⬤   Statusi: PĂ«rditĂ«simi

Intel Skuadra Hack

Lorem ipsum dolor ulet amet, elit konsekuatuar adipiscing. Kongresi i cras aliquam rutrum. Vestibulum eget lacinia nisi, dhe lobortis eros.

Provoje tani

Aksesi 1 ditor

Fitoni hyrjen në mashtrimin më të mirë të Skuadrës që do të shihni këtë vit. Bleni një çelës produkti 1-ditor sot!

$ 18.00

Blerja e Aksesit

Hyrja 1 javore

Nëse një ditë nuk ju mjafton, ne kemi diçka që do ta shijoni. Bleni një çelës produkti 1-javor sot!

$ 65.00

Blerja e Aksesit

Aksesi 1 Muaj

Gamepron është i gatshëm t'u shërbejë përdoruesve tanë për aq kohë sa të jetë e mundur. Bleni një çelës produkti 1-mujor sot!

$ 100.00

Blerja e Aksesit

Lorem ipsum dolor ulet amet, elit konsekuatuar adipiscing. Donec sem odio, blandit et fringilla bibendum, ullamcorper ac libero. Lorem ipsum dolor ulet amet, elit konsekuatuar adipiscing. Donec sem odio, blandit et fringilla bibendum, ullamcorper ac libero.

Skuadra Intel Hack Information

Lojtarët e skuadrës nuk duhet të mbështeten më te zhvilluesit e niveleve të ulëta të hack-ut për të krijuar mashtrimet e tyre, pasi Gamepron është duke u zhvilluar! Ne jemi të specializuar në sigurimin e përdoruesit me hacks me cilësi të lartë për të gjitha lojrat e tyre të preferuar, dhe hack ynë Squad Intel është shembulli i përsosur i kësaj. Betejë kundër 50 lojtarëve të tjerë në një luftë virtuale, por bëje me një avantazh! Përdorimi i skuadrës sonë të Squad Intel do t'ju lejojë të pushtoni opozitën pa u shqetësuar, pasi askush nuk mund t'i përdorë më së miri mjetet tona - nëse doni të hakoni për një ose dy ditë, apo edhe një muaj, ne kemi çelësat e produktit për ju.

Kombinueshmëria
Vetëm Intel Cpu
Operimit të Sistemit
Windows 10 (1903 20H2)
Gjuhe
Menuja angleze
Siguri
HWID I mbyllur
aksesorë
PĂ«rfshihet Spoofer

Vlerësimi i Hack: ✩

⬤   Statusi: PĂ«rditĂ«simi

Lehtësinë e përdorimit: ✩

karakteristika

ESP dhe Info i Armikut janë të pranishëm në këtë mjet, si dhe opsione të tjera të ESP (të vendosshme, radio, automjete, etj.). Skuadra Aimbot përmban disa mundësi të dobishme, të tilla si Rrethi FOV, Kontrollet e Vizibilitetit, Përzgjedhja e Kockave, Çelësat e Shumëfishtë Aimbot dhe Vendosja e Bllokimit. Tërheqja, reklamat dhe lëkundja mund të hiqen gjithashtu!

Visuals

 • Armiku ESP (kuti, kocka)
 • Informacioni i Armikut (shĂ«ndeti, largĂ«sia)
 • TĂ« tjerĂ«t ESP (vendosjet, radiot, automjetet, helikopterĂ«t, vendet e pjelljes)
 • Kontroll miqĂ«sor / skuadĂ«r

aimbot

 • Aimbot i rregullueshĂ«m FOV & i butĂ«
 • Kontrollet e dukshmĂ«risĂ«
 • PĂ«rzgjedhja e kockave
 • ÇelĂ«sa tĂ« shumtĂ« aimbot
 • Bllokoni shĂ«njestrĂ«n

TĂ« ndryshme

 • Modaliteti i lĂ«vizshĂ«m
 • Jo lĂ«kundje
 • No zbythje
 • Nuk ka reklama
 • AsnjĂ« shtypje
 • qĂ«ndrueshmĂ«ri tĂ« pakufizuar

Rreth Skuadrës Intel Hack

Skuadra jonë Skuadra Intel u ndërtua nga themeli për t'i shërbyer edhe hakerave më të papërvojë të mundshëm. Ne nuk jemi krijuar të gjithë të barabartë, dhe disa nga përdoruesit tanë do të kenë përvojë më shumë me mashtrime se të tjerët, dhe kjo është në rregull! Ju mund të përdorni skuadrën Squad Intel për sa kohë që keni një CPU Intel dhe mbrojtjet / anti-virus janë me aftësi të kufizuara (pasi kjo do të shënojë në mënyrë të gabuar hackimin, duke mos lejuar që ajo të funksionojë). Modaliteti i rrymës ju lejon të mashtroni edhe kur jeni duke transmetuar drejtpërdrejt, dhe kjo krisje e brendshme e Skuadrës gjithashtu vjen me një Spoofer HWID! Modaliteti me ekran të plotë mund të përdoret gjithashtu me skuadrën Squad Intel.

