tuaj. Të bësh më shumë dëm sesa personat kundër të cilëve është kundër është e dobishme për arsye të dukshme, pasi që të qëlluar për të shtënë, ata nuk do të jenë në gjendje të ecin me një përdorues të Gamepron.

Distanca është një tipar ideal për të mundësuar në këtë situatë pasi që ju mund të përdorni Footprint për të gjetur armikun dhe Distanca për të parë se sa afër po afroheni.

Skuadra të tjera Hack dhe Cheats

Thjesht ndjekja e një sërë gjurmësh të këmbëve nuk është ideale për një haker, prandaj funksioni i distancës do t'ju njoftojë nëse rreziku është i afërt, kjo është vetëm fillimi i veçorive tona shtesë! Ka shumë karakteristika të tjera të përfshira në kollitjen tonë të Skuadrës që do t'i bëjnë ndeshjet fituese shumë më të lehta se më parë, veçanërisht nëse sapo keni filluar të luani Skuadër. Hyrja në beteja intensive është një dukuri e zakonshme në Skuadër, por të dalësh në krye është shumë më lehtë të thuhet sesa të bëhet. Ju duhen tiparet e duhura për t'u bërë një kampion i vërtetë! Për shembull, tipari Qëndrueshmëria e Pafund e bën atë në mënyrë që ju të mund të vraponi sa të dëshironi, duke mbuluar më shumë terren sesa të tjerët.

Kur mësoni se si të punoni me skuadrën e skuadrës që kemi zhvilluar pa probleme, askush në Tokë nuk mund t'ju ndalojë të fitoni. Ju gjithashtu do t'ju jepet një Spoofer HWID kur të blini një çelës produkti për skuadrën tonë të skuadrës, dhe madje mund ta përdorni ndërsa luani në modalitetin e ekranit të plotë.

e bëra më shpesh
Skuadra Hacks pyetjet

Skuadra Hacks, Aimbot, Norecoil, ESP, Wall Hacks & More

Pse skuadrat tona të skuadrës

Kur përdorni Fortnite Hacks të disponueshëm nga Gamepron, shanset që të ndaloheni janë të pakta. Përpjekjet tona anti-mashtrim janë të pakonkurueshme dhe mund të gjenden vetëm këtu!

Ne i mbajmë të azhurnuara të gjitha mjetet e prodhuara nga Gamepron, pavarësisht nga popullariteti. Zhvilluesit e hackeve që nuk kujdesen për qëndrueshmërinë e mjeteve të tyre nuk e meritojnë kohën tuaj, veçanërisht kur e dini se bari është më i gjelbër këtu në Gamepron!

Pse Skuadra jonë Aimbot

Aimbot ynë i Skuadrës ka më shumë karakteristika se shumica, dhe vetëm kjo duhet të jetë e mjaftueshme për të garantuar blerjen. Ju gjithmonë do të përfitoni nga qëllimi më i mirë se kundërshtarët tuaj, dhe kur jeni duke përdorur aimbotin e Skuadrës, kjo do të jetë gjithmonë kështu! Humbja e përleshjeve me armë është një e kaluar kur aktivizohet aimbot i Skuadrës sonë, kështu që bashkohuni në familjen Gamepron dhe blini një çelës produkti sot.

Pse Skuadra jonë ESP

Hack ynë i Skuadrës ESP do të ekspozojë edhe kundërshtarët më të bindur në lojë, gjithçka që duhet të bëni është ta aktivizoni atë dhe do të shihni gjithçka. Nga lojtarët te artikujt, mund të përdorni skuadrën tonë Skuadra ESP për të identifikuar këto gjëra nga distanca - nuk keni pse ta vendosni veten në rrezik për të parë se ku ndodhet gjithçka në fushën e betejës.

Pse skuadra jonë e murit të skuadrës

Wallhacks nuk do të krijohen të barabarta, dhe ju do ta dini se me siguri pasi të keni provuar wallhack në dispozicion në Gamepron. Skuadra është një lojë që tashmë ka mjaft mundësi të rrezikshme siç është, kështu që ju mund të dëshironi t'i kufizoni ato duke përdorur wallhack tonë për të parë armiqtë përmes sipërfaqeve të forta (para se të futeni në atë dhomë vetë!). Bëhu një lojtar më i mirë me skuadrën tonë të skuadrës!

Pse Skuadra jonë NoRecoil

Recoil po shfrenohet në serverat e Skuadrës, pasi është një gjuajtës realist që do të provojë saktësinë tuaj në më shumë mënyra se një. Përdorni tiparin tonë NoRecoil (i njohur ndryshe si Kompensatori i zbrazjes) për ta hequr atë plotësisht nga loja juaj! Pse të shqetësohesh të merresh me atë tërheqje bezdisëse kur thjesht mund ta heqësh nga fotografia.

Si të shkarkoni skuadrat më të mira?

Hacket më të mira të Skuadrës në internet mund të gjenden këtu, pasi Gamepron ka qenë i përkushtuar për të prodhuar hacks optimale për vite me rradhë. Ne kemi arritur të përmirësojmë edhe procesin e shkarkimit dhe instalimit, duke u dhënë përdoruesve fillestarë një shans më të mirë për të përdorur me sukses këto mjete (na besoni, është e pamundur ta ngatërroni këtë!). Shkarkoni hacket më të mira të Skuadrës sot duke blerë një çelës produkti nga Gamepron!

Pse hacket e Skuadrës tuaj janë më të shtrenjta se të tjerët

Çmimi i skuadrave tona të Skuadrës lidhet me ekskluzivitetin e mashtrimeve tona, si dhe nivelin e sigurisë të shprehur këtu në Gamepron. Ju nuk do të gjeni siguri si kjo askund tjetër, pasi të gjitha lëshimet tona janë të pazbuluara! Asnjëherë nuk ka ndonjë përmbajtje të dëmshme të fshehur në mjetet tona, gjë që bëjnë shumë ofrues me hije (fatmirësisht, ne jemi po aq të respektuar sa vijnë këtu në Gamepron).

Çfarë afatesh kohore keni?

Ju mund të zgjidhni për sa kohë do të dëshironit të përdorni skuadrën tonë të Skuadrës, gjithçka që duhet të bëni është të blini çelësat e produktit tuaj në përputhje me rrethanat. Ne kemi afate kohore që u shërbejnë nevojave të të gjithëve, pasi mund të blini një çelës produkti 1-ditor, 1-javor dhe 1-mujor. Zgjidhni sa kohë do të dëshironit të hakonit me Gamepron dhe kur të mbaroni kohë, thjesht mund të blini një çelës tjetër!

Të zgjedhurit tanë Skuadër Hacks

Skuadra Hacks, Aimbot, Norecoil, ESP, Wall Hacks & More

INTEL Hack

Mëso më shumë

Gamepron nuk rinovon automatikisht produktet. Kjo është një pagesë e vetme. Gamepron vetëm automatikisht rinovon anëtarësimet VIP, ju mund ta anuloni në çdo kohë.
Gamepron nuk ruan detajet e kartës së kreditit. Ato përpunohen përmes procesorëve tanë të pagesave.

Mbresëlënës Skuadër Kollitem karakteristika

Skuadra Hacks, Aimbot, Norecoil, ESP, Wall Hacks & More

Bashkohuni me Revolucionin Hack Tani