Blerja e Aksesit

Pse të përdorim Squad Intel mbi ofruesit e tjerë?

Gamepron është mbi çdo ofrues tjetër, dhe kjo për shkak se ne mbetemi të përkushtuar ndaj përvojës së përdoruesit. Nëse nuk po kaloni mirë me mjetet tona, çfarë kuptimi ka t’i bëni ato? Si rezultat, mund të presësh vetëm mashtrime me cilësi të lartë për të gjitha lojërat e tua të preferuara. Skuadra është një lojë relativisht e re, dhe duke u konsideruar kështu, shumica e zhvilluesve të hack-ut nuk do të kenë gati një mjet - jo vetëm që hack-u ynë është gati të shkojë, por është edhe më i miri që mund të gjesh! Qëndroni të pazbuluar dhe sulmoni me klasën duke zgjedhur të mashtroni duke përdorur Gamepron.

Blerja e Aksesit
"
Jarod McpheePërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse nuk kam hakuar kurrë më parë, Gamepron e bëri të gjithë këtë një proces shumë të thjeshtë."

"
Aneesa CallahanPërdorues me përvojë

"Shumë më e butë se shumica e mjeteve të tjera që kam përdorur më parë, dhe më të fuqishme."

"
Alex BarrowHacker profesionist

"Si një haker profesionist kam shumë nevoja, të gjitha këto i plotëson Gamepron!"

"
Joan SilvaPërdoruesi për herë të parë

"Edhe pse jam i ri në të gjitha këto, unë jam akoma shumë i kënaqur me rezultatet!"

"
Christopher VincentPërdorues me përvojë

"Hack-et nuk do të jenë gjithmonë të dobishme, përveç nëse jeni prej tyre nga Gamepron."

"
Lionët e RomësHacker profesionist

"Meqenëse nuk mund të mbështetem te shokët e mi të skuadrës, unë duhet të mbështetem te Gamepron për të mbetur konkurrues!"

"
Yousaf AminPërdoruesi për herë të parë

"Ju nuk duhet të jeni ekspert për të përdorur këto mjete, gjë që është një prekje e bukur."

"
Simon ChaneyPërdorues me përvojë

"Nga sa mund të them, Gamepron do të ketë një mjet për ju pavarësisht nga niveli i aftësive tuaja."

"
Nojus SniderHacker profesionist

"Mendoni për të gjitha ato fitore që mund të grumbulloni tani me një krisje Gamepron në anën tuaj!"

"
Calvin PricePërdoruesi për herë të parë

"Mos kini frikë të provoni këto mashtrime nëse jeni fillestar, pasi është shumë e thjeshtë."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Emmy RatcliffePërdorues me përvojë

"Vajzat haker bashkohen! Me Gamepron nuk më ndalon në të gjitha lojërat që dua."

"
Gemma JohnstonHacker profesionist

"Skena e piraterisë profesionale ka qenë në nevojë të dëshpëruar për një shërbim si Gamepron për mjaft kohë tani."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Meerab MirëPërdoruesi për herë të parë

"Ishte hera ime e parë duke hakuar dhe duhet ta pranoj, Gamepron i bëri gjërat LEHT!"

"
Myles ReidPërdorues me përvojë

"Si një haker me përvojë, është e sigurt të thuash Gamepron është ofruesi më i mirë në internet tani."

"
Alys WheelerHacker profesionist

"Pse të shqetësoheni me ato hacks dhe mashtrime të çmendura? Ju gjithmonë mund të mbështeteni në Gamepron për të kryer punën."

"
Daanish GreigPërdoruesi për herë të parë

"Nëse jeni një haker fillestar mos u shqetësoni, pasi Gamepron është i thjeshtë për t’u përdorur dhe për të përfituar."

"
Jaydan KavanaghPërdorues me përvojë

"Do të duhet të më mashtroni larg kompjuterit tim me këto mashtrime të aktivizuara!"

"
Miley EastwoodHacker profesionist

"Edhe pse ata më quajnë "Beastwood", kjo për shkak të mjeteve të mahnitshme nga Gamepron."

"
Jayda BarclayPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha shumë e frikësuar, por rezulton se Gamepron e bëri hackimin tepër të lehtë."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Jack DoddPërdorues me përvojë

"Unë e di se si funksionojnë hacks, që do të thotë se nuk kam asnjë problem t'i jap Gamepron një përmbledhje të shkëlqyeshme."

"
Catrina MckinneyHacker profesionist

"Nuk mund të kem asnjë gabim ndërsa pirateria dhe Gamepron është perfekte për këtë"

"
Artizanatit Sammy-JoPërdoruesi për herë të parë

"Mos lejoni që mendimi i piraterisë t'ju ndalojë të arrini qëllimet tuaja të lojërave."

"
Harmonia ProctorPërdorues me përvojë

"Nëse ka një gjë që mund të vërtetoj, është cilësia e këtyre mashtrimeve dhe mashtrimeve."

"
Tiana OdlingHacker profesionist

"Ngjashëm me një verë të shkëlqyer, duket sikur Gamepron ka plakur ashtu si duhet për ne profesionistët."

"
SneekiBoi JacobsonPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim nuk dija çfarë të prisja, por përvoja e piraterisë ishte një përvojë e mrekullueshme!"

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Aurora AldredPërdorues me përvojë

"Pse dikush refuzon të përdorë Gamepron? Likeshtë si të refuzosh para falas!"

"
Caroline LivingstonHacker profesionist

"Unë kam pasur mjaft hacks & cheats pa shkëlqim, e cila është arsyeja pse unë gjithmonë dyqan në Gamepron."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Muneeb MaganaPërdorues me përvojë

"Nuk lë shumë komente .. por sasia e argëtimit që kam pasur me mashtrimet e Gamepron më ka detyruar."

"
Elodie McintyrePërdoruesi për herë të parë

"Ju mund të përfitoni nga këto mjete edhe nëse jeni fillestar si unë!"

"
Olly HumphriesHacker profesionist

"Gamepron ofron mashtrime të pazbuluara, që është gjithçka që kam dashur ndonjëherë."

"
Bronte BonnerPërdoruesi për herë të parë

"Pavarësisht nëse është një Aimbot ose Wallhack / ESP, Gamepron do të ketë diçka që ju kërkoni."

"
Joanne MerrittPërdorues me përvojë

"Hakerat me përvojë dhe me përvojë do të duan ende atë që Gamepron ka për të ofruar."

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Millie CortezHacker profesionist

"Pse nuk do të dëshironit të hakonit me Gamepron? Ata e kryejnë punën siç duhet."

"
Mjegullt NievesPërdoruesi për herë të parë

"Në fillim isha skeptik, por mësova shumë shpejt që Gamepron është më i miri."

"
Arnold BowersHacker profesionist

"Pjesa më e mirë për Gamepron duhet të jetë e gjithë shkathtësia që ata kanë për të ofruar."

"
Ema WalshPërdorimi i herës së parë

"Unë prisja të hidhesha te ujqërit, por Gamepron e bëri procesin e shkarkimit / instalimit shumë të thjeshtë."

"
Hanna KinneyPërdorues me përvojë

"Ndërsa shumica e zhvilluesve të hakut do të më linin të kalbet, mbështetja ndaj klientit më ndihmoi!"

"
Dominik YuHacker profesionist

"Kur kam pyetje mund të pres që Mbështetja e Klientit të më japë ndihmën e nevojshme!"

"
Shigjetari GarrettPërdoruesi për herë të parë

"Si një përdorues për herë të parë, Gamepron e bëri shumë të lehtë për të kuptuar se si funksionon pirateria."

"
Arley GrahamPërdorues me përvojë

"Me karakteristika të mahnitshme dhe një pikë të shkëlqyeshme çmimi për t'u marrë parasysh, Gamepron mund të jetë në diçka."

"
Fusha e VerësHacker profesionist

"Lëreni profesionistët! Po shkatërroj njerëzit me të gjitha këto mashtrime dhe mashtrime."

"
Issa VargasPërdorues me përvojë

"Askush nga miqtë e mi nuk luan lojëra video, dhe unë duhet të përdorë Gamepron për të qëndruar konkurrues!"

"
Billy-Joe O'MooreHacker profesionist

"Kur jeta më rrëzon, më pëlqen të ndërroj Gamepron Aimbot dhe të relaksohem me disa fitore."

"
Kellan HessPërdoruesi për herë të parë

"Ka shumë lojëra për të zgjedhur këtu në Gamepron, kështu që nuk ka asnjë arsye për të refuzuar ndihmën e tyre."

"
Henri WardlePërdorues me përvojë

"Mendova se isha "njeriu i madh në kampus", kjo derisa të përdorja Gamepron!"

"
Lucas CostaHacker profesionist

"Ju do të humbni kaq shumë mundësi nëse nuk përfitoni nga Gamepron!"

"
Jusha PapaPërdorues me përvojë

"Ne nuk mund të jemi të gjithë të shkëlqyeshëm! Kjo përveç nëse të gjithë po përdorin Gamepron për të ecur përpara."

Menyja në lojë

Rregulloni përvojën tuaj në lojë sa më të ndërlikuar sa të dëshironi duke përdorur menunë në lojë! Kur dëshironi të rregulloni cilësimet e kollitjes nga ofruesit e tjerë, zakonisht do të duhet të mbyllni aplikacionin dhe të bëni ndryshimet tuaja. Me menunë tonë në lojë, ju mund të rregulloni cilësimet e kollitjes së Squad Intel pa mbyllur aplikacionin; ju kurrë nuk do të humbni veprimin kur keni skuadrën tonë Squad Intel. Bëni rregullime aty ku synon aimboti i Skuadrës suaj, ose madje rregulloni cilat ESP po shikoni në ekran!
Zgjidhja e një përvoje të denjë hackimi nuk është më rasti, pasi ju mund të personalizoni gjithçka për t'iu përshtatur nevojave tuaja në mënyrë perfekte.

Blerja e Aksesit
skuadrat hacks
menuja e kollitjes së skuadrës

Fotografitë në lojë

Si punon kjo

P1. A është kjo mashtrim e lehtë për t'u përdorur?

A1 Ky mashtrim është shumë i lehtë dhe i thjeshtë për t’u përdorur. Ekzekutoni kutinë> Ekzekutoni lojën> Rregullo cilësimet tuaja> Luaj.

P2. A është kjo provë mashtrimi?

A2 Po, mund të transmetosh me këtë mashtrim dhe nuk do të jetë i dukshëm për shikuesit.

P3. A është mashtrimi i Brendshëm apo i Jashtëm?

A3 Ky mashtrim është i Brendshëm.

P4. A duhet të çaktivizoj mbrojtjen dhe anti-virusin për të përdorur mashtrimin?

A4 Importantshtë e rëndësishme që mbrojtja të jetë me aftësi të kufizuara, veçanërisht boot-i i sigurt në BIOS që të jetë në gjendje ta përdorë këtë mashtrim pasi që të mos e kesh të paaftë do të përfundojë duke dhënë Gabim gjatë lëshimit.

P5. A vjen me Hwid Spoofer?

A5. Po, kjo mashtrim përfshin një spoofer hwid për përdoruesit e ndaluar hwid.

P6. A mund të luaj në rezolucion të ekranit të plotë?

A6. Po, mund të përdoret në modalitetin e ekranit të plotë.

Provoje tani

Aksesi 1 ditor

Fitoni hyrjen në mashtrimin më të mirë të Skuadrës që do të shihni këtë vit. Bleni një çelës produkti 1-ditor sot!

$ 18.00

Blerja e Aksesit

Hyrja 1 javore

Nëse një ditë nuk ju mjafton, ne kemi diçka që do ta shijoni. Bleni një çelës produkti 1-javor sot!

$ 65.00

Blerja e Aksesit

Aksesi 1 Muaj

Gamepron është i gatshëm t'u shërbejë përdoruesve tanë për aq kohë sa të jetë e mundur. Bleni një çelës produkti 1-mujor sot!

$ 100.00

Blerja e Aksesit

Lorem ipsum dolor ulet amet, elit konsekuatuar adipiscing. Donec sem odio, blandit et fringilla bibendum, ullamcorper ac libero. Lorem ipsum dolor ulet amet, elit konsekuatuar adipiscing. Donec sem odio, blandit et fringilla bibendum, ullamcorper ac libero.

Gati për dominojnë me Skuadrën tonë Intel Hack?

⬤   Statusi: PĂ«rditĂ«simi